הפינה השבועית

BaKaNeKo

New member
../images/Emo27.gif../images/Emo41.gifהפינה השבועית../images/Emo41.gif../images/Emo37.gif

קצת באיחור
היה משהו מיוחד השבוע?:
ידיעת השבוע:
תמונת השבוע:
סרט השבוע:
שיר השבוע:
סדרת השבוע:
מפורסם השבוע:
משפט השבוע:

steila

New member
עונה

היה משהו מיוחד השבוע?:לא שאני יודעת עליו
ידיעת השבוע:שני תאומים שחור לבן :)
תמונת השבוע:איןן לי
סרט השבוע:סיפור סינדרלה
שיר השבוע:שמעון השכן של קרן פלס
סדרת השבוע:הישרדות
מפורסם השבוע:אורלנדו [:

1yaheli

New member
עונה

היה משהו מיוחד השבוע?:הרבה מבחנים!! ידיעת השבוע:אין לי תמונת השבוע:תמונה מצחיקה חח
סרט השבוע:אישה יפה שיר השבוע:smeck that-akon and eminem סדרת השבוע:השמיניה מפורסם השבוע:אורלנדו כמובן משפט השבוע:הכל לטובה!

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifוול, כנראה שאני מדי פעם אגיע

לפינה השבועית. P: היה משהו מיוחד השבוע?: אממ... רק שהתחלתי לעבוד בגן הטיפולי (תבורי
) ידיעת השבוע: Torchwood will know! מוואהאהאהא. D: אמ נו. תמונת השבוע: >>>>>>>
. סרט השבוע: יהיה קזנובה לדעתי, כי אני עכשיו הולכת לראות אותו. ברגע שאני אסיים פה קצת את Disaster in a Halo. :p שיר השבוע: אמ. מיליון ושמונה של TC ואלכס [נו], שמונה של Ours [אולי יותר P:] וגם Letting the Cable Sleep שלך בוש. וזומבי של הקרנבריס. ו-Blasphemous Rumours של דפש מוד. סדרת השבוע: טורצ'ווד
וורוניקה מארס, כי אני לא יכולה לתת תשובה של דבר אחד. P: מפורסם השבוע: אלכס, כריס אקלסטון, דיוויד טננאנט, ג'ימי קצת, וקצת ממר. בלום. משפט השבוע: "בואו נעמיד פנים שכולנו פה חכמים." XDDD וגם, חכם שכמוהו. "ואז זה כזה עונש רדיו אקטיבי!" P: וכי אי אפשר בלי; "Someday, I will find a Doctor-- the right kind of Doctor-- and maybe he'll have some answers." או, לחילופין; "Who buys pizza under the name of Torchwood?!" "That's me, sorry, I'm a twat" XD <3 CSI קארדיף.

kittycatbone

New member
letting the cable sleep../images/Emo99.gif

הוי זה שיר פשוט מדהייים
אני מתה על בוש ^^

עונהההההההההה

היה משהו מיוחד השבוע?: ההיתי בהתנדבות בבית ספר לעזור לילדים (הם לא מפגרים או משהו ) וגיליתי שאני רוצה לחזור לכתה ב' רק בגלל שכל מה שהם לומדים באנגלית זה את המילים אבא אמא תינוק אחות אח סבא וסבתא ... כיף להםםםם אהה והמורה שלהם לא מדברת איתם באנגלית אז אולי בגלל זה לא הייתי רוצה לחזור לכתה ב כי אני אוהבת אנגלית ואצלנו המורה שלנו לא מוציאה מילה בעברית אז זה החלק שאני אוהבת ... ידיעת השבוע: אממממ בן דוד שלי אתמול התחתן ואני לא ידעתי מי זה הבן דוד הזה בכלל (אני לא מכירה ממש את כל הבני דודים שלי) תמונת השבוע: סתם תמונה נושית ממלך האריות סרט השבוע: החברה הסופר אקסית שלי שיר השבוע: חחח זה שיר ששמעתי בהתנדבות אני מתרגמת מאנגלית: מה שלומכם היום מה שלומכםכםכם מה שלומכם היום מה שלומכם כם כם אני אוהבת אותך אתה אוהב אותי בוא נרקוד יהיה שמח אני אוהבת אותך אתה אוהב אותי בוא נרקוד יהיה שמח חחח ... סדרת השבוע: אנ'לא רואה הרבה טלויזיה אני יותר צורבת סרטים לדי וי די ורואה אז חברים זאת בערך הסדרה היחידה שאני רואה אז חברים מפורסם השבוע: אורלנדו סתם בואו נגוון קצת אממ מאט לה-בלנאק [ג'ואי מחברים...] משפט השבוע: "די לקסוס, די לקסוס, די לקסוס" המשפט היחיד ששמעתי מאמ שלי השבוע חח מה לעשות אני קוססת וגאהה בזה חח איזה תקועה אני

gil38

New member
עונה!../images/Emo13.gif

היה משהו מיוחד השבוע?:התחלנו את המחוייבות אישית ואני הולכת לצער בעלי חיים אבל בפגישה הראשונה היה כלכך משעמם! ידיעת השבוע:סוף סוף התחלתי לקראוא ספר שי לי עליו מבחן תמונת השבוע:אין לי רעיון
סרט השבוע:אחוות בג'ינס שיר השבוע:Give it up to me סדרת השבוע:הישרדות- כמה שזה ישן ... אבל יש כל הזמן שידורים חוזרים
מפורסם השבוע:ידידה ויטל! משפט השבוע:לאהוב עד מוות (שם הספר- חחחח)

gbck trs

New member
../images/Emo15.gifעונה...

היה משהו מיוחד השבוע? יום הזיכרון ליצחק רבין ז"ל
ידיעת השבוע: יש מי"צב במורשת לכיתות ט'
תמונת השבוע: מצורפת (טאטום צ'אנינג- יצא לו סרט חדש שיצא בדצמבר ואני כבר הספקתי לראות אותו.. שנקרא- STEP UP)
סרט השבוע: "השטן לובשת פראדה" סרט מומלץ לכולםםם
שיר השבוע: NO PROMISES..יווו השיר הכי מהמם והכי מדבק בעולםםם
סדרת השבוע: עדי אשכנזי...זה מה שרואים שאין ארץ נהדרת...
מפורסם השבוע: לצערי...נינט...היא פשוט בכל מקום שזה משגע לי תצורהה
משפט השבוע: "....דיברתם אליי? בשבילך אני מר חזיר...! ואהאהאהאהאה" (סורי פשוט חרשתי עם אחי הקטן על מלך האריות!)

עונה

היה משהו מיוחד השבוע?:ביטלנו לנו את הגיה ידיעת השבוע:אין תמונת השבוע:תאמינו אול א זה מצויר וזה לגולאס עם אראגורן!! סרט השבוע:יש לה ביצים שיר השבוע:אין סדרת השבוע:פרוטס באסקט מפורסם השבוע:אורלנדו משפט השבוע:אין

למעלה