שבוע פרסום קהילת S51

section51 co il

New member
../images/Emo24.gifשבוע פרסום קהילת S51../images/Emo24.gif

שלום לכולם, השבוע יחד עם תפוז אנחנו מפרסמים את הקהילה שלנו בכול חור שאפשר , אשמח עם כול אחד יעזור בכול צורה שהוא יכול בפרסום האתר או הפורום שלנו ,על מנת שהקהילה שלנו תגדל עד כמה שאפשר... מספיק כול חבר יביא פה חבר וכבר שיחקנו אותה
אם אתם מטיילים ברחבי האינטרנט לא יזיק עם תשאירו לינק של האתר או הפורום שלנו תספרו אלינו ובעצם כול שיטה או דרך שעולה לכם בראש שיכולה לפרסם אותנו תתקבל בברכה... בתודה מראש לכולם ,שלומי.

ARMANO

New member
חחח אין לך מושג לאיזה פורומים מוזרים

אני נכנסס עם החתימה הזו...

תנסה קודם למלא את האתר http://section51.co.il

בדברים כי עכשיו הוא דיי ריק.. אם צריך חומרים על משחקים תבקש יש פה הרבה שיכולים להביא...קצת מידע אם אפשר תמונה או שניים וקישור הורדה לכל משחק דף כזה על המשחק.. ואם יש אפשרות לשים משחקים כאלה להעברת הזמן מה שלא נראה לי יותר מדי מסובך כי יש בכל אתר שני כמה משחקים כאלה..ויש פה גם הרבה אנשים שמעורבים בתחרויות של הCS וזה אז שירשמו על דברים שקורים או אנערף :) ואז תוכל מזה לבנות וכמובן הכל בעזרת האנשים פה..

ויש עוד סתם דברים שאתה יכול למלאות

למשל כתוב שם קישור ל"פרסום באתר" אז בעיה לרשום אימיל..כנ"ל ב"צור קשר" ובכתבות להביא אפילו סתם כתבות מאתרים אחרים ולשנות קצת מילים חח ובאודות האתר במקום לרשום על הקבוצות CS תרשום על הקהילה ואיך התחיל (בלי להזכיר את גינדיס
) וב"מדריכים" לשים משהו אחר גם ובהורדות לשים כל מיני משחקי רשת את ההורדה לקאונטר את ההורדה למשחק שדולב שם ועוד מיליון ואחד דמואים וכאלה דברים שיש אין סוף באינטרנט ולא בעיה למצוא חח אפשר לקחת גם מאתר אחר כי זה קישורים להורדותזה לא משחקים שהם יצרו או משו וב"דירוגים" לרשום שזה טורניר בקאונטר ולפנות מקום לטורנירים במשחקים אחרים.. קיצר אתה צריך לשבת שעתיים ככה על זה ולהעלות הכל..תחלס..גם גיימר וכל אלה התחילו מאיפה שהוא ועכשיו אני בטוח שהם דיי שמחים שהם עשו את זה :)..ופה יש כבר בסיס של איזה 50-40 איש

דבר איתי בצהריים אני יכין מדריכים לאתר

באמת נראה ריק,אה ועוד משהו,תשנה את צבע הכתב שאתה כותב שם+ תוריד מהגדול שלו.

למעלה