סינגלים חדשים השבוע

galoosh33

New member
../images/Emo79.gifLeona Lewis – Better In Time../images/Emo79.gif

הסינגל השני של ליאונה, שתנסה בחודש הבא לפרוץ גם בארה"ב עם ההשקה של אלבומה הראשון, Spirit, שם. Bleeding Love היה נחמד אבל חרשו עליו הרבה, השיר הזה ממש טוב לדעתי, הופתעתי..
וגם הצילומים בקליפ מאוד יפים.

yrutoo

New member
../images/Emo45.gif

כששמעתי אותו במסגרת האלבום לא התלהבתי יותר מדי, אבל כשיצא הקליפ זה גרם לי ממש להתאהב בשיר :) עכשיו נחכה שהיא תוציא את Homeless - סוג של קלאסיקה בסדר הגודל של "Hurt"..

yrutoo

New member
../images/Emo203.gif Carrie Underwood - Last Name

Carrie Underwood - Last Name לא נעביר את הפינה הזאת בלי קארי אנדרווד ובלי הסינגל השלישי שיצא בקרוב מתוך אלבומה "Carnival Ride" שמתקרב כבר לפלטינה השלישית שלו. אחלה שיר עם סיפור משעשע באווירת קאנטרי-פופ-רוק, לא מהטופ של האלבום אבל סביר להניח שיצליח כמו הקודמים שלה (עד היום כל הסינגלים שלה הגיעו למקום ראשון במצעד הקאנטרי), וזה מהסיבה הפשוטה שהאמריקאים אוהבים כל דבר שהיא תמכור להם (והרוב המוחלט הוא טוב)

yrutoo

New member
../images/Emo203.gif Rolling Stones Feat. Christina

Rolling Stones Feat. Christina Aguilera - Live With Me במהלך 2008 יצא לרולינג סטונס סרט דוקומנטרי של שתי הופעות שלהם מ2006. את הסרט מרטין סקורסזה ביים, ובהופעות לוקחים חלק אמנים שונים. שיתוף הפעולה הזה יחד עם כריסטינה אגילרה יכלל בסאונדטרק של הסרט, שיצא ב-1 באפריל.

yrutoo

New member
../images/Emo203.gif Gnarls Barkley - Who's Gonna Save My

Gnarls Barkley - Who's Gonna Save My Soul סינגל שני מתוך האלבום החדש של נארלס ברקלי, The Odd Couple. אולי קצת קשה להתחבר לשיר בהתחלה, והוא ישמע משעמם ומרדים... הוא גם די מזכיר שירים של פעם... ואני לא מדברת על Crazy... :) אבל בשילוב של קול מצוין ועיבוד מדהים - אני מכורה! פשוט שיר יפה.. :)

למעלה