משימת חובה להכרות

../images/Emo26.gifמשימת חובה להכרות../images/Emo13.gif../images/Emo36.gif

שקראתי את הסיפור הבא בא לי הרעיון לפני יומים לכל אחד מאיתנו יש חלום, אולי חלום ילדות או בגרות שהוא שואף לו, לי יש המון חלומות אבל אחד גדול שבהמשך אספר עליו... לכם יש חלומות ולא חשוב בני כמה אתם, השגתם את חלומכם או שהוא עדין לא הושג, ולא אתם לא ממשים אותו ספרו קצת שנכיר האחד את השני מה חלומותיו מה השיג בחייו ומה היה רוצה להשיג אבל ראשית הסיפור שקראתי שהביא לי את הרעיון הזה
הסיפור הזה הוא בבואה של חיינו: רבים מאתנו חיים בצעירותינו בנסיון לרצות את הורינו, את מורינו ואת חברינו. לעיתים נדירות אנו עושים את מה שאנו אוהבים באמת. אנו נמצאים כל הזמן תחת כל כך הרבה לחץ ומתח, שבהגיענו לגיל 20 אנחנו כבר עייפים. אז אנחנו מחליטים לשמוט את המעמסה הזו. בהיותנו חופשיים מהמתח והלחץ האלה, אנו עובדים בהתלהבות וחולמים חלומות שאפתניים. אבל בהגיענו לגיל 40, אנו מתחילים לאבד את החזון והחלומות שלנו, אנו מתחילים לחוש לא מרוצים, להתלונן ולבקר. חיינו הופכים חיי סבל. בהגיענו לגיל 60, אנו מבחינים שנותר לנו מעט מאד זמן להתלונן, ואנו מתחילים לצעוד את השלב האחרון בשקט ובשלווה לקראת גיל 80. אנו חושבים שאין כבר דבר שיכול לאכזב אותנו, רק שאנו מבינים שאין לנו באמת שלווה, כי יש לנו חלום לא מוגשם, חלום שזנחנו לפני 60 שנה.. חובת השתתפות לכולם, כך נלמד להכיר את האחד את השני יותר
.

piroshka

New member
החלום הקטן שלי../images/Emo99.gif

ISTENEM!!!! תן לי כל יום 5 דקות במתנה על מנת להיכנס לפורום המקסים הזה. לחזור אחורה 30 שנה, לימים בהם קיטרתי כי רע לי (חא חא) רק כיום, אני מודעת לטיפשות של אז....

גלי®

New member
החלום שלי ? כלל בית בודד ,חצר גדולה

והמון בעלי חיים ... (אמצעי מימון לכל אלו לא נלקחו בחשבון...) אבל , בגלל כל מה שהחלום שלי לא כלל {בעל(כיום כבר "לשעבר") וילדה} - אבל המציאות כן , מסתבר שאצטרך לדחות את המימוש שלו בכמה שנים , או אולי אפילו לגלגול הבא ...

טומי*

New member
חלומות תמיד היו ועדיין ישנם...../images/Emo6.gif

אתחיל מהקל אל הכבד.עוד שהייתי ילד קטן אהבתי ללקק את שאריות העוגה שאמא שלי אפתה.כל הזמן חלמתי שיהיה לי עוגות בלי סוף ואוכל ללקק מתי שארצה.אז אחרי הצבא נהיתי קונדיטור. עבדתי מספר שנים עד שנימס. כמו כל ילד נורמלי אהבתי מכוניות במיוחד שעושים רעש יען סירנה, אז עבדתי עד לא מיזמן מעל לעשרים שנה במ.ד.א. לילה אחד חלמתי שאני מת,רצתי לאמא שלי בוכה ושואל..."אני לא רוצה למות צעיר" ועוד שאלות יענו מתי אנשים מתים? ואיך זה למות? אמא אמרה לי על תדעג בני מתים בגיל מבוגר מאוד, ככה זה מימים ימימה. טוף נירגעתי,אבל גיל 48 זה זקן מאוד? לפני חמש שנים עברתי מוות קליני מעל לחצי שעה בעקבות התקף לב קשה. החייאה ארוכה ונואשת של החברה מהעבודה (לשעבר). אז מה אגיד לכן/ם שאין לי חלומות עוד? יש ויש,אבל אלו חלומות קטנים שבעיקרן אני רוצה להיות בריא כמה שניתן.

גלי®

New member
איך שהחלומות משתנים ... כמו סדרי

העדיפויות... מזכיר לי שיחה עם אחת הנערות המקסימות בפורום שנות השישים , על אידיאולוגיות למיניהן ונכונות להקריב את עצמך , ואיך זוית הראיה משתנה ...

קרן משם

New member
ועל זה נאמר.....

אל לנו לקחת את החיים כברור מאילו-יש לחיות ולנצל כל יום עד הסוף כאילו זה היום האחרון של חיינו.... אגב: מי שמצליח לעשות זאת אני מקנאה בו! אני בת 29 והתעכבתי בתגובה להודעה הנ"ל....למה? כי לא רצו לי מיד שאיפות וחלומות בראשי...מה זה אומר עלי? חיי דיי מבולגנים כעת וקשה לי לראות את שבוע הבא (כאמור בסופשבוע הזה מגיע הקונטנר שלנו להונגריה ואנחנו עוברים לבית משלנו!, בחודשים האחרונים גרנו עם חמי וחמותי) הרצונות שלי: *לעבוד! (כעת זה נראה כמו חלום רחוק עקב השפה והאי יכולת החוקית שלי לעבוד בשנה הראשונה פה) *שילדיי יגדלו כבר וכמה שיותר מהר
אני הרוסה! *הייתי רוצה הממממ שיתקלקל לי המחשב למשך שבועיים וככה אחזור להיות כמו פעם עם בעלי....בכנות-המחשב הורס משהו בחיי הזוגיות-אבל אני מכורה! *להוריד איזה כמה קילוגרמים כי האוכל פה הורס לי ת´בריאות
רוב הדברים שכתבתי אני יכולה בעצמי להשיגם/להגשימם ואפילו לא בעוד הרבה זמן....אבל כאמור רצונות לחוד ומעשים לחוד!

למעלה