ופינת שלושת הגדולים

קשה לי לענות

תכונות משותפות? מממ? אין כמעט. אנחנו למעשה הפכים גמורים. ובגלל זה איכשהו מסתדרים. הוא קפדן ומסודר ואני מבולגנת מאוד. יש לו כושר ריכוז מדהים ואני מרחפת לי מנושא לנושא. שקט מאוד ואני פטפטנית בלתי נדלית. הוא מחובר למציאות עם רגליים על הקרקע ומאוד מחושב ואני ממש לא. עכשיו כשאני כותבת, אני חושבת שהתכונה שמחזיקה אותנו יחד והיא משותפת היא הרבה סובלנות לאחר. לכן אנחנו יכולים לקבל אחד את השני למרות היותנו הפכים מוחלטים

open space

New member
לפעמים זו פשוט אהבה

שקשה לפרוט אותה לתכונות דומות או שונות. זה פשוט "זה"

lilaaa1

New member
יווואו

חשבתי וחשבתי והגעתי למסכנה שאנחנו מנוגדים כמעט בהכל!!!! אם זה טוב או רע...? רע!!!

ענתי 10

New member
שלום! חדשה בפורום ../images/Emo39.gif

אציג את עצמי עוד מעט... ובנתיים: תכונות דומות: אוהבים לבלות בזוג (ללא חברים) אוהבים את אותם מקומות בילוי שנינו מאוד אחראים, דייקנים וכנים תכונות הפוכות: אני מתה על גבינות ולא אוהבת בשר - והוא ההפך אני מאוד רוחנית והוא לא מאמין ב"שטויות האלה" אני משפטנית דגולה והוא פריק של מחשבים. תחום המשפט והחוק ממש לא מעניין אותו, כנ"ל אותי התחום של המחשבים.... לדעתי חשוב מאוד שיהיו תכונות דומות אצל בני הזוג, אבל כמובן כל אחד צריך להיות אדם בפני עצמו, אין 2 אנשים זהים, וצריך לקבל את השוני אחד של השני (בדיוק על זה אנחנו עובדים עכשיו). אבל כמובן לפעמים זה טוב כשאחד משלים את השני. למשל: אני שונאת את כל הביורוקרטיה ובירורים טלפוניים כמו למשל חשבון טלפון הגיע עם טעות, לא קיבלנו מים בזמן וכו', והוא מת על בירורים כאלה. אז במקרה כזה זה דווקא טוב.

למעלה