שירשור היכרות

../images/Emo26.gifשירשור היכרות../images/Emo36.gif

בגלל שהפורום הוא חדש בואו נעשה היכרות של כל מי שבפורום שכל אחד ירשום את הפרטים הבאים: שם: גיל: מאיפה: תחביבים: פרטים נוספים: icq, מסנג'ר: אני! שם: ליאת גיל: 14 וחצי מאיפה: ת"א תחביבים: לרקוד, לשיר, חולה על כריסטינה, המורדים, סלסטה סיד ואבריל icq, מסנג'ר: בחתימה...

הייי!!!

שם: שירן גיל : 17 מאיפה : אשדוד תחביבים : טלויזיה (המורדים.. המורדים והמורדים).. חולה על סלסטה סיד! מתה על קרייג דיוויד!!!!! אייסיקיו : 175753459 ת'אמת.. אני לא מעריצה את כריסטינה אבל לפי דעתי היא ממש יפה.... ויש לה את הגוף!!!! היה ממש יפה! שלא נדבר על השירים שלה מתוך הדיסק החדש....... אהבתי אותו מאוד!

flowers girl

New member
../images/Emo26.gif../images/Emo41.gif../images/Emo42.gifאני../images/Emo70.gif../images/Emo42.gif../images/Emo41.gif../images/Emo36.gif

אוקי הנה הפרטים עלי... שם: נעה גיל: 13 מאיפה: תל אביב תחביבים: כריסטי, כריסטי, וכריסטי פרטים נוספים: אהממ..
icq, מסנג'ר: איי סי קיו- 144962460, אבל תוסיפו אותי רק אם יש לכם מה לומר לי.. כי משעמם לי כשאני לא מדברת עם אנשים, אז אני מוחקת
.. מסנג'ר- [email protected]
תודה רבההה, נעה

LoRi Lu

New member
../images/Emo68.gifאני../images/Emo70.gif../images/Emo68.gif

שלום לכולם!!! אני חולה על כריסטינה המלכה!!! שם: לורי גיל: 14 וחצי מאיפה: ראשל"צ תחביבים: המורדים (!!!), מוזיקה, קולנוע, לרקוד, לשיר... icq, מסנג'ר: אני צריכה להוריד אי סי קיו כשאני יוריד אני יגיד לכם... מה זה מסנג'ר?

פיית

New member
סורי לא ראיתי שיש שרשור הכירות

שם:טל ד (לא כמו שכתוב בכרטיס) גיל:14 וביום שישי הזה 10 חודשים מאיפה:ת"א תחביבים:מוזיקה (לשמועה ולשיר),קולנוע וריקוד..ועוד הרבה דברים פרטים נוספים:אני לומדת בשיעורי פיתוח קול שירים של כריס(בעיברית כרסטינה),בריטני,מריה וכ'ו (סתם רציתי שתדעו) icq:168214817

למעלה