יש לי רעיון גדול!!!!! כנסו

Tropical Sunset

New member
../images/Emo24.gif יש לי רעיון גדול!!!!! כנסו

בואו נעשה שירשור של כל השחקנים עם מידע על כל אחד מהם.. כי אני רואה שיש פה המון שירשורים עם שאלות עליהם. צריך לעשות שרשור מרוכז עם מידע על כל אחד ואחד מהם. מגיע להם. ווגם לנו :) Love will lead us, alright>? Love is the best thing that could ever happen to you, the problem is that is very hard to find her...
רומנטיקנית חסרת תקנה לפניכם !!

Tropical Sunset

New member
אני אתחיל עם אבי..

שם מלא: אבי קורניק גיל: 20 תיאטרון: קופסה שחורה ב''הבימה'' טלויזיה: הסדרות פרנקו וספקטור והקרב בדרך לירושלים, התכנית חדש בעיניים בערוץ 22 ופרסומות לקליק ולישראכרט.וכמובן איך לא- השמיניה! Love will lead us, alright>? Love is the best thing that could ever happen to you, the problem is that is very hard to find her... רומנטיקנית חסרת תקנה לפניכם !!

מיכאל אלוני ../images/Emo99.gif

מיכאל הוא בן 21 הוא נולד בתאריך 31.1.84, יש לו ברגים ברגל כי במהלך טיול עם הצופים הוא נפל וקבל מכה חזקה, הוא מעדיף כלבים על פני חתולים והוא טוען שהם אכזריים, הוא אוהב כל מיני סוגי מוזיקה אבל בעיקר רוק ישן. אממ חוץ מהמשחק בתוכנית השמינייה הוא גם מנחה בערוץ הילדים והוא אומר שהוא נהנה משניהם מאוד. אממ השם השני שלו זה מרק כך שקוראים לו בעצם מיכאל מרק אלוני. מקווה שעזרתי....

shaked b

New member
עוד על מיכאל אלוני(מתוך אתר ערוץ הי

שם: מיכאל אלוני תאריך לידה: 31/01/1984 איזה מזל אתה? דלי באיזו עיר נולדת? תל אביב מה הצבע שאתה הכי אוהב? כחול מהי המריבה הכי גדולה שהייתה לך עם חבר? פעם היו בשכונה שלי שתי חבורות אחת קטנה (אני ועוד חבר) ואחת גדולה (כל השאר) והמנהיג של החבורה שלי (אני, טוב לא היו יותר מדי ברירות) והמנהיג של החבורה השנייה רבנו של מי יהיה המחנה (בית על העץ שהחבורה שלי הקימה) אז היה קרב שקיות מים ועוד.. שבסופו הפסידה החבורה השנייה. המנהיג שלהם גנב לי את המעיל מרח אותו בקקי של כלב ותלה אותו על גדר... איך השלמתם? אחרי כמה זמן השלמנו, ואנחנו חברים עד היום. איזו תוכנית הכי אהבת כשהיית קטן? מצויירת: "החתולים הסמוראים", "משפחת סימפסון" (עדיין) , לא מצויירת: "נשואים פלוס". מה היו התחביבים שלך כשהיית ילד? רולר,כדורגל (צעירי מכבי ת"א .. יש כבוד!), משחק, פוגים... מהם התחביבים שלך היום? משחק, עריכה דיגיטלית, לראות המון המון המון סרטים, בילוי עם חברים, ספורט, ספרים וים ים זה חשוב! אוספי ילדות – יש? פוגים קלפי WWF אבל כבר לא נשאר מהם כלום מי היו החברים הכי טובים שלך? "הגאנג" - ארבעה חברים מאוד טובים קיבלנו את השם הזה מחבר אחר שאמר שאנחנו נבדלים מכל שאר החברים כי הוא מאוד קינא. ואיפה הם היום? היום תכל`ס יש לי חברים ממש טובים שהם אלו שגדלתי אתם אל הרשימה הנכבדה הזו נספו במהלך השנים עוד רבים וטובים. איזה משחק הכי אהבת לשחק? כדורגל, שוטרים וגנבים על רולר. איזה מקצוע הכי שנאת בבית-הספר? שנאתי את המורה שלימד את המקצוע ולא את המקצוע עצמו, אז זה השתנה משנה לשנה. מה היה הציון הכי גבוה בתעודה ובאיזה מקצוע? מתמטיקה - 98 מה היה הציון הכי נמוך בתעודה ובאיזה מקצוע? חיבור - 73 מה אתה עושה כשאתה חוזרת הביתה אחרי יום באולפן? אם אין שום דבר אחר-כך או נפגש עם חבר או סרט או ספר ואז לילה טוב. יש לך מודל לחיקוי? קובי מחט איזה חלק בגוף אתה הכי אוהב? עניים מה אתה מעדיף - שירים ישראליים או לועזיים? תלוי במצב רוח, אבל יצירה ישראלית מאוד חשובה לי, בלי קשר(או בעצם קצת עם קשר) אסור בתכלית האיסור לצרוב מוסיקה ישראלית. איזה זמר אתה הכי אוהב? יש הרבה: ברי סחרוף, רמי פורטיס, אביתר בנאי, עמיר לב, אסף אמדורסקי , דיוויד בואי, ליאונרד כהן, ג`ימי הנדריקס, בוב דילן.... והרשימה עוד ארוכה. מה אתה הכי אוהב לאכול? חומוס אני יכול לאכול כל אוכל עם חומוס אפילו את האוכל של אמא שלי. באיזה אוכל לעולם לא תגע? בשר גמל, כלב וכדומה. איזה סוג פיצוחים אתה הכי אוהב? קבוקים איזה ממתק אתה הכי אוהב? במבה כשאני שותה קולה. יש בגד שמביא לך מזל? כן, תחתוני המזל שלי. למה אתה אלרגי? לשאלות האלו... מה עדיף, כלבים או חתולים? כלבים. חתול היא חיה הרבה יותר ערמומית ורעה (לפחות אלו שאני נתקלתי בהם). יש לך חיית מחמד? אני רוצה כלב ממה אתה הכי פוחד? משעווה ברגליים מה הכי מעצבן אותך אצל אנשים? יהירות, שחצנות, חוסר כנות וזיוף. איזו תוכנית אתה הכי אוהב בערוץ הילדים? "חמש וחצי" כמה שעות ביום אתה מדבר בסלולרי? יותר מידי ספורט – אוהב או שונא? שונא קריקט, זה משעמם. את כל שאר סוגי הספורט אני אוהב אבל בעיקר כדורגל. מה אתה עושה כשאתה לא מצליח להירדם? קורא ספר / רואה טלוויזיה / שומע מוסיקה או יוצא לטיול קטן ברחוב. איזה שחקן אתה הכי אוהב? גם כאן הרשימה ארוכה: אלון אבוטבול, דרור קרן, ליאור אשכנזי, קרן מור, ג`ק ניקולסון, איאו מקרגור (עד שהתחיל לעשות סרטי מחזמר), ג`ים קארי, טים רובינס, סמואל ל. ג`קסון .... ועוד רבים וטובים. טוב, כמו שאמרתי הרשימה ארוכה. כשהיית קטן מה רצית להיות כשתגדל? להיות כוכב קולנוע בהוליווד. מה הכי מצחיק אותך? נפילות של אנשים מתי היתה הנשיקה הראשונה שלך ועם מי? בכיתה ו`, עם זו שהתנשקה עם כולם. איזה סרט הכי אהבת בילדות? "דני שובבני". הייתי נרדם איתו כל לילה. איזה סרט אתה אוהב עכשיו? גם כאן הרשימה ארוכה: "טריינספוטינ"ג, "חברים לרצח", כל סרטיו של היוצר המהולל טרנטינו, הסרטים של האחים כהן (חוץ מהאחרונים שיצאו), סרטיו של אמיר קוסטוריצה, סרטיו של לארס פון טרייר, טרילוגיית "שר הטבעות", טוב די אין לי כוח לרשום הכל. האם אתה בן אדם של בוקר או של לילה? לילה, בלי ספק. מה הדבר הראשון שאתה עושה בבוקר? שם נודניק בפלאפון ומחכה להתעורר עוד עשר דקות. איפה אתה הכי שונא להיות? האם יש ספר שהשפיע על חייך? "מאה שנים של בדידות" מאת גבריאל גרסיה מרקס ו"כל החיים לפניו" של רומן גארי. מה הפאדיחה הכי גדולה שקרתה לך בזמן שידור או הצגה? להופיע בהופעת סיום של התיכון שהייתה נוראית. מה אתה חולם לעשות? לטייל בעולם מה הדבר הכי מסוכן שעשית? באנג`י, וגם שחיתי ליד כריש קטן. ספר על הטיול הכי מגניב שלך - טסתי לאירופה לכמה חודשים עם שני חברים טובים טיילנו מהמזרח למערב טיול מדהים מומלץ בחום. עובדות שלא יודעים עליכם (עדיין...) יש לי ברגים ברגל השם השני שלי זה מרק יש לי פריחה בבית השחי אני ממש שמח כי סיימתי לענות עכשיו על 51 שאלות חתימה של מיכאל תמצאו פה

למעלה