שלום ובהצלחה בפורום החדש,יש לי שאלונת,

../images/Emo24.gifשלום ובהצלחה בפורום החדש,יש לי שאלונת,

אני אימא לשני בנים מופלאים,בכור כבן 9 ותינוק כבן שנה ++. בכורי מאובחן עם בעית ADHD ושמעתי ששחייה מאד תורמת לבעיה,ולקשיים שלו, הוא ילד מקסים עם יכולות מאד גבוהות ובתחום השחייה גם טוב, אנחנו גרים בצפון/מגדל העמק מזה 3 חודשים, כמו כן,גם לקטנצי'ק בבוא הזמן ארצה ללמד,, אשמח לתגובה אילנה אימא לשנים מקסימים

רצ"ב תשובתה של אלינור בן זאב

אילנה שלום רב, הלחץ ההידרוסטטי של המים ביחס לאוויר הוא פי 600 לערך. על כן הם יכולים לעזור לילדיך להגדיר את גבולות גופו בצורה ברורה ומובחנת יותר ולתרום לוויסות ואירגון תנועתי טוב יותר. מלבד יכולתם של המים לשמש עבור ילדיך מערכת ביופידבק (משוב) אשר תאפשר לו לחוש ולראות באופן ישיר ומוחשי את השפעת התנהלותו על עצמו ועל הסביבה, הם גם עשויים לעודד אצלו הרפייה שרירית ותחושת 'החזקה' רגשית ופיזית מועצמת. אלינור מטפלת בתנועה באמצעות מים

babyswim

New member
תשובה לאם הבנים המקסימים ../images/Emo140.gif

עבודה במים מאוד מומלצת לילדים מקסימים עם ADHD . ממליצה על מדריכה מקסימה ומופלאה שמתמחה בעבודה עם ילדים מיוחדים ומקסימים. שמה אוסי שטיין והבריכה שלה נמצאת ברח' האלונים 76 קרית-טבעון טלפון: 052-3989320 04-9831962

../images/Emo24.gifתודה רבה אבל זה רחוק לי...

יש פה במגדל העמק בריכה שאנחנו נמצאים בה המון ובאמת אחרי שהוא חוזר ממנה הוא עייף/רגוע יותר כנראה שמוציא את ה"מיץ" שם,, בנוגע לשחייה יש פה מצילה שהיא עושה את שיעורי השחייה ולא בטוחה שהיא מתאימה לילדי באופן של רגישות ל ADHD למרות שאני העדכן אותה. אני לא ממנועת ועם תינוק מתוק בבית אומנם שנה ו 9 חודשים בוביק קטן אבל זה קשה לי תודה רבה אילנה

למעלה