הודעה חשובה

• פותח הנושא mgb
  • פורסם בתאריך

mgb

New member
../images/Emo26.gifהודעה חשובה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

בס"ד בקשר לשיעור! ברצוני להבהיר שלא היתה ואין כוונה להיחשף למצלמה בשיעור! השיעור הוא בצ'ט כתוב בלבד!! מחוסר נסיוני במדיה זו לא חשבתי על אפשרויות נוספות אבל לאחר שידיד העיר\האיר את תשומת ליבי:
אני מבטל את מיקום השיעור המקורי!
בגלל סיבות הלכתיות הקשורות בצניעות במיקום המדובר! אני מחפש חלופות אחרות כמו למשל מסנג'ר או אתר עם צ'ט שנשמרים בו גדרי הצניעות!! למי שיש רעיון אשמח לשמוע עליו!! בינתיים אפשר להכין את המראה מקומות..
בברכה ובהתנצלות מעומק הלב על ההטרדה!

Scarlight

New member
מסנג'ר זה רעיון טוב

רק שתצטרך לבקש את הכתובות של כולם לפני השיעור.

mgb

New member
למי שמעוניין...

בס"ד הרי כתובת האימייל שלי למי שרוצה להתחבר לשיעור.. [email protected] אני חוזר ומדגיש: השיעור הוא בכתיבה בלבד לא עם קול ולא עם מצלמה.. אגב, במסנג'ר לא ניתן יותר ממצלמה אחת.. הערה: אינני חושב שבצ'ט הרגיל ראוי מהרבה סיבות שכולנו מבינים.. לפחות במסנג'ר יש שליטה על תמונות לא צנועות.. אנא הרגישו פתוחים !! מי שמעוניין בשיעור ואיננו מוכן לאשר את כתובת האימייל שלי שישלח לי מסר אישי..ויחד נדון באפשרות אחרת.. בברכה

mgb

New member
ל"צערי" אינני מכיר את כל האופציות!

בס"ד מי שמומחה לנושא, אנא שייעץ לי, כך שהעיצה תהיה מועילה לכולם! לרבות לבעלי הסלולארי! אהיה אסיר תודה למסייעים! בברכה

Scarlight

New member
תשובה

אני לא חושב שיהיה ניתן למצוא מסגרת חלופית שתכלול גם את בעלי הסלולארי, צר לי.

תאמת,

שגם האפשרות הראשונה של הצ`אט לא תועיל הרבה לסלולארי... משום שאם באותו זמן יש עומס ברשת הסלולארית הדפים לא ירוצו... לא משנה, ננסה אולי לאמץ ת`רעיון הבא, לאחר השיעור לתמצת אותו ולכתוב אותו כאן... מה דעתכם?!

מיצוס

New member
אממממממממ

אני נכנסתי לזה אתמול ולא ראיתי אפשרות למצלמה... בכל אופן, אני לא חושב שחייבים שתהיה מצלמה, אפשר גם רק לכתוב. נ.ב. יש מצב שבעתיד יהיו שיעורים על נושאים מעט יותר... מעשיים ומעניינים?

mgb

New member
סוגי שיעורים..

בס"ד שומע את הערתך..אבל אולי נמתין מספר שיעורים נראה אם היה מעניין או לא ואם הנושא מתאים או לא. בקשר לשיעורים מעשיים: ראשית, מאוד יתכן שבסוף כל שיעור נמסור "דינים העולים".. שנית, בנושא הספציפי שאי"ה נמסור כמדומה שיש בו גם הלכתא לדינא(לפחות לרווקים). שלישית, היות שזהו פורום תושב"ע ולא "שאל את הרב" לא נראה שחייב להיות שיעור הלכתי. בברכה

מיצוס

New member
אז מה הקטע?

אז בואו נעשה שיעור משניות רגיל וזהו... ובטוח שהשיעור יועיל לכל הרווקים? גם אם אתה בן 15 וחצי?

mgb

New member
נו..תפסת אותי..../images/Emo8.gif

בס"ד כמו שאמרו כבר: תורה לומדים לדעת. לא תמיד ניתן ליישם מייד. אבל בבוא העת בעזרת ה' ההלכה תהיה רלוונטית גם לך!! בברכה

קודם כל תורה זו תורה

ולא משנה עד כמה הנושא מועיל לחיים או לא. עצם הלימוד משייף ומחדד את כוח החשיבה. וחוץ מזה שזה תורה. בקשר למסנג'ר ולאי סי אין לי את הדברים האלו...(פעם היה אבל התחזקתי
) אז נראה כבר מה יהיה...

אם כך פרשתי - אני לא משתמשת במסנג'ר

באמת לא ברור לי נושא הצ/אט - נכנסתי לא פעם לצ'אט הזה, ולא ראיתי שום תמונה משום סוג שהוא, רק שורות מלל. לא יהיה פשוט יותר לנהל את השיעור כמו שרשור רגיל בפורום ? כך הוא גם יישמר למאחרים ו/או לעיון נוסף.

אוראל05

New member
הרב משה, בבקשה

לא מסנג'ר כי אין לי... אין אפשרות לצ'אט צנוע ופשוט??? הרעיון אדיר אגב!

mgb

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo70.gifהחלטה סופית../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif

בס"ד לגבי מיקום השיעור: אני מתנצל על השינויים. הדבר נבע מרצוני לשמור על קדושת מסגרת השיעור
ובכן נחזור לתכנית המקורית. הנה "תיאור המקום"
* לא ראיתי שהרוב מעוניינים במסנג'ר ** לצערי לא מצאתי פתרון מניח את הדעת עבור בעלי הסלולארי. עם זאת השיעור יישמר ויפורסם, אי"ה, במלואו בתום השיעור בפורום ובקישור "מאמרים"
לגבי היום והשעה: יום חמישי ב-22:00 בברכה

למעלה