פורום ג'נגו בשבילי

amitshilo

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo47.gifפורום ג'נגו בשבילי../images/Emo47.gif../images/Emo23.gif

אני פשוט לא יכולה להתאפק עם השרשור הזה.. יאללה בנות.. שפכו הכל. כר שנה שאנחנו כאן, ועוד הייתה קומונה קודם. עמיר הוא אחד האנשים הכי מיוחדים שכולנו מכירות. אנחנו מכירות אחת את השניה כ"כ הרבה זמן. בטוח יש לכן פול דברים להגיד.. ונכון, הפורום קצת מת, וכן, אני לא עבדתי הכי קשה על להחיות אותו.. אבל חברים.. הוא חוגג שנה!
אז תנו לו כבוד
פורום ג'נגו - על מה ולמה?
אני אגיב גם... מבטיחה.
עמית.

אז מה שכתבתי בעצם..

זה ש..לא משנה כמה הפורום פעיל או רדום.. פורום ג'נגו תמיד ישאר פורום ג'נגו.. יש פה אנשים שלולא הפורום לא היו מכירים ..[לא כולם פה באו מפורום עברי
] ותמיד ישארו לנו החוויות ותמיד נמשיך ללכת להופעות ולראות את עמיר ולחבק ולאהוב.. הכרנו מוזיקאי מוכשר ומדהים ומעבר לזה בן אדם .. בן אדם מיוחד.. אוהבת את כולכם.. בואו נחגוג פה יומולדת כמו שצריך

amitshilo

New member
נשמות אני יוצאת לטיול..

כשאחזור חבל לכן על הזמן איזה חפירות יהיו פה! עד אז..

amitshilo

New member
1898.

וואו. וואו. יש כ"כ הרבה.. דברים. הפורום, ג'נגו, אתי ומזל הם ארבעה דברים שאני לא אשכח בחיים. כל אחד מהם פתח אותי לעולמות חדשים, לימד אותי דברים, עשה בשבילי המון ונתן לי בית חם
אני לעולם לא אשכח את עבודה עברית, כמה התרגשות הייתה שם. ואולי קצת נפחתו ההופעות, ואולי הפורום קצת התייבש, אבל הילדה הזו, בשמלה הפרחונית עם השער המתולתל שצועדת בהתרגשות לקראת חברותיה שעוד לא ראתה, עם החיוך שמרוח על כל הפרצוף, הילדה הזו לא תעלם ממני לעולם. אותה הילדה שמתרגשת עד אין סוף כשהיא רואה את האלבום "קשורים" בחנות יד שניה לא תעלם. הילדה ששומעת את השירים של ג'נגו שוב ושוב ושוב ומנסה לחפש את הגאונות הזו ולהסביר אותה במילים לא תעלם. הילדה שמתעצבנת כ"כ כשכותבים משהו רע בפורום הזה לא תעלם. הילדה שאוהבת לקרוא כל חלקיק בפורום הזה, שאוהבת את השרשורים בלי הנושא, שאוהבת לחפור ולדבר ולאהוב.. היא אני. היא תשאר בי תמיד, גם בתקופות קשות, גם בתקופות יבשות וגם בתקופות טובות. פורום ג'נגו לימד אותי על עצמי, לימד אותי על מוזיקה. פורום ג'נגו לימד אותי על איכות. פורום ג'נגו לימד אותי על חברות. על חברות נפש. אי אפשר להסביר איך התרגשתי כשהואדמתי. זה היה כמו.. לא יודעת. עשיתי כ"כ הרבה זמן את מה שאני אוהבת ופתאום.. מודים לי על זה?! לא יכול להיות. זו הייתה אחת המחוות שאני לא אשכח אף פעם. וג'נגו, ג'נגו הזה, שאני מעריכה כ"כ, שאני כ"כ אוהבת. הוא אף פעם לא יעלם. תודה לכן, פורום ג'נגו שנתתן לי בית, עוצמה, מקום לדבר, מקום לאהוב תודה שנתתן לי חופש. עמית.

mazalika7

New member
כמה אני אוהבת אותך!../images/Emo23.gif

ילדה מיוחדת ומרגשת שכמותך!

למעלה