אולי עוד מישהו רוצה להגיב...?

khammel

New member
בריאן לא חתם לי על אגרת

הוא חתם לי על סט מיתרים וזה נעשה לא דרך מועדון המעריצים אלא דרך ספק המיתרים של בריאן, אנדרו מורגן, שהוא במקרה גם חבר בפורום הרד ספיישל. גם אני מקווה שתמצא דרך המלך. בגדול, כל ההטבות וצ'ופרים וכו' זה דברים שג'קי ארגנה בעצמה. יש לה יחסי עבודה מעולים עם כולם (הלהקה ונציגיה, QOL, אמרגנים וכו') אבל כשזה מגיע לדברים ה"שווים" באמת, הלהקה
גדול. למשל, הם סירבו לשחרר סינגלים במהדורה מיוחדת לחברי מועדון וסירבו לערוך מופע שיהיה פתוח רק לחברי המועדון (בסיבוב ההופעות הקודם). נקווה לטוב.

khammel

New member
אז מה כתבתי לבריאן?

אחרי שהיתה לו יציאה מטופשת לחלוטין בבלוג שלו לגבי הפיגוע במדריד בשנת 2004 והוא אמר:
"I find this much harder to understand than a Palestinian youth sacrificing his own life because he has nothing to lose, because he feels his people are being destroyed"​
כתבתי לו מכתב חריף בנושא. כנראה יותר מדי חריף כי לא קיבלתי תגובה.
מצד שני, מאז שקיבלתי ממנו חתימה עם הקדשה מתחשק לי לכתוב לו איזה מכתב "הערצה" ולהגיד תודה.

khammel

New member
בערך. תחפרי באתר שלו אם בא לך

נדמה לי שהוא מחק את מה שכתב ואמר שלא הבינו אותו נכון.

khammel

New member
טוב, היו לי כמה דקות פנויות אז קבלי ציטוט

**Sun 06 Jun 10** GUN LUNACY Gordon Lovett wrote: Brian, a sickening day with the murders in Cumbria. Have emailled No10 on why I believe there should be no guns in the public hands - helps our furry friends too. A gun freak came on the news which made me search his name on the web, up come a site http://www.basc.org.uk/ which is just obscene! How can these people get away with living in our 'modern' society. This coupled with the Israeli piracy in the open seas of the Med - such terrible times. Thanks for being a voice for reason. Keep it up. Gordon --- Brian replied; Well, Gordon When I rule the world there will be no guns in private hands. I agree with you completely. We live in dark times. Keep up the fight. cheers Bri © brianmay.com​

khammel

New member
גנבה - בטוח שלא

אבל יש הרבה "שאילות מוזיקאליות" ברפרטואר של קווין. בכל אופן, אני ממליצה לקרוא את מאמר הניתוח באתר queensongs.info משם אני מביאה את הציטוט הבא:
Intro It is seven measures long and has a 3+2+2 phrasing. The first two phrases feature contrapunction, including descending parallel-tenth motion combined with a pedal point (2nd and 5th measures) between the parallel moving lines. This concept is known from Classic piano pieces.​
http://www.queensongs.info/the-book/songwriting-analyses/no-synth-era/a-night-at-the-opera/love-of-my-life.html

Teo Toriatt

New member
מממ כמה מחשבות בעיניין

יש הבדל, לדעתי, בין להכיר לבין לאהוב מוזיקה קלאסית. אני חושב שכדי להבין במוזיקה (מערבית) צריך להכיר מספר סגנונות ראשיים שכוללים רוק, בלוז ג'אז וקלאסית. כשאמן מכיר את הסגנונות הם משפיעים על היצירה שלו ומאפשרים לה להיות מגוונת יותר, כי הם מספקים לו כלים. "מי שיש לו רק פטיש בארגז הכלים נוטה לראות כל בעיה כמסמר" אם נתייחס רגע ל Queen, אין סיכוי שללא ההכשרה במוסיקאלית במוסיקה קלאסית של פרדי ובריאן, היינו מקבלים את Queen II, את בוהמיין, The Fairy Feller's Master-Stroke ועוד רבים וטובים. אני אישית אוהב לשמוע גם מוזיקה קלאסית מידי פעם ונראה לי שיש רבים ממאזיני Queen שהם כמוני, פשוט כי יש השפעה לא מעטה. מוסיקה קלאסית קשה יותר להאזנה כי היא לרוב מורכבת יותר מהמוסיקה המודרנית, וככזו מאתגרת יותר. מורכבות יכולה להיות אחד המדדים לאיכות מוזיקה אבל בהחלט לא היחיד. אם אחזור למה שכתבתי בשרשור של האוניברסיטה העברית - לא אהבתי את המוזיקה שם מGLEE כי היא פשוטה יותר שם ללא העומק של השיר המקורי (אני כמעט מתפתה להגיד "אמריקאים"...)

khammel

New member
../images/Emo268.gifאולי עוד מישהו רוצה להגיב...?

אוסף שרשורים קצרים, רגע לפני שיעברו דף וייעלמו.

john444

New member
חתימות

ראיתי פה כמה שאמרו שהם קיבלו חתימה מבריאן. אפשר לדעת איך? זה חלום :)

khammel

New member
קומבינות ../images/Emo3.gif

עזרתי לספק המיתרים של בריאן (אנדרו מורגן) עם איזה עניין ובתמורה הוא ארגן שבריאן יחתום לי על חבילת מיתרים עם הקדשה והכל.
בריאן הרבה פעמים חותם לאנשים אחרי הופעות -- רוב מי שחיכה מחוץ לאצטדיון בשפילד 2005 קיבל חתימה. לי היה קר מדי ולא היה לי חשק וסבלנות לחכות אז חזרתי למלון.
הכרתי בחורה שפגשה את בריאן במלון בו הוא שהה בת"א ב-1993, שם הוא חתם לה והיא אפילו הצטלמה איתו. לפעמים פשוט צריך מזל וקצת להעיז.

john444

New member
עכשיו שאני מכיר אותך, תארגני לי משהו? :p

1993 לא נולדתי אז זה קצת בעייתי.. :) מקווה שתהיה לי הזדמנות לחכות לו מחוץ להופעה ואז אני אחכה לו כמה זמן שצריך :)

john444

New member
תודה ../images/Emo13.gif

אפשר מידע על מועדון המעריצים הזה שדיברתן עליו כמה הודעות למעלה?

למעלה