ספרי קטלוג

taminoi

New member
השבת אבדה - ספר הקטלוג

בשנת הלימודים הקודמת השאלתי את ספר הקטלוג שלי לזוג שלמד בשנת השלמות לתואר שני ולמד אתי בקורס למחקר איכותני. תיכף מתחילה שנת לימודים חדשה ואני זקוקה לספר. אם אתם רואים הודעה זו (או מישהו שמכיר אותם. האישה ילדה באמצעי הסמסטר) - אנא צרו קשר במסרים. תודה

באזזיט

New member
ספר קיטלוג למכירה

כל המעוניין ספר "קיטלוג" וכל התרגילים+פתרונות של כל הסמסטר ב60 שח בלבד ליזי 052-8933226

אלאר

New member
ספרים לקורס קיטלוג - למכירה

ספר הקורס (הכחול) + ספר תרגילים אם הפתרונות מהשיעורים. נא לפנות במסר.

ronitos

New member
רכישת ספר קיטלוג וחוברת תרגילים

שלום לכם האם יש סטודנט/ית שלמדו כבר את קורס קיטלוג ומוכרים את ספר הקיטלוג וחוברת התרגילם ? אם כן, צרו איתי קשר במערכת המסרים או בכתובת המייל הבאה : [email protected] תודה

מעקודה

New member
ספר קיטלוג

שלום רב לכולם !!! אני מעוניינת לרכוש ספר קיטלוג + חוברת תרגילים או צילומי תרגילים או בלי תרגילים משומש ממישהו שכבר למד/ה את הקורס נא ליצור איתי קשר במסרים דרך מייל. תודות רבות

JERJERON

New member
גם אני מעוניין לרכוש ספר קיטלוג

שלום , אני מעוניין לרכוש ספר קיטלוג 0546222459 תודה.

juliali

New member
הי, אני מכירה את הבחור

והפניתי עכשיו את תשומת לבו להודעה שלך, והוא ענה לי שניסה להשיג אותך ולא הצליח, ושהוא ינסה שוב. כך שאל דאגה, הספר אמור לחזור אליך בקרוב

כרמל26

New member
הי

המספר שלך לא זמין אם זה עדיין רלוונטי אשמח את תכתבי לי בהודעות.

Number 6

New member
גם אני מוכרת

מנצלת את השרשור להודיע שגם אני מוכרת את ספר הקיטלוג במצב טוב מאוד נא לפנות דרך מערכת המסרים

ספר קטלוג למכירה

כולל שאלות ופתרונות של כל הקורס למכירה גם החומר של הקורס שיטות מיון... ויסודות בתורת המידע של שנה א במסרים

ronitos

New member
רכישת ספר קיטלוג וחוברת תרגילים

שלום לכם האם יש סטודנט/ית שלמדו כבר את קורס קיטלוג ומוכרים את ספר הקיטלוג וחוברת התרגילם ? אם כן, צרו איתי קשר במערכת המסרים או בכתובת המייל הבאה : [email protected] תודה

EFRAT1H1

New member
למכירה ספר וחוברת קיטלוג

מי שמעוניין בספר קיטלוג וחוברת (ניתן גם ללא החוברת) שיפנה אליי אפרת 0505733325

nelisagiv

New member
דחוף מחפש לקנות את ספר הקיטלוג +

מחפש לקנות את ספר הקיטלוג + חוברת תרגילים אני צריך שני עותקים למי שיש...

Casey1

New member
מכירת פתרונות לתרגילי קיטלוג

שלום, אם מישהו מעוניין לקנות פתרונות לתרגילי קיטלוג אשר מותאמים לחוברת בקורס של רחל קדר אנא צרו קשר. 050-6960877 תודה ויום טוב

למעלה