משחק החוליה החלשה - פיינל 3

NP16

New member
אתם באמת מצביעים לפי הביצועים?

זה לא סתם משהו להוסיף כזה? נו איזה מצחיקים אתם בחיי...
ואם אני יכול להצביע - אז נגד APOLOGIZE

naama59

New member
../images/Emo123.gif חכה חכה אתה ../images/Emo6.gif

סתם.
סתם נחמד לי לראות אנשים מפורום הישרדות פה
אבל תכלס למה לא להצביע לפי ביצועים

NP16

New member
כיייי..ככה.?!

כי מה זה משנה? אתם מעיפים את הביצוע של אדם- הוא לא יישאר לגמר-ומגיע לו! זה למה!

naama59

New member
../images/Emo11.gif

אמנם מגיע לו גמר על חלק מהדברים האחרים שהוא עשה, אבל בתכלס שיש שלושה פייבוריטים עדיף כבר לשפוט לפי באמת מה שקרה באותו שלב. בכל מקרה לא נראה שהוא עומד לעוף, כנראה זה יהיה קריס בסוף והכי לא מגיע לו לעוף עכשיו

NP16

New member
מה שבאמת קרה זה שאליסון לא הייתה ../images/Emo4.gif

ופשוט לקחו ביצועים שלה מהעבר- אז איך אפשר לשפוט את השלב הזה? אם אתם רוצים אולי תעשו מצעד כזה של הביצועים של העונה בלי קשר.. ושם יהיה אפשר להיות אובייקטיבי.

naama59

New member
אבל מה כבר אפשר לעשות?

להמציא לה ביצועים? אלה היו הביצועים שעוד לא השתמשו בהם. כמובן שאין לנו דרך לדעת ויכול להיות שאליסון הייתה יכולה להיות יותר טובה מכולם, להיות הכי גרועה מהם או להיות ממוצעת, אי אפשר לדעת. זאת בעיה

NP16

New member
לא אמרתי שאפשר לעשות אחרת, אבל

אתם קבעתם שזה ערב חלש שלו שזה יכל להיות גם ערב חלש של אליסון, לכן אני אומר שהטענה של "לקבוע לפי מה שהיה כי גם ככה כולם פייבוריטים " היא די, לא רלוונטית ונכונה.. ואני באמת לא מבין למה באמת יש חשיבות כזו ענקית לביצוע- לפחות בשלב הגבוה הזה. הרי אם אם אתם אוהבים את אדם ומצביעים לONE אתם זורקים אותו מהגמר של הפורום.... אבל שיהיה.

Guncrazy

New member
אני חושבת שאחרי הכל אנשים באמת מצביעים

לפי פייבוריטים. מי שאוהב את שלושתם ולא איכפת לו מי מהם יעלה ל"גמר" של הפורום יצביע לפי הביצוע שלדעתו חלש. מי שחושב שלאדם מגיע להיות בגמר בלי קשר לביצוע, יצביע נגד קריס או אליסון. אין סיבה לעשות מזה ביג דיל.

NP16

New member
קלטתי פה משפטים שאומרים אחרת

אבל סבבה ברור שזה לא ביג דיל, ההפך, הצחיק אותי :)

Lady in red2

New member
אתה צודק

בשלב של עלייה לגמר צריך להסתכל על כלל העונה, וכך גם בגמר עצמו. חוצמזה שגרסת הסטודיו של one באמת נחמדה וטובה יותר.

l TearDrop l

New member
One ../images/Emo31.gif.

האמת שלא זכרתי אם הוא היה נורא יותר או Cryin' אבל ציפיתי להמון בשניהם ושניהם נהרסו לי. בעיקרון הייתי מעיפה את אליסון אבל אדם פישל באמת הפעם
.

DarkestQueen

New member
וואן ../images/Emo128.gif

אני אוהבת את אדם אבל אם מצביעים על בסיס ביצועים. זה היה הביצוע החלש

Guncrazy

New member
One../images/Emo31.gif

האמת שאהבתי את הביצוע אבל אני מעדיפה גמר של אליסון וקריס

למעלה