../images/Emo26.gif

בהשראת הטופיק של "איך היה הטסט שעברת" (סליחה שאני לא זוכרת מי פתח את הטופיק
) עלה לי רעיון לטופיק נוסף מאחר וראיתי שיש בו הרבה כבר עם רישיון איך המורה הודיע לך שעברת

../images/Emo26.gif

טוב..אז המורה שלי התקשר אלי ושאל אותי מתי אני רוצה את השיעור הבא..ומאחר וגם ככה הייתי בטוחה שנכשלתי אמרתי לו "כבר אמרתי לך! יום שישי!" הוא שאל אותי באיזה שעה ואמרתי לו ב-11 הכי נוח (והשיחה הזאת נמרחה על 10 דקות בערך) ואז כשקבענו סופית את השעה והיום והכל הוא אמר לי "ואל תשכחי להביא עוגה
" ואני קודם כל שתקתי במשך כמה דקות ואחרי זה אמרתי לו "אתה עובד עלי נכון
אני יודעת שנכשלתי
אל תעבוד עלי
עברתי
לא יכול להיות
" הפגזתי אותו במליון שאלות ולא נתתי לו לענות עליהן בכלל מרב התרגשות ואז הוא אמר לי "כן
עברת
מה את כל כך בשוק
" אז אמרתי לו שאני אוהבת אותו
והבאתי לו מתנה בערב (לא מתנה יקרה כי ההורים שלי לא היו בארץ ולא היה לי כסף אז קניתי לו מעין ברכה כזאת שאפשר לתלות אותה על הקיר שכתוב תודה על הסובלנות וכו וכו'..) והתחלתי לצרוח (ולא הייתי בבית בכלל
הייתי אצל חבר שלי ברחבה מתחת לבית שלו
) והתקשרתי לחברה שלי ואחרי זה במשך שעתיים ומשהו הטלפון לא הפסיק לצלצל
וזה אחרי שהודעתי לכולם מראש שאני נכשלת ואין על מה לדבר בכלל...וההורים שלי לא היו בארץ אז שלחתי להם אחרי הטסט אי-מייל שכתבתי שם שאין מצב שאני עוברת ופיקששתי וכו'.. ואז אחרי ששמעתי שעברתי כתבתי להורים שלי שיתעלמו מההודעה הקודמת כי עברתי

אילונוש

New member
אצלי היה ממש מעניין..

אני הייתי כולי בעצבים וכססתי את הציפורניים ולא יכולתי לחכות עד אחרי הצהריים אז כל 5 דקות התקשרתי למשרד של הבית ספר לנהיגה שלי כדי לדעת אם הגיעו התוצאות... לבסוף בפעם ה 5 או השישית המזכירה אמרה לי שעברתי.. אני לא הייתי ממש מופתעת כי הייתה לי הרגשה שאני אעבור אבל הייתי חייבת לדעת מן הסתם.. בקיצור פה ושם טלפונים לכולם ואז המורה שלי מתקשר אני עונה אז הוא עושה לי.. איי איי אילונה מה יהיה מה יהיה.. (רצה לעבוד עליי המניאק!!) ואני עושה לו.. זה בסדר אני אני יודעת כבר חחחח וזייהו

papapa

New member
אצלי זה לא היה כזה מעניין כמו אצלכם

נהגתי בטסט ממש טוב, וכמו שרשמתי בשרשור שאני פתחתי, ואת lll CrAzYnEsS lll לא זכרת (הכל בצחוק כמובן
) וגם הבוחן היה נחמד, ודי היה ברור לי שעברתי... זה היה יום שישי, אז נסעתי ב 12:00 למשרד הרישוי כדי לבדוק, ועדיין היתה תלויה רשימת העוברים של אתמול ... הלכתי הביתה, ואז בשעה 14:00 בערך, התקשר המורה שלי, ואמר לי, "מזל טוב !!!, יש לך רשיון, וזהו ...

crusher

New member
אצלי זה היה ככה:

בשני הטסטים שנכשלתי בהם המורה לא דאג להתקשר להודיע לי ולהגיד לי למה נכשלתי, תמיד הייתי צריך להתקשר אליו, ככה שאחרי הטסט השלישי אמרתי לעצמי שאני אתקשר אליו בסביבות 5 בצהריים (שזה בדרך כלל השעה שבה יש לו את הטופס עם ההערות) קיצר, אני כזה יושב על המחשב באותו יום, תוהה לגבי הטסט, ופתאום ב2 בצהריים הפלאפון שלי מצלצל עם השם של המורה על הצג. הייתי צריך שנייה להסדיר את הנשימה ואז עניתי. המורה בשיא האדישות אומר לי כזה: "מגיע לך מזל טוב... ואני בשיא האטרף אומר לו כזה, דיי, לא נכון... הוא אומר לי שעברתי את הטסט, אז התחלתי לצרוח לו ישששששששששש הוא כזה התחיל לצחוק והתחיל לדבר איתי לגבי הטופס של הרישיון, מתי ידפיסו לי אותו ומתי אני אקבל.... בסוף קיבלתי את הטופס יום אחרי.

התקשר אלי, אמר לי שאני אידיוט

ושאני ח-י-י-ב להפסיק להיצמד לימין ובעיקר לאופניים, כי זה מאוד מסוכן, קבע לי שיעור, ולפני שניתק אמר מזל טוב ולבוא מחר לקחת את הרישיון...

מור~!

New member
טסט שני :)

נתחיל בזה שאחרי הטסט הראשון יצאתי בהרגשה שעברתי וישר התקשרתי לכולם להגיד להם כמה אני נהגת מצויינת, ואז הגיעה ההודעה הקשה שאני כישלון (בכיתי כל היום בחדר חחח). בטסט השני הרגשתי רע. הייתי בטוחה ב200% שאין מצב שבעולם שאני מקבלת את הרישיון (הוא נגע\לא נגע לי בברקס באיזו צומת). המורה לנהיגה לוקח אותי הבייתה (ההורים חברים, הוא היה מסיע אותי תמיד) ובדרך בכיתי לו כמה שאני מטומטמת ושלא עברתי את הטסט. הגענו הבייתה בשעה 15:55, 5 דק' לפני שהתוצאות אמורות להגיע. המורה מתקשר למשרד ומבקש שיבדקו את השם שלי. השפתיים שלו מתחילות להתעגל כלפיי מעלה ואני מתחילה לבכות, ואז טום טום טום *חצוצורות* "מחר אני אבוא עם הרישיון" כולי אושר ושמחה רצתי במדרגות וכל הדרך אני רצה וצועקת ושמעו אותי בכל הרחוב - למחרת השכנים באו לאחל מזל טוב (אפילו שלא סיפרתי באופן אישי לאף אחד) וזהו:) בכיתי יום שלם :) וכל המשפחה הייתה ממש גאה בי חחח אה והסיפור שמעליי ממש שיעשע :) זה הכיף של המורים - להתעלל בנו

למעלה