סיפורי האישי והצלחתי בחיים

• פותח הנושא bp20
  • פורסם בתאריך

bp20

New member
../images/Emo27.gifסיפורי האישי והצלחתי בחיים ../images/Emo37.gif

טוב, קוראים לי בני אני בן 20 כרגע עומד בפני לימודים אקדמיים , מתכוון ללמוד תואר ראשון ושני במדע המדינה ויחסים בין לאומיים אני מתכוון להצתרף בפורום אני מתכנן בעתיד תואר שני וגם דוקטורט במקצועי אני מנהל חשבונות. נולדתי פג קילו 600 הכל היה תקין ללא בעיות אלה שבבית חולים הדביקו אותי בדלקת כרום המח ואחות הפילה אותי מהאינקובטור, כתוצאה מכך כל ההתפתחות שלי התחילה מאוחר ביחס לילדים בני גילי אני סובל מזה עד היום בין השאר אני לקוי למידה ויש לי הפרעות קשב וריכוז ועוד כמה דברים מסביב. אימי השקיעה בי והקריבה את חייה למעני לדעתי אין אימא כמו אימא שלי שעשתה זאת לבן שלה בעולם! השקיעה בי ברופאים פרטיים ומורים פרטיים היו לי מום פרטיים מכיתה א' עד כיתה ו'. אימי נלחמה במערכת החינוך שאני יהיה בבית ספר רגיל ולא בבית ספר מיוחד התנגדה לכך נחרצות בחשש שאני אפול על ידי הכיסאות על ידי מערכת החינוך כהצעת פשרה ההיתי בכיתה מקרדמת ולאחריה ההיתי בכיתה א' רגעלה. במהלך שנותי בבית הספר אובחנתי כלקוי למידה והפרעות קשב וריכוז והיו לי התצאמות שהיעזרו לי בלימודים וכמובן עזרה בבית היה לי מורה פרטית להוראה מתקנת אשר עזרה לי בלימודים. כיום סיימתי י"ב עם תעודת בגרות מלאה אני רוכש מקצוע עכשיו מנהל חשבונות מדופלם וחשב שכר בכיר תעודה מלשכת רואי חשבון ההיתי בתיכון במגמת חשבונאות נורא האבתי את הלימודים והמשכתי אותם עתה. אני מתכנן לימודים אקדמים בעוד כשנתיים תואר ראשון ושני ובפניסה דוקטורט חלומי הוא ללמוד באוניברסיטת חיפה, מסר אישי מכל סיפורי, אם אתם מאמינים במשהו ווצים לגשים אותו תלחמו על זה בסוף זה יצליח ולא להיכנע. תודה . בני

Unicorn98

New member
חבל שאתה משנה גרסאות כל הזמן,

בעיניי לפחות, זה מוריד מאוד מהאותנטיות והופך אותך לבחור די לא אמין. גם ההצפות בכל הפורומים בתפוז לא עוזרת לקדם שום מטרה.

bp20

New member
חחחחחח

בע"ה יהיה דוקטורט על אפחם וחמתכם

Unicorn98

New member
שמע, נדמה לי שאתה חי בסרט

אם מהתגובות כאן הבנת כאילו מישהו לא בעדך... נראה לי שאתה פשוט חי מהמאבק הזה, וזה די עצוב. בכל מקרה, למרות החפרנות והטרוליות, שיהיה לך בהצלחה, והלוואי ותמצא מטרה בחיים שהיא לא להוכיח לכולם שהם טועים. יש מטרות יותר ראויות בחיים, לטעמי. למשל - להיות מאושר, רחמנא ליצלן.

חפרנות? ../images/Emo46.gif

טוב באמת שלא אמרת "חפירה" כמו פוסטמה בת 15. בחיי, כמה שאני שונא את המילה הזו. ועכשיו אחרי שחלקתי את זה אתכם אני יכול ללכת לישון

Unicorn98

New member
../images/Emo6.gif

אתה צודק, זו מילה שהשימוש בה שמור למבצעים הנדסיים מורכבים, אם היית מסתובב ב"סטודנטים" היית מבין שהבחור לעיל מדביק את ההודעה הזו בדיוק (עם שינויים קלים) פעם בשבועיים.

למעלה