הפינה השבועית!

BaKaNeKo

New member
../images/Emo27.gif../images/Emo41.gifהפינה השבועית!../images/Emo37.gif../images/Emo41.gif

מצטערת שלא עשיתי אתמול כי אבא שלי ניתק לי את האינטרנט במחשב..:|
היה משהו מיוחד השבוע?:
ידיעת השבוע:
תמונת השבוע:
סרט השבוע:
סדרת השבוע:
מפורסם השבוע:
משפט השבוע:

BaKaNeKo

New member
../images/Emo108.gifאעע לא עשיתי את הכותרת טוב

לא משנה.. הנה אני עונה: היה משהו מיוחד השבוע?: שירד המון גשם!! D: טרהלהלילילה ידיעת השבוע: גשםםםםםםם תמונת השבוע:
סרט השבוע: שר הטבעות אחוות הטבעת [
] סדרת השבוע: המומינים
מפורסם השבוע: ג'אק בלאק D: שיר השבוע: Evanesence - Call Me When You're Sober משפט השבוע: "its a long way..to the top if you wanna rock'n'roll"

MayaBloom

New member
עונה!!!

היה משהו מיוחד השבוע?: ירד גשם כשהלכתי לבית הספר והייתי בלי ג'קט ובלי מיטריה... איזה כיף חחח... תמונת השבוע: היא גדולה מידי... סרט השבוע: star treck voyager סדרת השבוע: אמממ... השמיניה עונה 3 אפילו שעדיין לא התחיל חחח... מפורסם השבוע: הילארי דאף! שיר השבוע: Hilary Duff-Haters שיר חרוש... משפט השבוע: "גזר נייט, ברוקולי נייט, תרד דה!"

BaKaNeKo

New member
../images/Emo108.gifכבר התייאשתי מלנסות..

אבל פליז תלמדו את אומנות השרשור..

gil38

New member
עונה

היה משהו מיוחד השבוע?:לא מחדשת ...- ירד גשם! ידיעת השבוע:~גשם!~
סרט השבוע:ראיתי את הסרט השלישי (והאחרון של סרט הטבעות)- אז זה הסרט!! (לגולאס!) סדרת השבוע:השמייה עונה 3 (כי ידידה החמוד משתתף שם - אבל אורלנדו יותר חחח) מפורסם השבוע:הכי מתאים לפורום- אורלנדו בלום שיר השבוע:promiscuous משפט השבוע:המשפט שיחזור בעוד כמעט חודשיים!: היה חופש!

steila

New member
עונה

משהו מיוחד השבוע?: גשם חחזק [: ידיעת השבוע:יהודה לוי - בלי טעם בלבוש .. walla תמונת השבוע:איןן לי רעיון סרט השבוע:מיליונר מי שמוסר ראשון ( טוב שלא שידרו אותו 100000 פעם) סדרת השבוע: כמו כולם השמיניה 3 (:) מפורסם השבוע:אורלנדו בלוום [: משפט השבוע:you the baby i want שיר השבוע :האיימיל שעובר אצל כולם גריז לילדים

xXEstiXx

New member
עונה^^

משהו מיוחד השבוע?:גגששםםם3> ידיעת השבוע:בריטני חזרה להיות כוסית(רזתה...) תמונת השבוע:אנא ראו בצד:) סרט השבוע:זוג משמיים..סרט ממש יפה סדרת השבוע:האנטומיה של גריי מפורסם השבוע:ריס וויתרספון מדהימה=]] משפט השבוע:"גשם גשם משמיים..." חחחח שיר השבוע:My chemical romance-Welcome to the black parade

kittycatbone

New member
למה,

אתן כולכן משרשרות אחת לשנייה ולא לשרשור עצמו?
לא סתם שמו כאן את התמונה הזאת של "אמנות השרשור" :X

עונה

היה משהו מיוחד השבוע?:אממ הייתי היום במוזאון הילדים בחולון בדיאלוג בחשיכה היה ממש כיף את ממש יכולה לראות {למשך שעה ורבע} איך עיוורים חיים ידיעת השבוע:טוב זה לא ממש חדש אבל כבר מלאו שנתיים למותו של עוזי חיטמן
תמונת השבוע:מה ששמתי בצד לפי מה שאמרו לי זה מתוך שודדי הקאריביים 3 אני לא בטוחה שזה קרה באמת... אבל זה חירפןן אותייייייייי סרט השבוע:אממ השתולים זה עם לאונרדו די קפריו זה עוד לא יצא לארץ אבל זה כבר גרף 27 מליון דולר בשבוע הראשון ושמעתי שזה סרט טוב [לא כמו שודדי הקאריביים ... אבל הרבה] סדרת השבוע:אממ חברים מפורסם השבוע:אני לא אוהבת מפורסמים מהארץ אבל היא יפה מדברים עליה הרבה בזמן האחרון ואח שלה הקטן לומד עם בת דודה שלי... בר רפאלי... משפט השבוע:אממ חמור:שרק יש לי את הזכות לשמור על שתיקה...!!! שרק:חמור יש לך את הזכות לשמור על שתיקה!מה שאין לך זה את היכולת... לא יודעת מה קשור!!! סתם משפט מצחיק

gbck trs

New member
../images/Emo15.gif?? מה קשור?

התמונה היא משודדי הקאריביים 1..לפי זה שיש מטפחת כזאת על היד של וויל (אורלנדו)..בפרק הראשון לסדרת הסרטים אליזבת' חבשה לו את היד..אז מי שאמר לך שזה משודדי הקאריביים 3 כנראה שיקר לך..וברור שלזה לא קרה באמת גם אפשר לראות שהוא כאילו מנשק אותו...וגם אם לא אני בטוחה שהם רק רצו להתנסות..חחח=]=]=]

ני יודעת

גם אני חשבתי ככה בגלל התחבושת ולא האמנתי כאילו רואים שהוא לא מנשק אותו גםפ זה יכול להיות בפוטו שופ פשוט ראיתי בהרבה מקומות שכתוב שזה יקרה לא משנה פשוט התמונה הזאת חירפנה אותי...

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifפוטושופ, יקירתי. :)

או כל תכנת עריכת תמונות אחרת.
Call me an addict, אבל אני די בטוחה שאני מזהה את הצד של וויל מאחת הנשיקות שלו עם אליזבת'. או משהו. D:

gil38

New member
../images/Emo3.gif

זה בכלל בסוף הסרט הראשון כשוילל נישק את אליזבת... חחח

חח כן גם אני שמתי לב לזה

אפרופו זה לא וויל חבש את אליזבת? לא משנה בכל מקרה פוטו שופ או לא זאת התמונה ששמתי... חחח נקרעתי מהמומינים... לא יודעת הרבה אמרו לי שזה יהיה בשה"ק 3... נראה ...

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifDisaster in a haaaaaaaaaaloo

Hi, dudes. Huzzah, באתי לבקר. כי חשתי נוסטלגית. Sue me. >< היה משהו מיוחד השבוע?: כן! $%()#% |מרוגש| דבר ראשון, ראיתי הפעם הראשונה את הבן של בת דודה שלי, שנולד לפני ארבעה וחצי חודשים ^__^ והוא כזה שמנמני ומתוקי ותינוק ואע
[אני יודעת. אני חתיכת נקבה. Hit me now.]. ואז! חברה שלי חזרה מארצות הברית, והיא קנתה לי את Precious של Ours!!!!! ^__^ אני כה מאושרת
והוא כה יפה ואע איזה כיף שלי יש דיסק של Ours ולכן לא
. והכי חשוב--! אתמול בן דוד שלי התחתן!!
|מרוגש|
ואשתו [הא, הא] הייתה כ"כ יפה
והם היו כאלו חמודים ואע אני מתה על הבני דודים שלי ועאע ^__^ [והם אפילו הצליחו לשכנע אותי לרקוד בסוף. D: רק עם אחותי הקטנה אבל. D: האהא. 3>3>3>] וזהו ^__^ ידיעת השבוע: אממ. אולי אמ. אר... אין לי מושג. >< תמונת השבוע: בגלל שאין לי שום תמונה מהחתונה כרגע, אז זו
>>> סרט השבוע: אמ. ראיתי היום Little Black Book, וזה שיעשע אותי נורא P: אבל אמ זה חייב להיות The Chronicals of Narnia; the Witch, the Lion and the Wordrobe. כי וויל
, וכי אני מתה על הסרט הזה ואמא הביאה אותו מהבלוקבאסטר שוב, אז ראיתי איתה ועם אחותי הקטנה. ואנירשמיתמאוהבתבוויליאם. אוה! ואיך שכחתי! D: צ'יט צ'יטי באנג באנג! XDDD גם את זה אמא הביאה והו, לורד! D: זה סרט ענק, דיק ואן דייק [אומהשקוראיםאותו] הוא אלוהים D: פשוט אלוהים. הסרט הזה הוא אלוהים.
סדרת השבוע: אמ. לוסט. Prison Break. מפורסם השבוע: ג'ימי ^_^ אבל לא באמת. וויל 3>. דיק ואן דייק
. אלכס, לא יודעת למה. סתם כי הוא אלכס.
[וכי "Make my voice pink, Tal.... Oh, I like that..." האהא.] משפט השבוע: הו. "Disaster in a halo... nothing even matters, nothing even matters; nothing even matters, nothing even matters." וגם "If flowers turn, throw them away; throw them away". אוה, וגם, "הוא עדיין מת?" D: למה אין שיר השבוע?
אני אוסיף. *Grins* שיר השבוע; כל Precious של Ours, אבל מתוך האלבום, במיוחד Red Colored Stars, Disaster in a Halo, If Flowers Turn, In a Minute, Chapter 2 (Money). אני מתה על הדיסק הזה. 3>

BaKaNeKo

New member
../images/Emo108.gifפאק שחכתי את שיר השבוע XD

סתומה שכמותי P: בפעם הבאה זה יהיה

למעלה