Vampire Weekend!

shani cohen1

New member
תודה../images/Emo24.gif

יכול להיות,כשאני ידע מי ילמד אותי אני ישאל אותך

השבוע האחרון :)

שיר השבוע של MCR: dead! שיר השבוע בכללי: paramore-monster אמן/אלבום השבוע: hollywood undead להקה שהכרתי השבוע :) סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: יום בניו יורק ^^ דבר טוב/רע שקרה השבוע: מסיבת בריכהD: עד 12 בלילה :p יום הכי טוב השבוע:רביעי ויום הכי רע השבוע:ראשון התחדשות השבוע:פלאפון חדש :p האדם שעשה לי את השבוע:משהו שהכרתי השבוע סיכום שבוע במילה אחת:נחמד ציטוטי השבוע:אין תכנונים לשבוע הבא:סינמה לראות הארי פוטר ולונה פארק:) תמונת השבוע:איןןן[עצלנות]

nokia x3-02

הממ.. הוא לא משהו כמו הגלקסי או האייפון אבל הוא נחמד וזה מספיק לי.. וגם כי קיבלנו אותם בחינם מסלקום חחח=.=

SuperUkeChan

New member
../images/Emo121.gifמיאו~

שיר השבוע של MCR: אה... כל מיני~ שיר השבוע בכללי: כל השירים של סוג'ו;_; ועוד המון אחרים~ אמן/אלבום השבוע: סופר ג'וניורררררררררר סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: סרט- אה... כלום? נראהלי. ספר- ריקוד עם דרקונים
תוכנית-
וידיאו-
דבר טוב/רע שקרה השבוע:
שבוע ארוווווווווווווווווווווווווווווך ממש ;_; יום הכי טוב השבוע: שישי? ויום הכי רע השבוע: אהה... התחדשות השבוע:
האדם שעשה לי את השבוע: סופר ג'וניור סיכום שבוע במילה אחת: ארוווווווך ציטוטי השבוע: גאד היו אבל אני לא זוכרת כלום ;-; תכנונים לשבוע הבא: לקנות את האלבום של סופר ג'וניור שיוצא ביום רביעייייייי!!!!!!!!!!11 מפגש קייפופ 3: להיפגש עם חברים, יכוליות ללכת למסיבה עם חברות מהבסיס, ללכת לים... להתפאנגירל על סופר ג'וניוררררררררררררררר תמונת השבוע: יש הרבה... אתם תתמודדו. :] התמונה הראשית- סופר ג'וניור

SuperUkeChan

New member
../images/Emo121.gifליטוק~

מכוער שכמותו ._." (אני אשים את התמונות לפי סדר גילאים, לא לפי מתי הם יצאו ו/או רמת הסקסיות שלהם XP)

SuperUkeChan

New member
../images/Emo121.gifהיצ'ול

שכגפמהןשכפןהכשןפמהשכ'גןפמכשגדפ אומייגאד הרגע גיליתי שיש פרה-אורדר של הדיסק באיביי. אני קונה אותו ברגעים אלו ממש T________T זה זה זה פאקינג דיסק פוסטר 10 תמונות וזוג גרביים ב110 ש"ח כולל משלוח השגכמןכגדןפמגדפןמגשדןפפןמגדשכ *צווחת מרוב אושר*

SuperUkeChan

New member
../images/Emo121.gifשיוון.

אני ראיתי את התמונה הזאת ב5 וחצי בבוקר [............ אל תשאלו. סתם נו, הייתי צריכה פיפי אז התעוררתי ואז כבר החלטתי לבדוק איזה תמונה יצאה~] והייתי פשוט ככה:
*מתה* השמפהכשפכהשןג'פמוןכשגהפמןכשדגפןמכשדגפןמכגשדפמפןםמגכפןמםכשגדפמןשדגכמפן עלאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאק נוצרי אדוק. שהפגןכמשהפןםגכשמןכ 3333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333> השגכמגכדשפןגכש שיוון ;_;

XoLilMissLolaoX

New member
מסכמש"ת ../images/Emo192.gif

שיר השבוע של MCR: MAMA שיר השבוע בכללי: אמממ הרבה של revelday אמן/אלבום השבוע: revelday התאהבתי סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: סקרבס דקסטר וידאו השבוע: http://vimeo.com/26859058 חובה חובה לראות!! דבר טוב/רע שקרה השבוע:
הייתי בירושליים רוב השבוע בחופשה והיה מדהים!
חזרנו הביתה חחחח בכיף הייתי נשארת עוד
נפגשתי עם חברות שלא ראיתי מלללללללללא זמן והיה ממש כיף יום הכי טוב השבוע: שלישי ויום הכי רע השבוע: חמישי התחדשות השבוע: חולצות מכנס מגן לפלאפון חחח האדם שעשה לי את השבוע: חברות שלי סיכום שבוע במילה אחת: כיף ציטוטי השבוע: אין תכנונים לשבוע הבא: טוב זה כבר היה אז לעשות תיאוריה ולקנות משקפיים...ולהפגש עם אנה שנעלמה
תמונת השבוע: נחשוב על משהו ונצרף

Another Grave

New member
../images/Emo40.gif../images/Emo178.gif סכמ"ש באיחור.

שיר השבוע של MCR: לא שמעתי אותם בכלל השבוע.
שיר השבוע בכללי: למטה
אמן/אלבום השבוע: בריטני, איימי, דנה עדיני, מדונה, טראביס, פאניק ועוד ועוד.
סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: סרט- מסיבת רווקות. סרט ענק. ספר- המפענחים. אני עדין קוראת את הספר הזה, לא מתקדמת בכלל. תכנית- סקראבס עונה חדשה, CSI ועוד כמה. וידאו- הטריילר החדש לעונה החדשה של דקסטר.
דבר טוב/רע שקרה השבוע:
חם חם חם חם חם.
הבלוג שלי שומם.
מצב רוח חרא.
לא היה לי זמן לכלום.
הספקתי הרבה.
ראיתי מסיבת רווקות.
יום הכי טוב השבוע: הסופ"ש, הייתי בנתניה.
ויום הכי רע השבוע: השאר?
התחדשות השבוע: בסופ"ש- פודרה שקופה, מאג לבן מהמם, קונסילר, נעלי עקב מדהימות, סרט תחרה ושני זוגות משקפי שמש.
האדם שעשה לי את השבוע: חנקה.
סיכום שבוע במילה אחת: מתיש.
ציטוטי השבוע: אני: 'איזה אנשים חיים בסקוטלנד? סקוטלנדים?' נתי: '..' זה היה כזה דפוק
תכנונים לשבוע הבא:
יום הולדת לחנקה אהובתי בשלישי, צ'ק.
קניון הזהב עם חברות בשני, צ'ק.
נתי ישנה אצלי ברביעי.
לסיים לקרוא את המפענחים כבר אלוהים.
לסדר את הבית.
לסדר שוב את הבית.
משהו מעניין.
תמונת השבוע: הן כאלו חמודות. הודגש וקומבן באמצעות הנעלים המושלמות שקניתי, שבקרוב אעלה תמונה שלהן לפורום

למעלה