שרשור פינות!

StayAwake

New member
../images/Emo252.gifשרשור פינות!../images/Emo252.gif

אני מקווה שכולם מבינים שחשוב לשמור על הפורום פעיל ובשביל זה, צריך פינות! תבחרו איזו פינה אתם רוצים לפתוח ובאיזה יום תפתחו אותה: - סכמ"ש (סיכום שבועי) - יום שישי. - תכנונים לשבוע - יום שבת בערב. - מה אתם שומעים? - הקורבן (בוחרים מישהו מהפורום וכולם שואלים אותו שאלות/שאלונים/חידות וכו'). - "קפצו לי, הלכתי לטוויטר" (פינה שהייתה בקומונה. בכל פעם מעלים טוויטים מצחיקים של חברי הלהקה, הפקה, סתם אנשים רנדומלים
) - פינת פאנפיקים (אם מישהו פה כותב פאנפיק, שיגיד בשביל שנדע אם לפתוח את הפינה או לא). - דיבובים (מעלים תמונה של הלהקה או מישהו אחד או מישהו מההפקה ומדובבים אותה). - פינת עדכונים! אותה נפתח פעמיים בשבוע כדי שנוכל להתעדכן בכל מה שקורה ללהקה. (אין לי בעיה לקחת את זה על עצמי
) - מי שמתחתיי/מי שמעליי (שבוע אחד מי שמתחתיי ושבוע אחר מי שמעליי). - דיונים בקשר ללהקה. - All Time Low to ISRAEL - בכל שבוע נתכנן "פרויקט" אחר בשביל לקדם את הלהקה בישראל וכדי לקדם את הפורום (מי שלוקח את זה על עצמו חייב לדבר איתי קודם כדי שאני אעביר לו את הסיסמא לטוויטר הישראלי). - שרשור
(לשם נשרשר את כל הדברים שלא קשורים לאול טיים לואו). - שיר הפורום (בכל פעם נבחר להדיח שיר אחד שאנחנו הכי פחות אוהבים עד שנגיע לשיר הזוכה). - תמונת הפורום (אותו עיקרון רק עם תמונות). - משמעויות שירים (בכל פעם נבחר שיר ונכתוב כל מה שאנחנו יודעים עליו מבחינת משמעות. עדיף לבחור שירים שכן יודעים עליהם משהו
) וזהו, יש הרבה פינות אז קדימה, תבחרו!

HeelsOverHead

New member
../images/Emo121.gif אני אפתח את

קפצו לי , הלכתי לטויטר D: בימי חמישי D : אני אתחיל מהיום D:

HeelsOverHead

New member
../images/Emo121.gif אני אפתח גם את מה אתם שומעים

בימי ראשון ורביעי D:

Leeatthedisco

New member
אני אעשה את הסכמ"ש ../images/Emo13.gif

טוב לפחות עד שאנטוש לצבא חח. אבל יש זמן

Leeatthedisco

New member
לא ../images/Emo10.gif

אני מחכה לתשובה מהאוניברסיטה. בכ"מ אם אני לא הולכת לאוניברסיטה אז אני מתגייסת ב7.2 שזה עוד טריליון זמן

SmileCamera

New member
אני מוכנה לקחת את שיר הפורום

בתקווה שלא אדלג על שיר או שניים XD

אה ואני אעשה אטל בעיתונות!

כי הם מדי פעם מופיעים בקראנג אז כל פעם שהם יהיו אני אסרוק ואעלה לכאן D:

StayAwake

New member
סבבה למרות שאני לא בטוחה אם אפשר../images/Emo6.gif

זכויות יוצרים וכאלה. אני אבדוק את זה מחר ואודיע לך

IamAfreakinGirl

New member