ברוכים הבאים לפורום!

buffgirl

New member
../images/Emo24.gif ברוכים הבאים לפורום!

קודם כל ברצוני לברך אתכם בטעם הטוב שיש לכם בסדרות טלוויזיה
חוץ מזה, אני שמחה שבחרתם לבוא לפורומינו הקט ואתם מוזמנים לכתוב פה כאוות נפשכם, בהתאם לחוקי הפורום הנמצאים בהודעת המנהלת, ויופיעו בהודעה הבאה [כן, זו שממש מתחת]. התפרסם סקר ואתם מוזמנים לעשות עליו ולהגיד במה בחרתם כאן על גבי הפורום. בהצלחה לנו, כגלישה [ובעיקר] צפייה נעימה! דניאל

buffgirl

New member
../images/Emo124.gif חוקי הפורום - חובה לקרוא!

כללי התנהגות
כמו בכל מקום, גם בפורום יש קהילה של אנשים ויכול להווצר מצב שאנשים לא מסכימים על משהו או לא מסתדרים. ויכוחים ודיונים הם בסדר, כל עוד הם נשארים בשפה נאותה, ללא קללות, מריבות וירידה לפסים אישיים. כמו כן, אין לפרסם פרטים או תמונות של גולשים אחרים או כל פרט עליהם (כדוגמת מספרי טלפון, כתובת, שם מלא וכו'...) ללא רשותם. פעולה כזו נקראת "אאוטינג" והמבצע אותה יכול לעמוד לדין.
ספוילרים
ספוילרים הינם כל פרט ומידע על פרקים שלא שודרו, החל מציטוטים, דמויות חדשות, שחקנים אורחים, שמות פרקים... בקיצור - הכל. הודעות שמכילות ספוילרים יסומנו בסימן
בכותרת ע"י כתיבת | ספוילר | [ללא הרווחים בין הקוים למילה]. אם לא כתבתם בכותרת ספוילר ואז בגוף ההודעה פתאום רציתם לכתוב ספוילר, נא לסמן ולעשות רווח גדול מספיק (לא שורה וחצי וגם לא 10, רווח גדול) כדי שמי שלא רוצה לקרוא לא יראה את הספוילר אם הוא לא רוצה. חבל שסתם נהרוס אחד לשני, נכון?
כמובן שמי שלא יסמן ספוילרים הודעתו תמחק והוא יוזהר ואם ימשיך בכך הוא יחסם מהפורום וחבל.
הורדות
הורדות של פרקים, שירים, סרטים וכו' הינם עבירה על החוק ואין לדון בהם על גבי עמודי הפורום. מותר לכם לדבר על פרקים שהורדתם ואתם לא צריכים להסתיר את העובדה הזו, אבל אין לפרט ולהסביר כיצד מורידים ותפוז אינה מעודדת הורדת תכנים לא חוקיים, שכן, זו עבירה על החוק.
הודעות צ´אטיות
פורום, כידוע לכולנו, הוא לא צ`אט, כך שעדיף לחסוך בהודעות בסגנון של "היי חבר`ה, מה קורה?", "- - -, תתחבר לאיי סי קיו", "שמישהו ייכנס לצ´אט", או כל דבר בסגנון.
הודעות אוף טופיקיות
טבעי מאוד שבפורום ירצו מידי פעם לדבר על דברים שלא ממש קשורים לסידרה. לי אין בעיה עם זה כל עוד כל ההודעות האלו ימצאו בשרשור
, ולא יהיו הודעות חדשות. חשוב לציין שאין צורך ביותר מהודעת
אחת לעמוד.
שירשור
עמוד הפורום בתפוז מוגבל ל-15 הודעות ראשיות, לכן, על מנת שלא יפתחו כל היום הודעות חדשות והפורום יהיה מוצף בהודעות, אנחנו נוהגים לשרשר מתי שניתן. כלומר, להגיב להודעה ע"י לחיצה על כפתור "הוספת תגובה" בסוף הודעה.יש לפתוח הודעה חדשה רק שאין הודעה בנושא כבר בפורום ובאמת יש צידוק להודעה חדש (כלומר, לפתוח הודעה ולכתוב בה "איזה חתיך דר. שפרד
" זו לא סיבה מוצדקת להודעה חדשה, לא משנה כמה נכון זה
).
ירקות אחרים
אם יש לכם איזשהו רעיון, סקר, מאמר מעניין וכל דבר אחר שעולה במוחכם המקורי, אתם מוזמנים להציע אותו על גבי הפורום או ליצור קשר עם אנוכי, עבדכם הנאמנה, במסר, אי-מייל, מסנג'ר או אייסיקיו. אי-מייל ומסנג'ר: [email protected] אייסיקיו: 95280666 גלישה וצפיה מהנה, דניאל

buffgirl

New member
נצל"ש עצמי

אני ממליצה לכולם לקרוא את הכתבה הנהדרת שעשו ב"מסך המפוצל" על הסידרה. כתבת פתחיה ממש מומלצת מלאת אינפורמציה וחסרת ספוילרים. כמו שצריך! http://www.tve.co.il/story.asp?id=3232

היה גם בידיעות ארחרונות והיא הייתה

מלאה בספויילרים זה הרס לי חלק!!!!!!!! מזה התעצבנתי

../images/Emo207.gif../images/Emo58.gif קטעי וידיאו של העונה

השנייה זה בעיקרון השתיים שלוש דקות ראשונות של כל פרק שמספר מה היה בפרק הקודם

daniellena

New member
יששששש../images/Emo24.gif כמה כיף לגלות

שיש פורום לסדרה המעולה הזו!!!
אוקיי עוד מעט מתחיל... אני אשתדל להגיב אח"כ
צפייה נעימה לכולם...

למעלה