קרון חדש ברכבת ישראל 811

מצב
הנושא נעול.
קרון חדש ברכבת ישראל 811
בתמונה המצורפת נראה קרון הניהוג החדש ביותר של רכבת ישראל, שנראה היום לקראת יציאה בראש רכבת 45 מתחנת חיפה מזרח. שאר המערך היה של קרונות מ-2009. בערב עדיין עבד המערך הזה בקו נהריה-מודיעין

alantan

New member
קרון חדש ברכבת ישראל 811
בתמונה המצורפת נראה קרון הניהוג החדש ביותר של רכבת ישראל, שנראה היום לקראת יציאה בראש רכבת 45 מתחנת חיפה מזרח. שאר המערך היה של קרונות מ-2009. בערב עדיין עבד המערך הזה בקו נהריה-מודיעין
חתיך הוא יורגן! מעניין כמה זמן יראה כך...

קרון חדש ברכבת ישראל 811
אבל קצת פחות: 739, עוף החול הספרדי
קטר 739 כבר הופיע בפורום לאחר חזרתו מבית החולים השיקומי בספרד, אבל אחרי פגישה מקרית בתחנת חיפה מזרח בבוקר לפני יומיים, לא יכולתי להתאפק. הקטר היה לקראת יציאה עם מערך 'אלסטום'

קטר 739 כבר הופיע בפורום לאחר חזרתו מבית החולים השיקומי בספרד, אבל אחרי פגישה מקרית בתחנת חיפה מזרח בבוקר לפני יומיים, לא יכולתי להתאפק. הקטר היה לקראת יציאה עם מערך 'אלסטום'
פרופיל
מעניין (אותי, לפחות) שזהו הקטר הראשון מהסדרה הראשונה של הבובואים שקיבל צביעה מלאה בגוונים שבהם נעשה שימוש רק מהסדרה השנייה ואילך.

הלוחית הייחודית
בעצם אולי לא (מה עם קטר 707?), אבל טאצ' ממש נחמד בכל זאת.

תא הנהג
עם ריח של אוטו חדש!

תא הנהג - זווית נוספת
ותזכורת לכל שחקני הסימולטורים שעוד לא הרימו את הכפפה ויצרו מודל ממוחשב מתאים. דרך אגב, אין לי מושג אם זה התא החדש או זה שנשאר מהקטר המקורי. בכל מקרה, זה התא הצפוני כרגע.

traiNir

New member
תא הנהג - זווית נוספת
ותזכורת לכל שחקני הסימולטורים שעוד לא הרימו את הכפפה ויצרו מודל ממוחשב מתאים. דרך אגב, אין לי מושג אם זה התא החדש או זה שנשאר מהקטר המקורי. בכל מקרה, זה התא הצפוני כרגע.
מה זה הדוושות האלה?

להתראות!
לכל אחד מאיתנו היה יום עבודה משלו להמשיך אליו, אבל אני מודה שהפרידה לא לוותה בדמעות - סוד גלוי הוא בקרב חבריי בתחביב שה-JT42BW הוא בהחלט לא דגם הקטר האהוב עלי, משום בחינה שהיא.

kobi88l

New member
להתראות!
לכל אחד מאיתנו היה יום עבודה משלו להמשיך אליו, אבל אני מודה שהפרידה לא לוותה בדמעות - סוד גלוי הוא בקרב חבריי בתחביב שה-JT42BW הוא בהחלט לא דגם הקטר האהוב עלי, משום בחינה שהיא.
תודה על התמונות! מחכה לחדשים :)

david80

Member
להתראות!
אני דווקא אוהב את העיצוב והצביעה של JT42BW
אבל בטח שלא מתלהב מהביצועים! ואיך זה שחובב הענתיקות חזר להתעסק בחדשות ועדכונים?

קרון חדש ברכבת ישראל 811

easylivin

New member
קרון חדש ברכבת ישראל 811
ובקרוב מאוד נראה עוד קרונות וקטרים
עם "ריח של אוטו חדש".
אני מדבר כמובן על הקרונות הנוספים של "סימנס", וגם על קטרי קו-קו החדשים מהסדרה EURO4000. מי יודע, אולי הם יהיו אהודים יותר מהבו-בואים הקיימים...

david80

Member
ובקרוב מאוד נראה עוד קרונות וקטרים
עם "ריח של אוטו חדש".
אני מדבר כמובן על הקרונות הנוספים של "סימנס", וגם על קטרי קו-קו החדשים מהסדרה EURO4000. מי יודע, אולי הם יהיו אהודים יותר מהבו-בואים הקיימים...
מהו כרגע לוח הזמנים המשוער של קטרי יורו 4000?
אני מתכוון לטעינה בספרד, פריקה בארץ, נסיעות מבחן וכו'

מהו כרגע לוח הזמנים המשוער של קטרי יורו 4000?
אני מתכוון לטעינה בספרד, פריקה בארץ, נסיעות מבחן וכו'
כבר באוקטובר 2011 יוצאת קבוצת משתלמים לספרד
ללמוד בכיתות מסודרות ולפי סדר לימוד שנקבע מראש, את הקטר החדש. הצפי להתחלת הגעת הקטרים עומד על אוקטובר 2012 ואולי מעט פחות. הישראלים ילמדו תאורייה וגם מעשי על קטר קיים שכבר נוסע של חברה אחרת או של היצרן. הקטרים הישראלים יגיעו ארצה תוך מס' שינויים שהוכתבו מראש ע"י הישראלים ותוך שחלקים רבים מהעבר הינם מתוצרת ישראלית שיורכבו בקטרים. וזאת בניגוד לקטר זהה שאינו מיועד לישראל ואשר בו כמעט ואין חלקים מתוצרת ישראלית.

מצב
הנושא נעול.
למעלה