התוכניות הבאות בתפוז

אוקה

New member
../images/Emo26.gifהתוכניות הבאות בתפוז

רצח בשידור חי!!! וואו איזה מגניב זה יהיה, יביא המון המון רייטינג! אונס בשידור חי!!! יהיה סבבה תביאו ת'חברה!!! התאבדות בשידור חי!!! רק מעשים! לא סתם איומים! הכותבים בחדר יבחרו את דרך ההתאבדות!!! מגניב לא?! חיתוך ורידים בשידור חי!!! יו דם זה מגניב !!! הזרקת סמים בישדור חי!!!!!!!!! עוד לא עשו בארץ- יביא מלא רייטינג!!! כל זאת ועוד- בתפוז. עצוב.

סֵג

New member
ולדבר על כל אלו ברשת (בלוג או צאט)

האם זה לא פחות זול? כן, האינטרנט הוא מדיום לבידור זול. אבל בו לא נירה לעצמנו ברגל, כמעט כולנו נהנים מתוכן כזה. להמון אנשים יש בלוגים. זה שעכשיו אפשר גם לראות את הפרובוקציה.. זה סתם עוד פיצ'ר.

n u l i t

New member
למה זול ? !

אתה ואני עושים אותו מה שהוא ! אני לא זולה. ואתה? הכל תקין כשנעשה במידה הנכונה. לא כולנו ולא כמעטנהנים ממה שמתרחש שם. ובטח לא ילדים מזדמנים בני 9 עם גישה לנט. אין שמץ של הנאה לילדה בת 10 לצפות בגבר מאונן. ובוודאי שהדבר לא נהווה חינוך מיני תקין. אז מי יורה למי ברגל ?

סֵג

New member
אני זול

בעצם, אני לא שם את החיים שלי עם הרשת, ולא נותן את המחשבות שלי לאף אחד. לכן אני לא יודע אם אני זול או יקר. אני שומר על הנפש שלי מהמסחר הזה. למה את מתכוונת 'אתה ואני עושים אותו מה שהוא'? אני לא יודע על מי אנו מדברים. הרבה אנשים נהנים מבלוגים, ומוואבקמים (webcams). זו עובדה בשטח שאנשים אוהבים להפעיל את הדברים האלו, לחשוף את עצמם, ואנשים אוהבים לצרוך את הדברים האלו, ולהסתכל על אחרים. אם את מאמינה שהכל תקין שהוא נעשה במידה הנכונה, את יכולה לראות כיצד אנשים כותבים את המידה הזו בעשותם מעשים אלו. לדעתי זו הוזלה של ערך אדם. אבל יש הרבה דרכים להרגיש ולהבין את זה. אני לא גדול בסקסולוגיה, ואני לא יודע מהו חינוך מיני תקין. לא על זה דיברתי בכלל. (אני נהנתי בגיל 10 להסתכל על בנות מאוננות, אז אני משער שיש לי מקבילה נקבית.. אבל זה כבר דיון לפורום מיניות.) האמת שמצאתי את התגובה שלך מבלבלת מאוד. אשמח אם תרחיבי.

n u l i t

New member
"הוזלה של ערך האדם"?

זה ממש המקום לדבר על ערכים. אבל לא איתי. לא מעניין אותי מי חושף מה, איפה ומתי. רק שלא יפיצו את זה בקרב ילדים ושלא ידחפו לי את זה לעינים. התגובה שלי לא מבלבלת. אתה מבולבל. הדיון הוא לא בלגיטימצית החשיפה אלא בלגיטימצית הפצתה.

זה לא שמישהו מכריח את בעל הבלוג

להראות את עצמו, להתפשט או לעשות כל משהו אחר. הוא מחליט, והוא יכול להפסיק בכל מצב.

Dopa

New member
ההגזמות הבאות (של גולשים כמו אוקה)

רוצים פחות מתאבדים? חייבים להוריד את מגדלי עזריאלי!!! רוצים למנוע אונס? חייבים לסרס את העם!!! רוצים למנוע חיתוך ורידים? מוציאים את הסכינים מהחוק!!! מהיום רק מזלגות, ולמי שיש בעיה להתגלח, שיגדל זקן!!!! דמגוג, מה רע בבידור? תפסיקו כבר עם ההכרזות המטופשות האלה. לא טוב לכם? תלכו!

n u l i t

New member
זו אולי הקצנה בוטה....

אך גם התכנים בבלוגים הם הקצנה בהחלט בוטה. ילכו- ואז מה? אתה תשאר כאן לבד עם כל הסוטים, החרמנים ואנשי הרפש? שיבושם לך. זכותו של כל אחד- להביע התנגדות. אם יהרסו לך את הבניין- אתה לא תלך, אתה תתלונני ותביעי מחאה. זה לא מטופש. זה רציני.

Dopa

New member
בוטה?

לפי מה שאני רואה, ואני רואה, בבלוג TV יש 100 אולי 150 אנשים שמשדרים ביום. רק 10 אולי 20 מהם משדרים תכנים שאכן לא ראויים לצפייה של צעירים (חלק לא ראויים לצפייה בכלל) אבל בין זה להתאבדות בשידור חי.....זו הקצנה. וזה מטופש. עוד לא בנו את הקיר וכבר קופץ מישהו ואומר "הכתובת היתה על הקיר". ועדת החקירה כבר הורכבה? אני רואה שתפוז הפרידו בין שידורים רגילים ונורמלים ובין אלו שמיועדים למבוגרים בלבד. אז חלאס....אי אפשר לעצור את הקידמה.

n u l i t

New member
אף אחד לא הקים כת להרס ה"קידמה" שלך

תרגיע. אף אחד לא ביקש לעצור את הקידמה ! (במידה ואתה מדבר על קידמה טכנולוגית.) רק ביקשתי למתן ולהגביל את הפצת התכנים הבלתי הולמים תוך התחשבות בקהילת הילדים. זה הכל. נבדוק לגבי השינויים.

Dark Muse

New member
תעשי טובה כבר, ילדים לא מטומטים...

הם יכולים בקלות ללכת לאתרי סקס שמראים הרבה יותר גרוע אז תפסיקי להתמם ולחפש איפה למצוא אשמים (אלא אם כן הילדים הם מטומטמים סוף הדרך והם לא יודעים להשתמש במחשב)

למעלה