סקר חדש!

d i v e l

New member
../images/Emo27.gif סקר חדש!

ראיתם את הגיליון האחרון של "זמן מבשרת"? היתה שם כתבה גדולה על המצב הזוועתי של גני השעשועים במעוז ובמבשרת ולטובת התושבים שמסביב, אני מקווה שאצלם המצב לא כזה.... בעקבות כך, פרסמתי סקר חדש, שעליו בשרשור הזה ניתן לענות בהרחבה - על איזה איזור אתם עונים והיכן אתם מעדיפים לבלות את אחר הצהריים עם הילדים. אז ככה: בעקבות התחקיר של "זמן מבשרת" על מצב גני השעשועים ביישוב, מה דעתכם, תושבים יקרים, על המצב? הקישור לסקר כאן

ענבלוק2

New member
קראתי והזדעזעתי..

אני מאוד מקווה שאחרי הכתבה עובדי הנקיון של הישוב יעשו משו בנידון.. בלתי אפשרי להיות שם בכלל.. הכל מזוהם ומצחין

iditush forever

New member
זוועה מה שקורה בגני שעשועים במבשרת

במיוחד הגן שנמצא ליד המרכז המסחרי, בשכונה א', הגינה של רח' היסמין. אני לא רוצה לדבר רעות, אבל הגן נמצא בסמיכות למרכז קליטה וכל לילה מגיעים לשם בני נוער אתיופים שפשוט מטנפים את הגן, שברי בקבוקי בירה ואלכוהול, מגשים של פיצות זרוקים לכל עבר, שלא לדבר על הצואת כלבים שמטנפת את הגן ואף אחד לא עושה שום דבר בנדון, אהה וגם כלבים משוטטים בכל השכונה שזה כבר ממזמן נהפך למכת המקום. וההזוי זה שמדובר בשכונה האחת היקרות ביותר במבשרת, עם הארנונה הגבוהה ביותר, והגינות הציבוריות פשוט מזוהמות!! כל סופ"ש שאני מגיעה לשם אני נחרדת מחדש.

d i v e l

New member
עצוב, פשוט עצוב

והדבר הכי מתסכל זה שבשכונות החדשות (רכס חלילים ועין חמד) הגנים נוצצים.

shan26

New member
כל כך לא מסכימה איתך!

אני גרה ברכס חלילים, וגני השעשועים פה פשוט על הפנים. אני לא יודעת איך הם בשכונות שאתן מתארות, אולי יותר גרוע, אבל גם למצב אצלנו אין הצדקה. נתחיל בזה שבאף גן שעשועים אין צל, בכלל והמתקנים לוהטים כמעט בכל שעה. אני נמצאת עם ביתי בבית ואין מה לדבר על גן שעשועים בבוקר. בנוסף הגנים מאד מלוכלכים גם כן. וכשמתקן נשבר עובר המון המון זמן עד שמתקנים. כל הנושא של גני שעשועים עבר כל כך הרבה שדרוג בשנים האחרונות ברחבי הארץ, ואפילו בירושלים המצב בדרך כלל טוב בהרבה. מבשרת פשוט נשארה מאחור (גם) בענין הזה.

d i v e l

New member
שלום לך ../images/Emo13.gif

אז אולי אני טועה... אני פשוט זוכרת את הגנים שם ממש יפים וגדולים, ויש הרבה מהם. בעיית הצל נכונה לגמרי, גם בגנים בעין חמד ובעיקר הגן הגדול. לי כואב הלב שהגן שליד הבית שלי (מבצע נחשון) נראה ככה. יש לנו שני מתקנים וחצי שם - וזה באמת כך, פשוטו כמשמעו - והרב הצואת כלבים, שברי בקבוקים ואפילו שאריות מנגל שהגדילו ועשו שם חבורת נערים עוד מל"ג בעומר. גועל נפש.

למעלה