עידכונים

../images/Emo240.gifעידכונים../images/Emo240.gif

השנה כידוע אמיר יופיע בפסטיגל-לילה מטורף בפסטיגל בתפקיד הקוסם הודיני, וגם השנה יתחרה בתחרות הפסטיגל עם שיר חדש שכתב והלחין יחד עם המחזאית נועה ברנר(אשר כתבה עימו את ההצגות שביים בשנתיים האחרונות) שם השיר הוא-לנצח נשאר
הנה לכם האזנת בכורה לשיר החדש.נחזיק אצבעות
שיקח את המקום הראשון גם הפעם
עידכון נוסף-היום יום רביעי יועבר בערוץ הילדים ספיישל ה30 לפסטיגל ובו אמיר ישיר את השיר "מטרה מספר 1" ויתמודד איתו נגד 9 שירים אחרים חשוב מאוד שהשיר יזכה ולכן חשוב להמשיך ולהצביע עד שההצבעה תסתיים.. אלו הרגעים האחרונים ובהם ניתן לתת פוש אחד חזק אחרון להצביע להכריע ולהשפיע אז קדימה חברים הליקו ללינק הבא הצביעו והשפיעו
http://www.kidstv.co.il/iframe_article/3446147 הספיישל ישודר היום (רביעי)בשידור חי בערוץ הילדים אפיק 46 ביס ואפיק 80 בהוט בשעה 15:50. האזנה וצפיה מהנה לכולם

OOOO0

New member
../images/Emo51.gif רבה על כל העדכונים ועל הלינק!

שיר מדהים ונורא קליט, אהבתי!

מצעד 30 שנה לפסטיגל יסתיים

והביצוע של אמיר ל"מטרה מ'ס אחת" שאמיר גם כתב את השיר יחד עם ניר ממון והלחין בעצמו(השיר בוצע במקור ע"י אגם רוטברג ועדי המלבלוי) הגיע לשלושת הגדולים למקום השלישי
למקום השני הגיע השיר "ראש בראש" שגם אותו כתב אמיר יחד עם ניר ממון והלחין בעצמו השיר גם היום וגם במקור בוצע ע"י טל מוסרי ודון לני גבאי.
ברכות לאמיר שלנו על ההישג הגדול הזה

לא יכלתי שלא לראות את הספיישל הזה !

היה הרבה שירים יפים ,אני פשוט שמחה ש "מטרה מס' 1" הגיע לשלישית השירים במצעד! ובנוסף גם את ראש בראש שאמיר כתב !
זה מראה כמה מוכשר אמיר שלנו !
מאחלת עוד שנים של הצלחה ואושר !

תודה רבה על הכל ../images/Emo70.gif

השיר כ"כ מדהים ! מזכיר קצת באיזשהו אופן את "אל תוותר" .

TetiBETTY

New member
מדהים!!האיש הזה פשוט מוכשר!!

שיר מצויין וקליט...באמת מזכיר את "אל תוותר".. היום בלימודים במכללה שלי בהפסקה שמו בווליום מטורף את "עומד על צוק"...3 דקות מהנות ביום של שעמום.. ואני ממש ממש שמחה על הזכיות! כל כך מגיע לו!! מוכשר!

דיסק שירי הפסטיגל יצא לחנויות../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

ניתן לרכוש אותו ברשת צומת ספרים וברשת כפר השעשועים במחיר של עשרה ש"ח- וההכנסות קודש לילדי "שלוה בדיסק תוכלו להאזין לשיר החדש של אמיר בפסטיגל "לנצח נישאר" מילים:אמיר פיי גוטמן ונועה ברנר,לחן:אמיר פיי גוטמן ולשני שירים נוספים שאמיר כתב והלחין למופע הפסטיגל: שיר אהבה צרפתי בביצוע דואט של טל מוסרי ורוני דואני מילים:ניר ממון ואמיר פיי גוטמן,לחן:אמיר פיי גוטמן נגמרו לי המילים בביצועה של רוני דלומי מילים:ניר ממון ואמיר פיי גוטמן,לחן:אמיר פיי גוטמן וכמובן את שיר הנושא-לילה מטורף בפסטיגל ואת כל שירי התחרות
כל מי שקנה/קונה את הדיסק תתחדשו והאזנה נעימה

קניתי את הדיסק היום ! ../images/Emo13.gif

אני כ"כ שמחה שקניתי אותו.. רציתי אותו כ"כ !! יש מישהו שקנה גם?

למעלה