שלום לכולכן

../images/Emo24.gif שלום לכולכן

אז ככה: 3 הריונות ראשונים שנגמרו בהפלה טבעית ללא גרידה ( שבוע איחור ונופל ), עשינו 200 בירורים מבדיקות קרישיות דם ועד כרומוזומים - והכל תקין ( ואז נשאלת השאלה למה זה קרה כל ההפלות וכמובן התשובה - לא יודעים אבל את צריכה לשמוח שאין לך שום בעיה ). הריון רביעי ( כמובן כל ההריונות ספונטניים ) התחיל עם דימומים קלים ואז קיבלתי אנדומיטרין בנרות + זריקות ( בישבן ) פרגניל - הריון שתפקדתי בו כמו ש-ו-ר וילדתי בן בשבוע 40 ( 15.05.05 ). נכון לעכשיו אני בהריון ( שבוע 23+5 ) בסיכון גבוהה כי: 1. משבוע 11 נמצאה אצלי היפרדות שיליה ואני מדממת ברמות שאין כמותן ( מרוב הדימומים הגעתי למצב של המוגלובין 8 אחרי מנת דם ). 2. צירים - ביום שלישי לפני שבועיים הגעתי למיון בגלל דימומים וכל מיני חתיכות שיצאו לי מהנרתיק ( סליחה על התיאור - אבל בסוף הסתבר שאלה קרישי דם שיצאו ) כמובן בדקו אותי וראו שהכל בסדר עם העובר , חיברו אותי למוניטור כי היו לי כאבי בטן ומתברר שיש לי כל 2 דקות ציר - אז ישר אישפזו אותי. כמובן שהרופאים לא חשבו שאני יישרוד עם צירים של 2 דקות וישר אמרו לי שיש סיכויי שתהיה לידה מוקדמת ( של עובר שלא יישרוד ) אבל אחרי מנת מגנזיום ענקית לוריד הכל התחיל ברוך השם להסתדר ואחרי שבוע שוחררתי הביתה. עכשיו אני בבית בשמירה ( כמה שאפשר כי יש לי ילד בן שנה ) מטופלת הכדורים שיפסיקו את הצירים אבל עושים בצקות ברגליים ( שזה עדיף ) והן נראות כאילו עקץ אותי משהו ובמעקב כל שבוע בתה"ש. נ.ב. בקיצור משבוע 11 ועד עכשיו אני כמעט פעמיים בשבוע במיון שיהיה לכולנו בהצלחה ואני מקווה שנלד בזמן, ושגם אנחנו וגם העובר נהיה בסדר ונצא בשלום- א-מ-ן!!!

למעלה