סיכום שבועי

../images/Emo27.gifסיכום שבועי../images/Emo37.gif

למה אין סיכום שבועי !? איפה כולןן !!!? , |; שיר השבוע? תמונת השבוע *לצרף את התמונה*? סרט\סדרה\תוכנית TV? ספר\עיתון\כתבה כלשהי? חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)? משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע? משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע? מה קניתם השבוע? אדם השבוע? ציטוט\סקופ\משפט השבוע?

MaStuLa76

New member
"שירה,החיים עוד יחכו לך"

שיר השבוע? ואולי - עברי לידר . :) תמונת השבוע *לצרף את התמונה*? אני אוהבת אותה. סרט\סדרה\תוכנית TV?פטיטו , פאפי ריקי , עבודה ערבית ,תשוקת הנצים . ספר\עיתון\כתבה כלשהי?רייטינג . ניראל - סופשבוע . סגנון. לא זוכרת מה עוד. חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)?עם רעותי תותי שטותי :) משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע?יאלה שנחזור ללמוד כבר. וגם סבתא ביום שני. אבא מתישהו השבוע. אצל רעותי בשלישי. משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע?שום כלום. מה קניתם השבוע?לא קניתי. אני חוסכת. [: אדם השבוע?טושה
דניתי אהובתי . עינב הפאקצה . :) ציטוט\סקופ\משפט השבוע?"טוווווושה" "אני אהרוג אותך!"
- "יו אם אני באה אלייך מילה שלי הוא חוטף מכות. סתם סתם נדבר איתו נגיד לו להירגע" "רטלין יעזור." "או מקסימום נביא לו כדורי שינה..נגיד לוז ה כדורי מציצה,הוא ירדם ולא יתעורר יותר" - "אל תיגעי בסמי !!!!!" "סמי?" "כן זה קיצור של סמיילי" - "מאמאמי" "הוא קרא לך מאמ?!" - ענץ' מאמ' [:‏ (‏PM‎ ‏09:41)‏ : דייייייייייייייייייייייי אני לא מאמ , תפסיק אני מתנצל . Broken wings‎ (‏PM‎ ‏09:41)‏ : אתה מנצל?! Broken wings‎ (‏PM‎ ‏09:41)‏ : רואה אתה נצלן ]: - דנץ' הסוטה !‏ (‏AM‎ ‏01:05)‏ : פעם אחת נכנסתי לאבא שלי למקלחת באמצע |: Shira_Kabesa :)‎ (‏AM‎ ‏01:05)‏ : חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח דנץ' הסוטה !‏ (‏AM‎ ‏01:05)‏ : די זה מגעיל אותי - ענץ' מאמ' [:‏ (‏PM‎ ‏10:16)‏ : לא רוצה !!!! Broken wings‎ (‏PM‎ ‏10:16)‏ : אתה כן מאמ! Broken wings‎ (‏PM‎ ‏10:17)‏ : אין לא רוצה יש לא יכול!!!!!!!!!!! ענץ' מאמ' [:‏ (‏PM‎ ‏10:17)‏ : חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח סתום מאמ Broken wings‎ (‏PM‎ ‏10:17)‏ : קבל מואה לנחירים Broken wings‎ (‏PM‎ ‏10:17)‏ : איכ מאמ איזה אוצרות יש לך שם - "מאמ יש לי אוואי חדש" *מאמ שוב עבדנו עלייך* "יזונוווווווווווווווות" - Broken wings‎ (‏PM‎ ‏10:49)‏ : מאמ אתה אוהב אותי? ענץ' מאמ' [:‏ (‏PM‎ ‏10:50)‏ : לא ! :[ Broken wings‎ (‏PM‎ ‏10:50)‏ : למה מאמ?! Broken wings‎ (‏PM‎ ‏10:50)‏ : אני אוהב אתוך וחושב שאתה בנאדם נפלא ולבבי. - Broken wings‎ (‏PM‎ ‏11:27)‏ : מאמ תאהב ענץ' מאמ' [:‏ (‏PM‎ ‏11:27)‏ : אוהב Broken wings‎ (‏PM‎ ‏11:27)‏ : את מי? ענץ' מאמ' [:‏ (‏PM‎ ‏11:28)‏ : אותתי Broken wings‎ (‏PM‎ ‏11:28)‏ : אל דבר עימי Broken wings‎ (‏PM‎ ‏11:28)‏ : מכוער! Broken wings‎ (‏PM‎ ‏11:28)‏ : פויה פיאה!

O דילב O

New member
בנות ../images/Emo70.gif

שלשום שלחתי מסר לרינת המנהלת פורומים שהפורום בקושי חי ואני רוצה לעזוב כי אני באה. נכנסת לפורום והדבר היחידי שאני מוחקת זה הודעה של תפוז. אתן בקושי רושמות פה.. אז אמרתי לה שתוציא אותי מניהול ואם היא רוצה שתמחוק ת'פורום מקסימום תפתחו קומונה או משהו כזה.. כי אין לי כבר מה לעשות פה.. היה כייף באמת :) אני חולה :( איזה חחחרא זה !

../images/Emo210.gifחייך אל החיים,והחיים יחייכו אליך בחזרה:)

שיר השבוע? papi ricky - quiero una chica especial ישי לוי - ריקוד רומנטי חמוד חביבי חמוד תמונת השבוע *לצרף את התמונה*? מללא חדשות , ממש לא באש שלי לעלות <_< סרט\סדרה\תוכנית TV? אם חורגת פאפי ריקי משפחת פיירו קוראים לזה אהבה תשוקת הנצים . נולד לרקוד פסטיגל על הזמן - איכ זה מגעיל , לא שווה ללכת . , זה ממש לא תכנית השבוע שלי אבל בכל זאת ;] ספר\עיתון\כתבה כלשהי? ידיעות אחרונות - 7 ימים . חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)? קניון בחמישי . הופעה של הופ D= משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע? שומרת לעצמי *5* משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע? לחזור לבצפר S; מה קניתם השבוע? חולצה לבנה , 2 קשתות כרטיסים לסרט - פופקורן + 2 קולה D: ממתקים . אדם השבוע? אני בזכות עצמי . וספיר - חברה . ציטוט\סקופ\משפט השבוע? "תמיד יש ת'הרגשה הזאת , שיש לך חברים אמיתיים , אבל היא נעלמת עם הזמן \; לפעמים טוב להתבודד מאשר לסבול עם כולם .. l:" שבוע טוב .

lililulu

New member
היי :)

שיר השבוע? וואו יש מלא
אז ככה... ne-yo - do you ne-yo - can we chill chris brown - with you chris brown - take you down אורטל אופק - בשדות של המושב מוניקה סקס - מספיק בנאדם אינפקציה - סרט של סקס בית הבובות - עד שבאת יובל לוריא - דקה אחתD: תמונת השבוע *לצרף את התמונה*? והיה גם תמונה של דוגי בגלבוע עפולה אבל אין לי כוח להעלות סרט\סדרה\תוכנית TV? דרייק וג'וש, המגזין, מעבר ליער זה סרט ממש מצחיקD= יש לה ביצים וראיתי דווקא הרבה סרטים אבל אנלא זוכרת ספר\עיתון\כתבה כלשהי? אין נראה לי...הפסקתי את המנוי למעריב לנוערD; חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)? לא זוכרת כלום חוץ מיום שלישי שהיה נחמד ויום חמישי שלא הלכתי בסוף לטרמינל...אה וביום שלישי הודיעו לי שאני מדריכה בשומר הצעירD= כולם שם חפרנים אבל אני צריכה את ה60 שעות של מחוייבות אישית אז.... משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע? כלום נראה לי...אה ביום שלישי יש משחק...מול קבוצה לא משהו אבל גם אנחנו כבר לא משהוD; אבל נילך בשביל דורי אסף
משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע? ביום חמישי חוזרים ללמוד...בטח נלמד המווווון מה קניתם השבוע? נראה לי כלום
אדם השבוע? חברה שלי האדירה הזאת והוא...כמה דיברנו השבוע...וגם חלמתי עליו אתמול
אה וגם _ _ _ _
ציטוט\סקופ\משפט השבוע? אין נראה לי

lililulu

New member
את כן הרבה זמן פה

והייתה לי בדיוק תמונה אחת אבל פירמטו לי את המחשב מתישהו אני אצטלם כדי שלא תחשבי שאני מתחזה טוב? ><

יופי תודה מתוקה,אני עכשיו יישן טוב בלילה .

והתכוונתי שלא הייתי פה מתי ששמת את התמונה. את יודעת,תמיד טוב להיות זהירים היום.

../images/Emo108.gifמסכמת:]

שיר השבוע? כל השירים של היי סקול מיוזיקל 2. Good To Me-Ashley Tisdale Come Back To Me-Vanessa Anne Hudgens תמונת השבוע *לצרף את התמונה*?--->הכיי חמודייםםם שבעולםם!!
סרט\סדרה\תוכנית TV?התחלה חדשה,אם רק תסתובב,הסערה,משפחת פיירו,פטיטו,אהבות שלנו,אלמה פירטה,WWE. ספר\עיתון\כתבה כלשהי?ויוה פלוס,ראש 1. חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)?--- משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע?שתיגמר השביתהה.. משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע?-- מה קניתם השבוע?כלום. אדם השבוע?קורבין בלו, דודה שלי ואחותי. ציטוט\סקופ\משפט השבוע?-- דילב? החלמה מהירה:]

מתים מבפנים חיים מבחוץ.

שיר השבוע? משעמם לי אז נפרט. עברי לידר-מלטף ומשקר. מוניקה סקס-איש קש, אוכלת מהצד, החדר האינטימי שלי. כנסיית השכל-למיה יש אקדח, היינו עושים אהבה, האביב הנצחי. היהודים-אם כבר. אביב גפן-דיכאון, תבלע את הכדור. בלעח.כמהX_X תמונת השבוע *לצרף את התמונה*? סרט\סדרה\תוכנית TV? עקרות בית נואשות...בנות גילמור. אנטומיה של גריי|ריר| אה והיה ביס סבבה את הסרט של המורדיםD: ועבודה ערבית...ומיכאלה! ספר\עיתון\כתבה כלשהי? לא היה משהו מעניין בעיתון\: חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)? סקייטפארק קיסריה. משחק של מכבי יום חמישי. מסיבת גיוס למישהו. אני יודעת לנגן את במקומי של גבסו
... משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע? ת"א. משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע? לא יודעת. מה קניתם השבוע? מכנס חאקיX: אדם השבוע? נעמה והם. ציטוט\סקופ\משפט השבוע? "יא חרא של עופות! לכי תקטפי חמניות~היייי חרוזזזזD:~!"

למעלה