../images/Emo23.gif

היי מה שלומכם, אני רוצה לומר עד לפני שהגעתי לתוכנית תמיד ראיתי אותה היא תוכנית ממש מוצלחת שעושה רק טוב לאנשים. אני הילדה שהשתתפתי ב- 3 תוכניות "בפרוייקט מי גאון של אמא". השתתפתי עם ימהרן מחונן בספורט, ויבגני פסנתרן מקצועי ביותר, ואני הילדה שמחוננת בתחום המדעים והמתמטיקה. הלואי שהתוכנית תמשיך עוד עונה. ואני ממש מתגעגעת לצוות ההפקה אסף, ברוריה, ענבל, יודפת, דורון, וכמובן ליעלי המקסימה. ביי וחג שמח.

m o r s h

New member
ברוכים הבאים לפורום ../images/Emo13.gif

נשמח אם תספרי לנו את כל השלבים של איך הגעת לתודנית וכאלה זה מעניין

../images/Emo39.gif../images/Emo65.gifאיך הגעתי לתוכנית

למור.ש מנהל פורום האתר מרילו ערב מצויין!! מאוד שמחתי לקבל את ההודעה שבאמת מתעניינים לגבי כל התהליך שעברתי עד שהגעתי לתוכנית וכך היה: בדיוק ביום הראשון לחופש הגיע אלינו הביתה בדואר מכתב ובו כתוב שאני מוזמנת לעשות מבחן במכון למצויינות "מכון להנדסאים של ד"ר אריקה לנדאו", קצת הופתעתי כי לא ידעתי איך הם הגיעו אלינו בסוף התברר שבמהלך השנה המליצו עלי מבית הספר שאני יעבור את המבחן שם. כעבור שבוע שעשיתי את המבחן התקשרו אליינו והזמינו אותי לראיון קבלה, אני ואבי הלכנו לשם כשהגענו התברר לנו מד"ר אריקה לנדאו בכבודה ובעצמה שעברתי את המבחן באחוז העליון של המדינה שזה הישג אדיר והומלץ להקפיץ אותי לכיתה ו'. ואז עידכנו אותנו שאני צריכה לעבור קורסי העשרה במכון שזה מתחיל מחודש אוקטובר ואבי אמר שהוא מוכן לרשום אותי לשני קורסים ושאני יסיים יכול להיות שאני ימשיך לקורסים אחרים. מהתוכנית התקשרו למכון וביקשו שם של ילד/ה שהוא/היא מאוד מוכשר/ת בתחום הלימודים ואז ד"ר אריקה לנדאו נתנה את הפרטים שלי ומהתוכנית התקשרו אל הוריי והם הסבירו להם שהם יוצאים בפרוייקט מיוחד לעזור לילדים בעלי מוטיבציה גבוה בתחומים מסויימים לעשות קורסים ולהשלים את המצויינות שלנו. בגלל שאין באפשרות הוריי לממן כל כך הרבה קורסים. ולפי המלצות של מנהלת המכון אני התקבלתי. נ.ב. הייתה חוויה מדהימה כל כך נהניתי שיש תוכנית מצויינת שיכולה לעזור לאנשים בדברים שבאמת יעשה להם טוב. במיוחד בימינו. ועוד במיוחד להתראיין בטלויזיה בתוכנית עם רייטינג לא קטן היה ממש כיף וחבל שזה נגמר והלוואי שיהיה לי הזדמנות להיות בתוכניות אחרות בתחומים אחרים. ואני מודה לכל האנשים שעמדו מאחריי כל הנושא של "הפרוייקט". וזה כל השלבים שעברתי עד שהגעתי לתוכנית.

../images/Emo68.gif ../images/Emo28.gif על יעל

יעל היתה מקסימה תמיד עם חיוך ותמיד מצאה רגע להחליף איתי כמה מילים לפני כל תוכנית. היא גדולה מהחיים........................

mary lou

New member
חחחח את אחלה

ואני מוכרחה לציין שהעלית בי זכרונות מילדותי שלי העשוקה... תמשיכי לבקר בפורום ספרי: איך בסוף עזרו לך? במה בכלל את צריכה עזרה? למה? ובת כמה את בכלל? כאילו איזה כיתה? ומאיפה? אה וכמו שמור אמר כמובן ברוכים הבאים

תשובות לשאלותייך

היי ושבוע טוב! דבר ראשון תודה על ההתעניינות, טוב אז כך קיבלתי מתנה לעשות תואר במדעי המחשב במכללה למינהל בראשון לציון למרות שזה מכיתה ט' עד יב' ואני עדיין רק בכיתה ה' אני יעשה במשך שנה אצלהם קורסי העשרה ואח"כ מבחן ובמידה ואני יעבור אז אמשיך שם את הלימודים. ולגבי התרומות שעומדים מאחורי זה חברת "תכלית" הסכום סופי שנתרם זה יתחלק בין שלושתיינו ביני לבין ימהרן, ויבגני, ואז אני ילך לעשות פעמיים בשבוע קורסי העשרה במטמטיקה וחשיבה משפטית במכון להנדסאים ברמת אביב, קצת עמוס אבל כדי..... אני גרה בגני-אביב בלוד. אשמח מאוד לקבל ממכם עוד מייל ואני ימשיך לעדכן גם בפורום. נ.ב שמחתי מאוד להיכנס לפורום. שיהיה לנו ימים יותר טובים הלוואי איילה סבן

mary lou

New member
את יודעת זה לא כזה נידח...

בתור ילדה אני נסעתי במשך שנתיים דווקא ללוד ליום העשרה בשבוע <יה רייט... זה היה כדי להבריז מבית ספר! למדתי יום פחות בשבוע ועד כיתה ה' הצלחתי להתחמק מכל שיעורי אנגלית, בה' הורידו לי תנ"ך... קיצר זה היה יותר תירוץ להברזה> אניווי, למה בסוף לא קפצת כיתה? לא חבל לך על השנה? ובדוגרי... אין לך משהו יותר טוב לעשות אחרי צהריים חוץ מללמוד קורסים שלא יעזרו לך בעתיד? (אם הם עוזרים לעתיד אני בעד...) וסתם כי מעניין אותי..."גאון במתמטיקה"... את איפה בעצם את יודעת? ומה את רוצה ללמוד בה? חחח חקרתי אותך
חשיבה משפטית

TheBlackFairy

New member
היי איילה../images/Emo70.gif../images/Emo8.gif../images/Emo140.gif../images/Emo60.gif

קודם כל, מאוד אהבתי את הרעיון של הפרויקט שהשתתפת בו, אני חושבת שלקחת אנשים מחוננים ולעזור להם להתקדם זה דבר מדהים
. גם אני מבינה את הרצון שלך להתקדם בדברים שאת טובה, ולכן אשמח לדעת איך העניין מתקדם
. גם אני מקווה שהתכונית תמשיך עוד עונה, ולאפילו עונה יותר טובה מזאת שהיתה
. שיהיה לך גם חג שמח
.

M i R i L e

New member
היי איילה ../images/Emo13.gif

אני חייבת לומר שאת ילדה מקסימה יצא לי לראות אותך פעמיים באולפן אני מקווה שאכן הצליחו לעזור לך כי זה בהחלט מגיע לך תמשיכי להצליח חח מירי.

למעלה