העם דורש שרשור חברתי!

../images/Emo252.gif העם דורש שרשור חברתי! ../images/Emo252.gif ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

אני יודעת שטחנו את הנושא מככככככל הצדדים, וכל הודעה כאן היא בערך התייסרות ובכי על המצב (לא הכלכלי
) בפורום. אבל אני באמת לא יודעת מה עושים במצבים כאלו
יכול להיות שכל אחד כבר חי את חיו, ואין כבר זמן להיות פה. אבל גם חייבים איזה נושא שיחה חדש לדבר עליו, וגם את זה אין
אז איך אתם מסכמים את השבוע הראשון של הלימודים? אתמול בבית ספר שלי היו מכות
ממש "גירל פייט" כמו בסרטים. אחת הבנות נתנה למישהי סטירה, והייתה התלהמות ממש ענקית. חצי מהכיתה נסה על נפשה
מצד אחד זה ממש נורא, אבל זה היה מחזה דיי מצחיק. כל השכבה על קוצים

shoham95

New member
../images/Emo6.gif איזה הזוי

אני לא רואה דבר כזה קורה אצלנו
היה שבוע ממש כיף! מתיש, אבל כיף. אף פעם החזרה לשגרה לא הייתה כ"כ מהירה. תמיד יש שבוע- שבועיים, לעתים אפילו יותר, שמתרגלים לבית הספר ולא ממש לומדים. הפעם- כבר ביום השני (שישי) למדנו רציני כאילו אנחנו לומדות כבר שלושה חודשים. נראה לי שתהיה שנה קשה ועמוסה, אבל אני אנסה להנות מכל המסביב
בהצלחה לכולם!

וואי, גם אצלנו. כבר שיעורי בית ../images/Emo2.gif ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

"אבל עבר רק שבוע!!!!" נתנו לנו פול שיעורי בית, ואפילו בחנים עוד שניה מתחילים. תעזבו אותי, פוי
ו... פחחח. לימודים בימי שישי זה כזה כיתה ט'
סתם
אבל בהצלחה לך המון השנה

shoham95

New member
בוחן היה לי

כבר ביום ראשון (היום השלישי)
אני לומדת ביום שישי עד כיתה י"ב! איזה כיף לך שאת לא לומדת... תודה, בהצלחה גם לך

חחחחח../images/Emo6.gif../images/Emo131.gif

זה מגניב, איכשהו XD אין לי מה להגיד על בית ספר. בסדר, רגיל.. ביום חמישי נסענו לראות את כנר על הגג בקאמרי, וזה היה ממש נחמד. שיוני יעשה כבר משהו, שיהיו פה קצת סימני חיים :(

אפילו הייתה משטרה! עם סירנות! ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

זה סיפור ממש ארוך, וקצב ההתפתחות כבר כ"כ הזוי שאני תוהה לעצמי מה יהיה מחר בבית ספר.
כשסיפרתי את זה לשקד, נראה לי היא עוד שניה רצתה למות מאיך השכבה שלנו נראית, אבל זה מצחיק, מה
ואף פעם לא ראיתי כנר על הגג
כיף לך!

דורון 345

New member
ראיתי את ההצגה כבר לפני כמה שנים

לא יאומן שזה רץ כל כך הרבה זמן! ממש מעולה
אני מתה על מחזות זמר!

דורון 345

New member
לא כיף לי בבית ספר

על אף שאני לא עושה בעיות בבית ספר, לא מתאימה לי המסגרת הזאת. גם כל המורים כאלה פלצניים, ותמיד בטוחים שיש להם כל כך הרבה כוח ועוצמה, ושהם כל כך מאיימים... פףףף
עזבו, סתם באסה לי להיכנס לזה. אני מתגעגעת לחופש. נו, מתי ראש השנה?

לוח שנה: ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

למרות שזה של האקדמית, אבל עדיין: http://www.admin.technion.ac.il/dpcalendar/ יש 6 ארוחות! אלוהים! אם חשבתי שירדתי במשקל בתקופה האחרונה, אני אחזיר מהר את ה-3 קילו בחזרה בתקופת החגים
ואין לכם מורה מפחידה כמו שלנו למתמטיקה
היא פשוט מכשפה. אמאל'ה.

למעלה