ניתוח שיר

StayAwake

New member
../images/Emo260.gifניתוח שיר../images/Emo260.gif

קרדיט לפורום פראמור בכל פעם נעלה שיר אחד ונענה על כמה שאלות לגביו. תהנו! והפעם The Party Scene (לחצו על השם של השיר כדי לשמוע אותו). המילים. ולשאלות - מ
- ל
, כמה אתם אוהבים את השיר? מתי בפעם הראשונה שמעתם את השיר? אתם נוהגים לשמוע אותו לעיתים קרובות? מהי השורה שאתם הכי מתחברים אליה מהשיר? למה? אם הייתם יכולים לבחור לשיר שם אחר, מה הוא היה? אם הייתם יכולים לבחור אומן אחר שיבצע את השיר, מי הייתם רוצים שהוא יהיה? הייתם רוצים שיצולם לשיר קליפ? אם כן, מה היה הקונספט של הקליפ? אם הייתם בהופעה של אטל, הייתם רוצים שהם ינגנו את השיר הזה? תהנו

2MayaN2

New member
יאי קיבלתי קרדיטD: ../images/Emo221.gif

אבל קרדיט מקורי הולך לפורום מכר
מכוכב אחד לחמישה (אני עצלנית
) , כמה אתם אוהבים את השיר?
שלושה כוכבים בערך
מתי בפעם הראשונה שמעתם את השיר?מתישהו כשהכרתי את הלהקה והתחלתי לחרוש על השירים שלהם. אתם נוהגים לשמוע אותו לעיתים קרובות?לא ממש מהי השורה שאתם הכי מתחברים אליה מהשיר?Stay seventeen, the party scene has got the best of me and you למה?מתאים לי:) אם הייתם יכולים לבחור לשיר שם אחר, מה הוא היה? אם הייתם יכולים לבחור אומן אחר שיבצע את השיר, מי הייתם רוצים שהוא יהיה?קשה לי לדמיין מישהו אחר שר את זה במקום אלכס. הייתם רוצים שיצולם לשיר קליפ?אני תמיד בעד קליפים
אם כן, מה היה הקונספט של הקליפ?מסיבה?XD אם הייתם בהופעה של אטל, הייתם רוצים שהם ינגנו את השיר הזה?אממ לא נראה לי, יש הרבה שירים אחרים שהייתי מעדיפה.

StayAwake

New member
../images/Emo45.gif על השורה האהובה../images/Emo6.gif

זה כבר נהיה מסורת שמי שמכירה את אטל והיא רגע לפני 18 שמה את זה השיר/שורה הזאת

HeelsOverHead

New member
../images/Emo230.gif OMG אני חיה על השורה

הזו חחחחחח [ על השורה האהובה XD ]

HeelsOverHead

New member
../images/Emo230.gif אף אחד לא רוצה !

קטע שרשמת את התגובה שלך בדיוק חודשים לפני ה18 שלי :( XD

animfanatic

New member
../images/Emo83.gif עונה ../images/Emo8.gif

מ-
ל-
, כמה אתם אוהבים את השיר?
מתי בפעם הראשונה שמעתם את השיר? זמן קצר אחרי שהכרתי את אטל :)
אתם נוהגים לשמוע אותו לעיתים קרובות? כל הזמן כשאני שומעת את השירים של אטל - ספיישל אטל, זה ספיישל של כל השירים
מהי השורה שאתם הכי מתחברים אליה מהשיר? לא יודעת
למה?
אם הייתם יכולים לבחור לשיר שם אחר, מה הוא היה? נשאיר את אותו השם
אם הייתם יכולים לבחור אומן אחר שיבצע את השיר, מי הייתם רוצים שהוא יהיה? וכמו שנשאיר את השם, נשאיר גם את אלכס
הייתם רוצים שיצולם לשיר קליפ? למה לא ? :)
אם כן, מה היה הקונספט של הקליפ? כמו שמעיין אמרה - מסיבה ?
אם הייתם בהופעה של אטל, הייתם רוצים שהם ינגנו את השיר הזה? שינגנו את כל השירים שלהם, אני לא אתנגד

למעלה