ok אז ככה...

tinkerbell85

New member
../images/Emo26.gif ok אז ככה...

קודם כל מזל"ט על הפורום, ואני מאד שמחה לדעת שיש לאן לפנות במקרה ויהיו שאלות ובעיות עתידיות(מקווה מאד שלא
). אני בת 17, עם תת פעילות של הבלוטה מילדות(לשם דיוק מגיל חודש). לא היו לי שום בעיות בעבר-תמיד הייתי מאוזנת והמחלה לא מפריעה לי בשום תחום בחיים- ללא בעיות: משקל\עייפות יתר\שיעור ומה שמשתמע מהמחלה כשלא מאוזנים בכדורים. אני מתפקדת טוב מאוד(ולפי ההורים-אפילו יותר מדי טוב) בחיי היום יום עם המחלה-לא עושה ביג דיל (ואפילו לומדת נהיגה)והאמת היא: לא הייתי יכולה לראות את עצמי בלי המחלה, כי היא פשוט חלק ממני,מילדות, ואפשר לחיות ולהנות גם כשיש משהו לא בסדר ,אבל מאוזנים והכל הולך חלק. (לכל ההורים המודאגים-יש רופאים מדהימים שעושים את העבודה שלהם ומעבר מצוין:) אבל הבעיה מתחילה ונגמרת בצבא: כמו שכתבתי מקודם אני מאוזנת-הולכת למעקב כל חצי שנה-שנה(עסוקה
) ומתפקדת מצוין... היה לי צו ראשון,הרופאה אמרה שבגלל הבעיה האנדו´, מורידים פרופיל אוטומטית ל64 , למרות האיזון. ציינתי בפניה (ובכל מקום אפשרי) שאני רוצה לעשות שירות קרבי בצבא והדבר הידוע:קרבי רק מ-97-72 אז היא אמרה לי שבמקרה הזה צריך לעשות "חריג פרופיל" ולשלוח את בקשת החריגות(לא ערעור) לצבא, עם אבחונים בדיקות ושאר ירקות ולחכות לתשובה. וכל החשש הוא שאם הם לא יקבלו את בקשתי לקרבי(גם בת וגם בעיות אנדוקריניות-איזה יופי) אני ירגיש שלא עשיתי מספיק מאמצים כדי להשיג את מה שאני רוצה. כל זה כרוך כמובן בריצות לרופאים כאלו ואחרים שיגידו שהילדה בסדר, בלשבת על טלפונים , בלחכות לטלפון גורלי מהלשכ"ג ועוד ועוד. אני רק בורג קטנטן במערכת הגדולה והשוביניסטית הזו - ולהתחשב ברצונות שלי
אז מה כדי לעשות: לקבל את הדין כמו שהוא, כי אין סיכוי שה"חריג פרופיל" יתקבל... או להמשיך(יותר נכון להתחיל
) לשגע ולהשתגע-בטרטורים??? מקווה מאוד לקבל את התשובה ו\או הדרך הנכונה והמתאימה ביותר למקרה הספציפי שלי...
מראש על כל תגובה.... ח"א-מערך הנ"מ- אם אני לא טסה ,אף אחד לא טס

ok אז ככה...

שלום לך טוראית בנג´מין, מה אומר לך? כזה רצון להיות קרבית! לא אתערב ברצונות שלך. האמת היא שאני לא יודעת מה הסיכויים להצליח. אםפ את באמת רוצה בזה תנסי להאבק. מה יש לך להפסיד? רק זמן ועצבים. אני מניחה שתמצאי רופאים שיגידו שאין בעיה עם העובדה שתשרתי כחיילת קרבית. אני באמת מאמינה שאין עם זה בעיה, חוץ מהקרביות עצמה, אבל זה סיפור אחר. אנחנו עם לוחם לא?

ומהנסיון שלי

למרות שאין שום שוני ביני ובין כל אדם אחר שאינו מכיר אלטרוקסין ולמרות שכל רופא ובדיקת דם יאמר שהכל בסדר... בביטוח חיים זו אותה בעיה ובעיני מרגיז טל

למעלה