מירי אני מקווה שלא תגיבי

נעהירחק

New member
../images/Emo253.gifמירי אני מקווה שלא תגיבי

לאחר כל מה שקראתי 90% מכאן לא ראויים לך לא שווים שתגיבי להם. כמות השטויות שקראתי גרמה לי כמעט אפילו לראות את ביבי באור חיובי (וזה לכשעצמו מפחיד מאד). כבר היו בעבר (אם אני לא טועה, אולי יותר) שתי תקריות בין חברי הפורום לבינך הכתבה בלאישה(סתם עוד מעריצה מושתנת) שהבנת הנקרא הם לא הבינו ופירשו את זה איך שהם רוצים. ההופעה ההיא בנתניה תחילת 2007 שגם שם הם הטיחו בך דברים, וואו.(ואם אני לא טועה אז משהיא, שכתבה הרבה בפורום, אמרה אז 'מירי לא חייבת לכם כלום'-משהו כזה והיום אצלה מירי כל חייבת). אז נראה לי שתמיד יחפשו אותך ותמיד יהיה משהו שנראה להם לא טוב אז את אשמה. אני מחכה בקוצר רוח לאלבום הרביעי. אני מחכה להופעה בשוני. אני נהנת פעמיים בשבוע לראות אותך בטלויזה(למרות שהתכנית משעממת רצח). ואני אמשיך לעקוב אחריך. ורד הכי כואב לי שאת נפגעת, כי לך באמת לא מגיע. השקעת פה כל כך הרבה ולא היה הרבה שיתוף פעולה וחבל. אם למשהו מגיע התנצלות ובגדול זה רק לך.(אולי מירי תשכיל ותעשה את הדבר הנכון בכל הקשור אליך). בהצלחה לכולם.

pRimaVeriTaVIV

New member
אני לא אתייחס למה שאמרת בהתחלה

כי זכותך לחשוב מה שבא לך אבל ה"תקריות" האלה שציינת בהמשך בכלל לא דומות ולא משתוות ולא מתקרבות אפילו שלא נדבר על זה שהאוכלוסייה בפורום השתנתה מאוד, ואפילו האנשים שהיו אז ונמצאים גם היום - השתנו בפני עצמם וזה כל כך רחוק מהאמת להגיד שתמיד נחפש אותה ושאם משהו שנראה לא טוב אז היא אשמה אין פה שום חיפוש של שום דבר, כשהיא באה ויורדת על הפורום בצורה בוטה וישירה ואומרת דברים כמו אלה שהיא אמרה, אין פה מה לחפש, זה פשוט דבר שנמצא שם, וזה מאוד בולט, ואי אפשר, וגם לא צריך להתעלם או לשכוח מזה וסתם שיהיה ברור, כל הדברים שאמרתי, לא מתייחסים בכלל לבקשה עצמה שלא לשבת בשורה הראשונה, אני בכלל לא נכנס לדיון האם הבקשה הזאת בסדר או לא בסדר, מבחינתי זה לא העניין, מה שנמצא במרכז של כל זה היא צורת ההתנהגות והדרכים שהיא ביטאה את עצמה גם לבקש משהו אפשר בצורה טובה ונעימה במקום לעשות את זה בדרך פוגענית ומעליבה וממש תוקפנית ובוטה ביותר

מעבר למה שאביב כתב

ואני מסכימה איתו על כל מילה. נורא פוגע שאת אומרת שכל מה שכתבנו, כל הרגשות והתחושות האישיות שלנו לא שווה ערך בעינייך. את מבטלת את הדברים שנאמרו כי כל מה שמירי אומרת זה קדוש וזה לא יכול להיות. אם את אחרי כל מה שקרה את עדיין מחכה להופעה זה שווה ערך בעיני לאישה מוכה שלמרות המכות נותנת שידרכו עליה. אנו לא (אני ועוד הרבה אחרים) לא מעריצים שמעלימים עין. שמפריע לנו משהו אנו מביעים את דעתנו בנושא. אנו לא שותקים. כי מירי היא לא קדוש. קורה שטועים. אף אחד לא מושלם. גם לא מירי. ולמה רק לורד מגיע התנצלות? למה רק היא נפגעה? הרי ברור שכולנו נפגענו...גם אנו חברי הפורום השקענו, אם בזמן הפנוי, אם בכסף שהשקענו

נעהירחק

New member
../images/Emo253.gifאני לא מעריצה

הדבר הקדוש היחיד בעיני הוא המנורה על החולצות של בית"ר ירושלים. אם אני לא טועה במקרה של ההופעה ההיא בנתניה את אמרת 'אף אחד לא מכריח אותכם', גם כאן אף אחד לא ביקש שתכתבו ושתשקעו כסף או מה שזה לא יהיה, עשיתם אם זה מבחירה(אני מקווה). כשאני קוראת שמשהו אומר באנו להופעה כדי לשמח אותה (אני באה כדי שאני אהנה) אז אני חושבת שהוא............. מהירות הסקת המסקנות כאן והדברים שנזרקו כאן(כמו שצדי אומר) לא עושים לי את זה. וכן אני אלך להופעה כי מירי היא זמרת נהדרת וההופעה שלה גורמת לי הנאה. וורד ראויה להנצלות גם מכם. אה אני בן אדם חסר רגשות.

זה לא יאמן איך את מוציאה דברים מהקשרם

מבטיחה לך- זוהי תהיה תגובתי האחרונה בנושא בשרשור הנוכחי שפתחת. אף אחד לא שם אקדח לראשי והכריח אותי לבוא להופעות, לחכות שעה לפני, להשתתף בקניית מתנות, את זה הכל אני עושה מרצוני הפרטי אבל זה לא מה שנותן למירי את הרשות והזכות להתייחס לקבוצת האנשים שאני נמנית בינהם ככה. המטרה שלי שאני מגיעה להופעותהיא ראש ובראשונה כדי לשמח את הלב שלי, כדי להתפרק אחרי יום עבודה מלחיץ ומתיש ובכלל מהחיים. נכון שההופעה שלה גורמת לי הנאה, אך היחס שלה מעיב על הכל. אין לי מושג אם אני אמרתי או לא בשרשור ההוא (להזכירך עברו 4 שנים) וזה גם לא הנושא כאן. מצידי גם שאליהו הנביא יגיד את זה. את באמת מצפה שאנשים במשך 4 ואפילו יותר שנים ילכו אחרי מירי באש ובמים, בעיניים עצומות, בלי להפעיל שיקול דעת? אם כן- את מזלזלת בנו כבני אדם. בנתיים מי שמסיק פה מסקנות זו את, מכל הכתוב בפורום, מכל השרשור האדיר הזה שנהיה. עדיין לא הבנתי למה ורד צריכה התנצלות.

perrinat

New member
איזה ידע נרחב על תקריות הפורום... סחטיק!../images/Emo8.gif

אני מסכימה איתך חלקית...

דבר ראשון את צודקת בזה שלא צריך להיפגע מזה ברמות כאלה, כי מירי היא בן אדם כמו כולנו והיא גם טועה לפעמים ומוציאה דברים מהפה, אני באמת לא רוצה לחשוב כמה אנשים היו נפגעים ממניי על כל דבר שאני מוציאה מהפה, וכשאני עצבנית אני לא רואה בעיניים אף אחד..מירי היא לא מכונה של רגשות שתמיד תאהב ותחבק , מירי היא בן אדם כמו כולנו!!! וקורה שלפעמים היא עצבנית ואין לה מצבי רוח, אבל נכון זה הגיעה למימדים שהיא הגזימה... ועל טעויות משלמים, ואתם בגישה של אם לא תגיבו כמו שאתם מגיבים אף אחד לא יבין שהיא לא היתה בסדר וזה עלול לחזור על עצמו כי לא עשיתם עם זה כלום ,אני מבינה את זה בהחלט! אבל עדיין היא בן אדם... ואנשים עושים טעויות. ואני בהחלט מסכימה אתכם שמירי טעתה,ובגדול!!! אבל כמו שאמרתי,אנשים עושים טעויות,גם מירי... ובנימה אופטימית זאת יצאתי לנמל עם חברות.. שבת נהדרת למרות הכל.

למעלה