מילים
מילים

../images/Emo28.gifמילים../images/Emo28.gifמילים../images/Emo28.gif

נברתי במסמכים הישנים שלי, בכדי למצוא לנו משהו חמוד לפני שאני משגלת את בינתכם בסערת דיונים. מצאתי את הדבר הבא, שאין לי שמץ של מושג מי המוכשר שכתב ובכל זאת אני מודה לעצמי על ששמרתי את זה, אז להנאת כולנו:
תפוז|
כולם מדברים על מילים מילים.. אז חשבתי לי כך בפנים... כולנו יודעים מה כוחם של מילים.. ומה מסוגלות לעשות הם בפנים... אז ישבתי וכתבתי לכם קצת חומר למחשבה... מה מקורה של אותה המילה... והרי ראשיתן באותיות והבהרות... אז לפניכן הן כאן מוצגות...
א - אהבה בין גבר לאשה...ועל זה אין צורך להוסיף עוד מילה....
ב- בית יפה ומקסים אך לא רק לשכנים המציצים אלא גם שם בפנים.....
ג- גירושין מילה קשה לא נרחיב עלייה השיחה..
ד- דלת לפתוח לאורחים גם לא קרואים והרי זו הכנסת האורחים....
ה- הבנה שכולנו אנשים ובנשמה ילדים.. ושאם פוגעים בנו אנו בוכים...
ו- זה וו בלי פירושים אפשר לתלות עליו את בגדינו העייפים..
ז- כן ודאי אתם יודעים במיוחד הגברים...לכן אין מה להוסיף פה פנינים..
ח - חברות זן נדיר ומיוחד לשעות קשות או אולי סתם בשביל בירה לשתות..
ט- טובה מילה לא קלה לפעמים גם מפרידה בין חבר לחברה...
י- ידידות מופלאה המתחילה את דרכה ממילה אחת קטנה ובודדה...
כ- כנות עם עצמך ועם הסביבה...שאתה לא אלוהים ומותר לך לטעות לפעמים..
ל- למידה להבליג על כעסים על עצבים וללמוד שהחיים הם קצרים...
מ- מנוחה לגוף לנשמה ...בכדי להתכונן שוב למירוץ הבא...
נ- נתינה לא על מנת לקבל חזרה אלא סתם בלי סיבה כדי לעשות למישהו יום נפלא..
ס- סליחה ומחילה מעבירים את רוע הגזירה והרי זה ידוע עוד מספר התורה.. בקש לעצמך בקש מחברך והרי זו לא בושה גדולה.....
ע- זו העין שכולם יודעים מה יכולה מילה אחת לעולל לה בפנים...
פ- פנים החלק שבגוף הלובש ופושט מדים וקשה ולפעמים וגם להבין מה מתחולל שם בפנים... האם עצוב או אולי סתם רע ואולי שמנו עליה מסכה..
צ- צחוק וחיוך על שפתיים אחרי הלצה אחת או שניים..
ק- קבלה, מילה קצת מסובכת וקשה לקבל את עצמך כמו שאתה וכמובן את חברך.. מבלי לשנות בו מאומה....
ר- רגש דבר חזק עד בלי דיי יש של שנאה ויש אהבה ... אך כמה יכול להיות נפלא אם תחייך במשובה או סתם תעניק נשיקה.. והנה הגענו כבר כמעט עד הסוף... נשארו עוד שתי אותיות חשובות... אותיות שפותחות את חיינו וסוגרות את דלתנו... והרי הן לפניכן במלוא הדרן .....
ש- שלום
ת - תודה ... ונגמרה פה המלאכה.... ד´ש לכל המשפחה והעיקר שיהיה לכולנו יום נפלא.....
תפוז|
זה מקסים או שזה מדהים

למעלה