פרק 162- החלום ושברו

pijamot2

New member
../images/Emo237.gif פרק 162- החלום ושברו

תקציר הפרק: שלום הגעתם לגרי מנדלבאום, עבודה בעיניים, מנכ"ל החברה "החלום ושברו" בע"מ. ני ני ני ני. שידור חוזר ב-20:05, 23:55 וגם ב-Hot VOD young. צפייה מהנה!

נחמד

היה די משעשע, בעיקר הסצנה הראשונה (שמתם לב שרוני מופיעה לא מעט העונה?),ימית עם ההנחייה, עודד עם "אני יכול לפרוש?" ו"אני לא אשכח את המידע הזה לעולם!" ובכלל הסיקוונס שעודד מתקשר לאנשים ומבקש מהם שיבואו לדירה (ח.. רא.. שטע....). אהבתי את הרעיון של העלילה, וגם את המחווה לנער החידות ממומביי, אבל אני היחיד שחושב שהיה יכול להיות הרבה, הרבה יותר מגניב אם לא היינו יודעים שהם עובדים על גרי? זה היה הופך את הקליימקס לכל כך הרבה יותר מוצלח.

kuliv

New member
Feeler.

אוקיי, סופסוף הבנתי איך קוראים לכל הפרקים המיותרים האלה שמתבססים על כמה מצחיק השחקנים יכולים להגיש את התסריט שיש להם. "פילרים". פרקים שנועדו לעמוד במכסת הפרקים של עונה. כל הפרקים האלה, שלא ברור למה הם נכתבו, או למה הם לא שוכתבו, או למה שעה וחצי נדמתה כמו זמן מספיק לכתיבה והבאה שלהם לשידור - זה הם. "החלום ושברו" הוא עוד אחד כזה. פרק שמתחיל טוב ואז פשוט מאבד כל הנאה. את המחווה הטובה ל"נער החידות ממומבאי" השאירו ל"מנדלבאום 2", כמו גם את התסריטים המושקעים והמצחיקים. פשוט סתם.

kuliv

New member
צודק צודק ../images/Emo13.gif

והאמת היא שמגיע לי שיתקנו אותי, אחרי שכל הפרק של מאסטר שף ששודר, בכל פעם שמישהו אמר "עדשים שחורות" זעקתי לעברו "שחורים! שחורים, ריבונו!". לא שזה הפריע למישהו מהם בהתחשב בכך שהם היו במסך ולא שמעו אותי, ובכל זאת - היצר המתקן שבי צריך קצת קונטרה

Superboi

New member
תקנו אותי אם אני טועה

אבל הפלאשבק של אילן לא אמור להיות לעונה 2 ("הנסיכה, הפורץ והבכיין")? אז למה ההמבורגרי נראה כמו בעונה 7? זה פשוט זלזול.

Superboi

New member
הסצנה בה גרי נעול בשירותים

אילן אומר שזה קרה יום אחרי שאלונה ננעלה בשירותים.

למעלה