מזל טוווב לעפפר

../images/Emo23.gif../images/Emo115.gif../images/Emo65.gifמזל טוווב לעפפר../images/Emo65.gif../images/Emo213.gif

עפפר היוום בןן 28
זקן אחד XD שיהיה לו יום הולדת הכי שמח בעולם ! שיהנה מהחיים כמו תמייד , הוא עושה בצורה הכי טובה ^^ שיהיה לו הרבה - אושר, עושר, יושר, כושר, בריאות, אהבה
וכל מה שהוא מאחל לעצמו ! שתהיה לו פרנסה טובה ושיעשה את מה שהוא אוהב לעשות ועושה הכי טוב - טלוויזיה D: שימשיך להיות כמו שהוא ושלא ישתנה ל-ע-ו-ל-ם
הוא כ"כ חמווד וחתתיך ומוכשר
אני מקווה שאני אראה אותו השננה כבר @^$*%^#@ שימשיך להופיע הרבה בטלוויזיה כי כ"כ כיף לצפות בו
אני מקווה שהוא מקבל מלאמלא
שימצא לו אהבה
ושתמיד תמיד יהיה מאושר D: ובעיקר שיהנה מהחיים D:
הא ושיכננס שוב לפורום D: לפחות לפעת אחת
תשרשרו ברכוות D:

ואיי ואיי איך זה קשה לי חחחח

באמת שלא פשוט לי לכתוב לו ברכה .. אני הרי מלווה אותו כבר 5 שנים ... וזה היום הולדת ה4 שאני חוגגת איתו... אז כל שנה אני כותבת מחדש.... אמממ מה אני יכולה עוד לאחל לו חוץ מהברכות הרגילות של המזל טוב והיום הולדת שמח... קודם כל שיהיה בריא ורק מאושר.. שימשיך לעשות ולהצליח בכל מה שהוא עושה.. ושרק נמשיך להנות ממנו... אני מקווה להמשיך ללות אותו ולעקוב אחריו עוד הרבה שנים.... וכן הכי חשוב שישאר כמו שהוא.... של==א ישתנה לעולםםם.. עפר- אם תקרא את זה פעם.. תדע שאני איתך!!!!!!! עידית מירושלים...

MorLoveOfer

New member
מזלל טובב ../images/Emo9.gif

ואיי לא הייתי פה מלאמלא זמן אבל לכבוד היומולדת של עפר אני חייבת :) ממש התגעגעתי לפורום המדהים הזה! אז ככה... אני מקווה שעפר יהיה תמיד מאושר ושמח ושיהיה לו טוב בכל מה שהוא יעשה (ואני בטוחה שיעשה עוד ההררבבהה) שימשיך להיות כזה מצחיק וכיפי כמו שהוא, שתמיד ישאר בריא ויפה, וגאמני מקווה שהוא ימצא אהבה אמיתית ויקים משפחה. וואוו כמה זמן אני כבר אוהבת את עפר?! 5 או 6 שנים פשש זה מלאא! אני בטוחה שבחיים לא ימאס לי ממנו! שנה שעברה חגגתי לו יומולדת חחח הזמנתי את כללל החברות שלי ושרנו לו עם עוגה והכול חחח אולי אני יעשה את זה גם השנהP: טוב..פורום עפר.. כמה שהתגעגעתי אליכם.. אבל אני לא יכולה לחזור לפורום יש לי יותר מידי לחץ של מבחנים ובגרויות אבל אני אוהבת אתכםם המוןן ואתם הפורום הכי מדהים שיש!!! ברצינות אין עליכםם!!!!! אז.. מזללל טובב לעפרר המושלםם ושישאר תמיד כמו שהוא!!!D:

esterosh

New member
|וואי מור שנים לא היית פה ../images/Emo24.gif

מה איתך? איך החיים? מה עם עברי לידר?

MorLoveOfer

New member
חח באמת שנים!

ממש התגעגעתי
אני בסיידר..חיים...מבחנים לימודים וכאלה.. הפורום מזה חסר לי
נטשתי גם את הפורום של עברי ושל מיקה ושל יוני בלוך אבל באמת הפורום הזה הוא הכי בעולםםם!! אבל עזבי אותי
מה איתך? מה חדש?

esterosh

New member
גם אני התגעגעתי ../images/Emo24.gif

קודם כל אני לא מאמינה שעזבת גם את הפורום של עברי
אני בסדר... אין לי כל כך הרבה זמן כמו פעם...עשיתי קורוס פסיכומטרי ... אבל בגדול הכל סבבה..

MelMcFly

New member
../images/Emo217.gif../images/Emo77.gifיומולדת שמח../images/Emo9.gif../images/Emo65.gif

יאוו כבר בן 28
טוב אז אני מאחלת לו שיהיה לו המון המון המון מזל טוב
אושר ועושר,בריאות הצלחה שתמיד יהיה שמח ומאושר, שלא ישתנה לעולם, וישאר מוכשר,מצחיק וכמובן חתיךך
שנמשיך לראות אותו עוד המון המון שנים בטלויזיה ובעוד דברים
שיהנה מכל רגע ביומולדת ובכלל
ושכל מה שירצה יתגשם
אני כבר אוהבת אותו אולי 6 או 7 שנים זה המוןן
אף פעם לא ימאס לי ממנו חח
אוף זה לא נותן לי לשים תמונה

esterosh

New member
מזל טובבבבבבבבבבב../images/Emo70.gif../images/Emo23.gif../images/Emo99.gif../images/Emo65.gif

בן 28!וואי הוא זקן בטירוף.. עוד מעט קמטים חחחח סתם
פי איך הזמן עובר לחשוב כמה הוא עבר ב-6 שנים...חתיכת דרך. טוב אז כנראה הולכת להיות הברכה הכי מזולזלת שיש לי להציע ביחס לשנים קודמות..(תפוזבל מפגר אני אפילו לא יכולה לעלות תמונה) ובכלל לא עשינו משהו מיוחד בפורום.. אבל אפשר לתרץ זאת בגלל הכנות לחג וכאלה...(חחחחח זה גם פעם ראשונה שאני לא פותחת את השירשור
) אז עד 120 (ידעתם שיש חוק שבגיל 115 מקבלים מענק מהמדינה.. אבל אף אחד לא באמת זכה לזה...אז קיצור אני מאחלת לעפר שהוא יזכה במענק חחחח
) הרבה בריאות אושר ועושר וכמובן שימצא סוף סוף את הנסיכה על הסוסה הלבנה... כן שימצא אהבה ושיצלח להתחייב ולא להיכנס לסרטים הרגילים שלו..(למרות שאם זה יקרה אז יהיה לו הרבה פחות דברים לספ עליהם שהוא מתראיין.. אבל נראה לי שהוא יעמוד בזה חחחח
) אמממ שימשיך לחלום בגדול ושיצלח להגשים את כל החלומות.
שתמיד יהיה לו אתגרים וסיפוקים חדשים בקרירה ובכל תחום בחיים.
שיתפתח כאדם וכשחקן. שישאר כמו שהוא והכי חשוב שתמיד תישאר לו היכולת לגרום הנאה שמחה צחוק רגש למי שצופה בו.
ובקיצור שיהיה לו אחלה שנה!
אהה ושישאר יפה (מה זה מאוד חשוב חחחחח
ף-ג טוב שזה לא ישמע שטחי אז אני אוסיף שישאר יפה מפנים ומבחוץ
I)

כרמלי6

New member
../images/Emo121.gif באיחור אבל הוא יסלח לי נכון ?

טוב אני מקווה שכן XD אז מזל טוב לעפר !!!!!!
וכו' [ אין לי כוח לעשת מלא כאלה סלחו לי ] ומצאתי לכן כמה עובדות באתר של הדר עם [ הישוב שהו נולד בו למי שלא יודעת ] בכל מקרה לא ידעתי שיש להם אתר :| טוב אז : הוא ממוצע הולנדי ! והמשפחה של אמא שלו היו מהראשונים שהקימו את הישוב [ הם הולנדים , מהצד של אבא שלו אין לי מושג ] ובהודעות הבאות יש כמה תמונות שמצאתי שם שלו ושל הבית שלו D: [כאילו רק איפה הוא ממוקם למי שרוצה ללכת לבקר XDDD ]

כרמלי6

New member
../images/Emo121.gif 1

טוב אז אני כמו מדירכת טיולים בחו"ל סאב? ,סאב XD אז הבית של המשפחה שלו ממוקם ברחוב ההדרים והוא מוקף בעיגול אדום [ שאני עשיתי XD ]

כרמלי6

New member
../images/Emo121.gif מהילדות שלו XD

הוא זה שמסומן באדום [שוב אני סימנתי אותו D: ]

כרמלי6

New member
../images/Emo121.gif ואחת אחרונה D:

קבלו איך הוא משתף פעולה D: [ושוב אני סימנתי אותו XD ]

esterosh

New member
וואי ענק!!!../images/Emo47.gif

תאמת שברת שיאים... איך בכלל חשבת לחפש על הדר עם??? ח"ח רק על המחשבה... וכן אפשר להגיד שאין בשום פורום.. תמונות כאלה.. אז אנחנו מיוחדים
אהה והוא היה תינוק ממש חמוד
תודה רבה
רעיון מגניב

כרמלי6

New member
../images/Emo121.gif בבקשה ../images/Emo24.gif

יש לי ראש קרימנלי P: [למי שלא יודעת מה זה קרימנלי -פשוט תמיד שואלים אותי מה זה - אז זה ראש של עבריין -מה שאני לא XD ] כל שנה אני משתדרגת וחשבתי שזה יהיה נחמד לחפש בגוגל על הדר עם כי חשבתי שאולי יש להם אתר ואז הם יהיו חיבים לשים תמונות שלו XD

מזל טוב!../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo212.gif

חבל שהוא לא נכנס לפורום לראות את כל הברכות היפות שלכם!

למעלה