אתה יודע ש ....

Master Stav

New member
../images/Emo243.gif אתה יודע ש ....

היא ניגשת אלי בכאילו החבא ...סתיו בוא רגע אתה יודע ..שמעתי ש...הבת שלך ..........................................................מעשנת כן אני יודע, מאד מצער אותי אבל אני בוחר את הקרבות שלי O K .... אמרו לי גם שהיא ......לא אוהבת בנים ... אה ? מה את רוצה לומר בזה ? נו אתה יודע , ראו אותה בהפגנה של הילדים האלו ש...רצחו את החברים שלהם בתל אביב לא מבין אותך ....אכפת לך להסיבר לי כמו לבלונדינית ? ( טוב אני מודה הקשתי עליה בכוונה ) אמרו לי שהיא הולכת עם בחורות אתה ידוע היא לא נעים לי אבל קוראים לזה לסבית למקרה שלא ידעת .... אה זה ....למה לא אמרת קודם .... כן אני יודע שיש לה בת זוג יודע שהיא הייתה בעצרת ההיזדהות , יודע שהיא לסבית ..... גם פה אתה בוחר אתה קרבות שלך ( שואלת בחצי זילזול חצי תדהמה) לא ....זו לא מילחמה זו מי שהיא ואני שלם עם זה ורוצה רק שתהייה מאושרת איזה מין אבא אתה ? אני? כן אתה ....אתה לא מבין שהיא חולה .... גברתי אני מבקש תתרחקי ממני ...אומרים שטיפשות בערות וגזענות זו מחלה מידבקת .....אני לא מעוניין .....ותשימי יד על הפה לא לא שאת מתעטשת ...פשוט כדי שלא ישמעו אותך ....יום טוב לך ....

אם זה לא היה עצוב

זה אולי יכול היה להיות מצחיק. פעם כתבתי כאן שאני שומעת לפעמים את השיחות ההזויות הללו במפגשים חברתיים, לפני שידעו שבתנו לסבית היו מדברים על זה בשיחות סלון כעל סטיה\מחלה\טרנד חולף. אפילו אתמול - איש שאני מאוד מאוד אוהבת ומעריכה, ניסה להסביר לי שיש כמה סוגים של לסביות......וכלל בתוכן את הטרנד החולף והנסיון לרצות לחוות חוויות מיניות שונות. לשמחתי הוא מאוד מאוד אוהב את הבת שלי, מעריך אותה על מי ומה שהיא ומאחל לה את הטוב ביותר. אבל מה עם אלה שאין להם גיבוי מהמשפחה כמו שאנחנו נותנים? מה עם כל הילדים שצריכים להתמודד עם טיפשות, בערות שנאה וגזענות בכוחות עצמם? קשה
אגב, הבת שלי מעשנת בערך מגיל שיודעים להצית סיגריה
אז למה זה הופך אותה?
היא הילדה הכי חכמה בעולם, הכי יפה והכי מוצלחת שיכולתי לבקש לי

עצוב

בכל פעם כזו אני מרגישה כאילו אנחנו לא מתקדמים קדימה אלא חוזרים בצעדי ענק אחורה לימים חשוכים של העלאת השונה על המוקד בשריפה. לא שזה לא נשמע נבער באופן מבחיל!!! אני מצטערת לחשוב שעדיין יש אנשים שרוצחים מי ששונה מהם שמאמינים שעליך לשנות את עצמיך כדי להתאים לתפיסה שלהם של מה נכון ולא נכון או בעצם להתאים לנורמטיביות שלהם. מקווה שאף ילד שלה לא "חולה" כדי שלא יהיה עוד ילד אחד זרוק ברחוב בגלל שנאת ההורים שלו וטיפשותם. והלואי על כל הילדים אבא כמוך!!!

yaeligreen

New member
אתה נהדר...

לבתך יש מזל שיש לה אבא כמוך שאוהב אותה ומקבל אותה כמו שהיא ומגן עלייה מפני אנשים טיפשים כאלו. כל הכבוד לך.

א פרח

New member
ברור שהגבת כפי שהגבת

זה בדיוק אתה! אני בטח הייתי מסננת לעברה "אישה טיפשה!" מסתובבת ומתרחקת ממנה, אני אפילו לא מתרגזת על כאלו פשוט עצוב לי עבורם ועליהם.

למעלה