מציעים תרומות

שרונהה

New member
תפני להדס בוקע בימין אורד 050-9582841

אני פונה אליכם בצורה אישית מתוך הכרותי האישית עם ה'אסון בכרמל' אמא שלי אחראית על בית היתומים בכפר הנוער 'ימין אורד'. אמנם בכלי התקשורת ממעטים לדבר על ימין אורד, אך רובו המכריע של הכפר- בתים ופנימיות של כ- 500 התלמידים, בתי אנשי הצוות ומחסני התחזוקה נשרפו. בחלק מהבתים שנשרפו מתגוררים החניכים של אמא שלי- יתומים ויתומות בגילאי 9-19 שהגיעו מברית המועצות לארץ במסגרת 'פרוייקט המאה'. ילדים יתומים אלו, שזהו ביתם היחיד בארץ, ולמעשה ביתם היחיד בעולם כולו, איבדו את הבסיס היציב שלהם. אנו מארגנים איסוף של כל מה שאפשר: - בגדים בנים\ בנות גילאי 9-19 - ריהוט- מיטות, ארונות, ספות, שולחנות, כיסאות... - מכשירי חשמל- מחשבים, תנורים, מקרר, מיקרוגל, קומקום... - ציוד לימודי- ילקוטים, ספרים, מחברות, כלי כתיבה... - תרומות כספיות, תלושי קניה כבר עכשיו הילדים היתומים והיתומות חסרים בגדים וציוד בסיסי- כשהם שוהים בפנימיה חלופית. ליצירת קשר- הדס בוקע 050-9582841 אנא העבירו את המייל לרשימת התפוצה שלכם תודה ושנשמע בשורות טובות לשחרר את גלעד מחר

א ל ל ל ה

New member
תרומה

ברצוני לתרום 2 טלוויזיות, מגבות וכו' למפונים מאסון הכרמל. מישהו יודע איפה אפשר לתרום, למי אפשר להביא את זה? יש מוקד איסוף? תודה

אני מחזקת את ידכם, המון בהצלחה

העברתי את כל הפרטים ברשימת התפוצה שלי במייל

למעלה