סיכום שבועי

O דילב O

New member
../images/Emo27.gifסיכום שבועי../images/Emo37.gif

שיר השבוע? תמונת השבוע *לצרף את התמונה*? סרט\סדרה\תוכנית TV? ספר\עיתון\כתבה כלשהי? חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)? משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע? משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע? מה קניתם השבוע? אדם השבוע? ציטוט\סקופ\משפט השבוע? שבת שלום : ]

אנחנו טעות שעשו ההורים...

שיר השבוע? הילדים מגבעת נפוליאון-שרון רוטר. אהמ. השירים שיש לי בפלאפון. תמונת השבוע *לצרף את התמונה*? תפוז הומו. לא מעלהX_X סרט\סדרה\תוכנית TV? האי.אבל ככ.הטומי הזה|ריר|^&*&^)()&*^%רררר.
עקרות בית נואשות, משחק אתמול מול מילאנו, מיכאלה ונמלטים. ספר\עיתון\כתבה כלשהי? על מירי בוהדנה. חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)? חתונה לבת דודה שלי והיה ככ כיף:]] בשבט ככ נהנתי! אמ ועם ג'וני והסקייטבורד היה אחלה^^" וכמובן עם אלדד. משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע? מחר יום-הולדת לאחת והיחידה..נעמה שלי. הולך להיות אדיר אצלה:) משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע? אין. מה קניתם השבוע? חוץ מ-2 חותלות כלום. אדם השבוע? אלדד ונעמה. ציטוט\סקופ\משפט השבוע? "אם לא יהיה את אין מקום אחר אל תקראי לי שחר. כעבור דקה. *בלינק* מה אמרתי לך אה? חיים של עצמי אני."
"תחזרו אחריי- אנחנו אלופים ואנחנו אלופים אנחנו נחשקים ואנחנו אדירים אנחנו כוסונים אנחנו חדרתיים! איזה שחצן באמת..שבט של שחצנים!" "אמא כפול 6 שווה ל........ אני יודעת!!!! מה? אמא של נטע!"XDDDDDDDDDDD

../images/Emo137.gif מסכמת

שיר השבוע? כאילו אין מחר-דנה ברגר תמונת השבוע *לצרף את התמונה*?
סרט\סדרה\תוכנית TV?האי , ועוד מלא שאני לא זוכרת
ספר\עיתון\כתבה כלשהי?כתבה על 'הבובות' ועל זאק אפרון בראש1 חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)?האי יצא לחופשה
משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע?
משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע? שבת דודה שלי תיסע בחזרה לירושלים
מה קניתם השבוע? כלום
אדם השבוע? בת דודה שלי
ואח שלי
ציטוט\סקופ\משפט השבוע? כנ"ל לגבייך
. חח ייש מללא

lililulu

New member
עונה..

שיר השבוע? השיר החדש הזה של אוהד חיטמן... תמונת השבוע *לצרף את התמונה*? סרט\סדרה\תוכנית TV? הכוס הכחולה - ההופעה של עברי לידר...פשוט וואו ספר\עיתון\כתבה כלשהי? אין נראה לי חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)? איזה חוויות שבוע משעמם תחת... חוץ משני שהיה יום אחד הטובים ושלישי שהיה נחמד משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע? כלום כלום ועוד קצת כלום משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע? גם כלום מה קניתם השבוע? פיצה וכרטיס למשחק...באתי לקנות כרטיס בדיוק כשהתחיל ההמנון אז המוכר עמד ושר התקווה ונתן לי להתייבש שם איזה 3 דקות סתם...ואלה שהיו בפנים וקלטו אותי מהצד הסטלבתו עלייD: סתם אבל התווה זה חשוב [; אדם השבוע? הווווא :) אוי מאמא איזה חמוד הוא! ציטוט\סקופ\משפט השבוע? וואי בשני היו מלא...פשוט יום מצחיק! יצאתי מהבית ב-11 בבוקר ועד שחזרתי באיזה 12 בלילה הביתה פשוט צחקתי המון!

MaStuLa76

New member
מואה לאף../images/Emo152.gif

אני לא מאמינה שעניתי ושזה לא שלח בסוף ]: תפוזבל! שיר השבוע? נעים בחוץ - יוני בלוך . וכמה שירים של פטיטו ! D; תמונת השבוע *לצרף את התמונה*? סרט\סדרה\תוכנית TV?אהמ..האי , חודש לחכות ]: פטיטו . וזהו . ספר\עיתון\כתבה כלשהי?לירון וייסמן ברייטינג. ג'רי סיינפלד בסופשבוע!
חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)?אהמ יום שלישי עם רעות..והיום עם אושר חן ובתחן היה נחמד מאד. חוץ מהבלאגן שהשאירו ]: משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע?לא. משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע?^ מה קניתם השבוע?לא קניתי כלום ניראה לי. אדם השבוע?דנית
ציטוט\סקופ\משפט השבוע?"חחח זיני זה כמו זין" "זה כמו הזין שלי" "בתחנוש זיני" "בתחן הזין שלי" "בתחן זייני D; כן. עוד עוד תמשיכי!" "ניראה לי מישהי פה על מצב חרמנות." "להה היא על מצב כזה תמיד" "גרעפס" "איכ ימסריחה"
"אה אני השני.." "שני זה כמו יום שני" "שני זה כמו יום שלישי" "
" "מואה? מואה!"

../images/Emo215.gifמה ככ אהבתם בטומי הזה ? S;

שיר השבוע? הוזה אותך מולי - אייל גולן .
תמונת השבוע *לצרף את התמונה*? אין לי כוח לעלות . :) סרט\סדרה\תוכנית TV? האי - לא ראיתי את הפרק האחרון .
פאטיטו . משפחה חורגת . משמורת . שלומיאל - סרט .
ספר\עיתון\כתבה כלשהי? על מירי בוהדנה . על איזה אחד שהייתה לו להקה והוא פרש ממנה . D; ואמ .. , חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)? יום שבת .
ויום שני היה נחמד . :) וגזרתי ת'פוני ועכשיו הוא לא מסתדר .
משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע? יום שלישי - יומולדת הפתעה לאימא . P = ויום ראשון גם , :) אה ואולי יום שני . P = משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע? - מה קניתם השבוע? חולצה מהממת .
אדם השבוע? אימא . [; ציטוט\סקופ\משפט השבוע? "מי זאת הזקנה מאחורה ולמה היא עצבנית ?"

עונהההההההההההה גם אם זה באיחור קליל D:

שיר השבוע? מאחל לך-גל חייק [?!] את לא קלה-אביה ועידן הוזה אותך מולי-איילושששש בע"ה הופעה הא נופרי D: סאב החתיך-אתה חזק קליפורניה-הי אתהה D: יוניי בלוכי - אחריות ואחרון חביב,בן ארצי-לחיות את החלוםם תמונת השבוע *לצרף את התמונה*?התאהבתי. סרט\סדרה\תוכנית TV? שלום אנד גוד איבנינג,מצלצלים D: ספר\עיתון\כתבה כלשהי? על אושרי כהן,שמז איזה חתיך הוא. חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)? חווה D: חח אצל אבא משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע? ל.א.ואם כן אני שומרת לעצמי. משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע? ^^ מה קניתם השבוע? לא יודעת ולא זוכרת. אדם השבוע? תותי,דלז,וסבסטיאן הסוס הכי יפהההההההההההההההההההההה שיש
D: ציטוט\סקופ\משפט השבוע? "נינטטטט לקחה לי את כל הצבע של הקליפ, יש לה קשרים עם אביב גפן,הם לקחו לי את כל השחורר " "תדליקו את האור,חשוך פה , ואני מפחד נוררררררררא (עם הדגש של ר' D:)" אלוןןןן
"רידינגג , רחוב רידינגגגגגגגג , כוסאאאמאק רידינגגגג "
"פה זה חתולים עם סטייל,רמת השרון,זורקים להם אנטריקות "
ליאורררררררררררר
ומי שלא ראה את הקליפ דניאל,?!הפסיד!

lililulu

New member
רק עכשיו התאהבת?!

אני כבר איזה חודשיים רואה משחקים של הקבוצה הערבית הזאת רק בגללוD: כזה חתיך

../images/Emo108.gifמסכמת באיחור....

שיר השבוע? השירים של היי סקול מיוזיקל. He said She said-Ashley Tisdale Push It To The Limit-Corbin Blue תמונת השבוע *לצרף את התמונה*?--> ועוד תמונה: http://img442.imageshack.us/img442/6239/1136993841ev8.jpg סרט\סדרה\תוכנית TV?משפחת פיירו,התחלה חדשה,הסערה,אם רק תסתובב,אהבות שלנו,אלמה פירטה,WWE. ספר\עיתון\כתבה כלשהי?ויוה פלוס,ראש 1. חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)?--- משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע?חנוכה:]. משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע?כלום. מה קניתם השבוע?-- אדם השבוע?באטיסטה,קורבין בלו3>,חברה שלי,אחותי,בת דודה שלי. ציטוט\סקופ\משפט השבוע?--

O דילב O

New member
../images/Emo136.gifעונה.

שיר השבוע ? לא שמעי שירים השבוע. תמונת השבוע ? >> סרט\סדרה\תוכנית טלויזיה ? המראה, תשוקת הנצים, פספוסים, קצרים. ספר\עיתון\כתבה ? ידיעות וראש 1. חוויה שעברתם השבוע ? יום הולדת לסבתא. בייביסיטר. משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע ? שומרת לעצמי. משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע ? בית ספר. מה קניתם השבוע ? מתנות לסבתא. ועוד כמה דברים לחדר. אדם השבוע ? חברות שלי .. וסבתא [ =

O דילב O

New member
../images/Emo136.gifלא חחחחח

חיים הבטיח לי עוד שבועיים כלב אבל בתנאי שזה יהיה קוקר ספנייל עם אוזניים ארוכות כאלה. אז חיפשתי ביד 2. ומצאתי גורים אז היום אנחנו מתקשרים.. הם עולים 1500 :O אבל חיים רוצה. וגם אני מאוד. :] הלואי שיהיה לי אחת כזאת. בת אני רוצה

../images/Emo210.gif מסכמת באיחור אופננתי .

*לאהיהלימקלדתחוע* שיר השבוע? ישי לוי - ריקוד רומנטי נקמתה של אנחלה - ויוה Mika - Relax, Take It Easy ועוד שירים מהיי סקול מיוזיקל . :) תמונת השבוע *לצרף את התמונה*? יש מללא ממסיבת חנוכה ביום שני D; ועוד חדשות שאין לי כוח לעלות . ^^ סרט\סדרה\תוכנית TV? מת לדייט D; *סדרות* אם חורגת פאפי ריקי קוראים לזה אהבה תשוקת הנצים . בובות . מה קשור . המקום קרב סכינים DDD = ספר\עיתון\כתבה כלשהי? חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)? מסיבת חנוכה . משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע? סופרלנד בע"ה *5* וחופש חנוווכה סופסווףף [= משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע? שום דבר . מה קניתם השבוע? חולצה לבנה וחצאית שחורה אדם השבוע? אני :), !. ציטוט\סקופ\משפט השבוע? שבוע טוב שיהיה . :)

למעלה