חידת זהוי מקום

מצב
הנושא נעול.
אדמתי- מי שהקים את הנוער העובד

אדמתי האגדי - מה זה?
ובין היתר קורסי מדריכי טיולים . הקורס שלי בגבעת סמל ליד נס ציונה 1960הקאדר היה "אש-לילה" בהתגנבות יחידים לגבעה דרך בית המשוגעים.מצמרר. ולכל הצוציקים= "אש-לילה" פירושו:"אימוני-שדה-לילה". כולנו היינו טרום חיילים אז.

מה היום אין א"ש לילה?

ובין היתר קורסי מדריכי טיולים . הקורס שלי בגבעת סמל ליד נס ציונה 1960הקאדר היה "אש-לילה" בהתגנבות יחידים לגבעה דרך בית המשוגעים.מצמרר. ולכל הצוציקים= "אש-לילה" פירושו:"אימוני-שדה-לילה". כולנו היינו טרום חיילים אז.
מה היום אין א"ש לילה?
אני חושבת שיש, אבל בעדינות בעדינות, פן הילד יבהל ויבואו אבא ואמא
אנחנו ב-1963 הלכנו מרמת החייל לירקון בקטע שליד תחנת הרכבת ב"ב ומשם לכל האורך עד לגני התערוכה ואז היה שם חושך מצרים, לא היה קניון ולא שאר רשתות שיווק, כל מה שהיה זה האיצטדיון, תחנת הרכבת ובמקום שנמצא קניון איילון היום היו ערמות זבל שתמי שרפו אותם והיו נורא מסריחות,

אינני יודע מה יש היום

מה היום אין א"ש לילה?
אני חושבת שיש, אבל בעדינות בעדינות, פן הילד יבהל ויבואו אבא ואמא
אנחנו ב-1963 הלכנו מרמת החייל לירקון בקטע שליד תחנת הרכבת ב"ב ומשם לכל האורך עד לגני התערוכה ואז היה שם חושך מצרים, לא היה קניון ולא שאר רשתות שיווק, כל מה שהיה זה האיצטדיון, תחנת הרכבת ובמקום שנמצא קניון איילון היום היו ערמות זבל שתמי שרפו אותם והיו נורא מסריחות,
אינני יודע מה יש היום
שמעתי שהנכדה שלי יצאה לפעולת א"ש-לילה "אכילה-שתיה-לילה" בקניון גולדה עם כל הכתה...... אגב , זכור לך מספר פורום נוסטלגיה? אני מחפש תמונת חזית הטרמינל של תחנת אגד חיפה הישנה ברחוב יפו ומכאן אני לא מקבל תשובה, אז אולי שם יש למישהו תמונה.

ה דרומי

New member
פורום נסטלגיה נגוז לצערנו וחבל.

אינני יודע מה יש היום
שמעתי שהנכדה שלי יצאה לפעולת א"ש-לילה "אכילה-שתיה-לילה" בקניון גולדה עם כל הכתה...... אגב , זכור לך מספר פורום נוסטלגיה? אני מחפש תמונת חזית הטרמינל של תחנת אגד חיפה הישנה ברחוב יפו ומכאן אני לא מקבל תשובה, אז אולי שם יש למישהו תמונה.
פורום נסטלגיה נגוז לצערנו וחבל.
אז הנה כבוד לכבודו

מאיר הדרומי השיג אותי והוא צודק

אינני יודע מה יש היום
אין כבר פורום נוסטלגיה
. מאיר אולי תיקח ניהול, לדעתי אתה יכול להחיות את הפורום הזה משהו.

אינני יודע מה יש היום
אין כבר פורום נוסטלגיה
. מאיר אולי תיקח ניהול, לדעתי אתה יכול להחיות את הפורום הזה משהו.

LOL../images/Emo6.gif אכילה שתיה לילה

אינני יודע מה יש היום
LOL
אכילה שתיה לילה

מצב
הנושא נעול.
למעלה