גילוי עתידות....

../images/Emo28.gif../images/Emo103.gifגילוי עתידות....

שמתי לב
שרוב הפונים לייעוץ מיסטי לגילוי עתידות הן בעיקר נשים
האם אנחנו כל כך חוששות מהעתיד? האם קשה לנו לחיות באי וודאות? האם גברים זורמים אם החיים ו"מה שיהיה יהיה?" האם נשים יותר במצוקה ולכן הן פונות לייעץ והכוונה?
מה דעתכן?

kikona126

New member
לדעתי

זה השינוי במעמד האישה. כי פעם הנשים היו ה"מכשפות" אבל מי שהתיעץ היו המלכים לפני הקרב, או בכלל לפני צעדים שעשו בממלכות שלהם... בקשר לנשים, אני חושבת שבהתחלה הנשים ניגשות עם שאלות מאחר והן מתעניינות (יותר אינטואטיביות מהגברים) את הגברים לא מעניינת הכניסה פנימה, או שאולי כן אבל בדרך אחרת... בואי אני אגלה לך סוד - לא כל מה שמתאים לנשים מתאים לגברים - ואני חושבת שאחת הדוגמאות היפות היא שגברים שלומדים ימימה לומדים חומר שונה לגמרי מהנשים, כי הם פתוחים למקום אחר, על הגברים לפי הקבלה לעבור דרך ארוכה יותר, להכיר בנשיות שבהם, בעוד שהנשים לא עוברות שלב זה....(והן לא מכירות בזכרי, זה לא תמיד צעד נחוץ)

../images/Emo24.gifהעלית נקודה מעניינת...

"זה השינוי במעמד האישה. כי פעם הנשים היו ה"מכשפות" אבל מי שהתיעץ היו המלכים לפני הקרב, או בכלל לפני צעדים שעשו בממלכות שלהם..." אז...האם נשים פוחדות מהכוח שלהן? והכוונה לכוח הניבוי/תקשור/חיזוי? האם העלייה למוקד בגלל צייד מכשפות נטמע כל כך בזיכרון הנישמתי שלנו עד כי איננו מעיזות להקשיב לקול הפנימי שלנו שמכוון,שמנתב,שמייעץ? חומר למחשבה לפני השינה....
תודה

RainBird

New member
התשובה היא כן, בהחלט. וגם הקולות שעשויים לגרום לנו לחוש לא שפויים, הפחד לצאת מהנורמה מחד, והתשוקה לכוח מאידך.

paloma blanca

New member
לא נראה לי ....

שאנחנו חוששות יותר מעתיד או אי וודאות יותר מגברים ....... אני חושבת שאנחנו פשוט מתחברות יותר למיסטיקה מאשר הם. הגברים מטבעם מובנים בצורה שונה מאיתנו .... ברב המקרים יאמינו למה שהם רואים בתכלס ולא "בכאילו" .

חמודה, זה בגלל שאתן חוששת להישאר לבד בסוף....

אתן כל הזמן מחפשות את הזוגיות!

ממש לא נראה לי שזו הסיבה....

הולכות לייעוץ גם נשים נשואות או נשים בזוגיות והשאלות הן בכלל על קריירה וכדומה. ו.... לא אוהבת שקוראים לי חמודה במיוחד שאנחנו בכלל לא מכירים....

לפעמיים זה מפתיע אותי

לפני כמה שנים ישבו בקריון-קרית ביאליק מלא אנשים עם חפיסות של קלפי טארות ראיתי משהי מאוד חתיכה ביחד עם אימא שלה באה לגלות "עתיד" אצל אחת מבוגרת שנראית 100 אחוז רמאית היא לא שמה לב שהייתי מאחוריה וחייכתי היה מענין אותי איך היא תבחר את הקלפים ומה הרמאית תספר לה. העתיד קבוע? לא כל כך... כמו פיזיקת הקוונאטים העתיד יכול להשתנות רק באמצעות מילה אחת בלבד! לטוב ולרע ברגע שמגיעים לנקודה מכרעת בחיים שאי אפשר לחזור ממנה זה העתיד הקובע ולכן לפעמיים העתיד נראה לנו קבוע. יש אנשים שמסוגלים לגלות עתיד הם לעולם לא יבקשו כסף ובטח שלא תראו אותם יושבים באיזה קניון...

עמדת מאחור וחייכת...

מכאן אני מבינה שאתה מבין בקריאת קלפים... גם אני מאמינה שהעתיד לא קבוע והכל יכול להשתנות על ידי בחירה שלנו בכל צומת דרכים בחיינו נפתחים עוד המון שבילים לבחירה.

Fairy24

New member
אני לא חושבת שהעניין הוא הייעוץ עצמו

אנשים בתחום הרוח שעוסקים בייעוץ, הם בין ההכי נפוצים, ככה שהייעוץ הוא בין הדברים היותר נגישים בתחום הרוח, ונשים מתחברות יותר אל התחום ואל דברים עמוקים בכלל, יותר מאשר גברים.

אם תעשי סקר קטן תגלי,

שלרוב נשים הולכות עם אימם הלחוצה למגדת עתידות/רב או כל דבר אחר, בכדי להיכנס להריון או למצוא את הגבר המושלם( כבר מאוחר הילדה בת 25
) ופה מצוי ההבדל העיקרי בנושא בין גברים לנשים. גברים פחות מפחדים מהגיל ומהחמצה הידועה לשימצה של הקמת משפחה, האימהות פחות לוחצות על גברים מתהוללים בעוד שאישה מתהוללת נחשבת לפרוצה... לא אומר, שאם יהודיה תרגיש בנוח אם הילד בן ה30 (ויש לו חום גבוה) תהיה מרוצה ממצב שכזה, אבל היא גם לא תתערב. כמובן שיש גם את השעון הביולוגי, תיק תק תיק תק!!! לגבי העתיד בכללי, את כולם זה מעניין. תראו לי בנאדם שלא רוצה לדעת מה יעלה בגורלו, אבל מכיוון, שה"שוק" המדובר פה בשירשור התפתח מהרצון לחתונה ומשפחה אז הוא נחשב שוק נשי ומין הסתם, הן אלו שהולכות למגדת עתידות שתחזה להן את עתידן... שורה תחתונה, אני חושב שהנושא שפותחת השירשור העלתה כאן או רק סיממן אחד של מה שנקרא גברים נשים ומונוגמיה... כמו שפותחת השירשור ציינה, זה אכן פחד של נשים מהעתיד יותר מהגברים לא "מה יקרה" אלא , " האם זה יקרה".

הרבה סטיגמה ודעות קדומות יש בדברייך

וחבל.... כי אתה מפספס את התמונה הרחבה. יש הרבה גברים רווקים שמתים לזוגיות לא פחות מנשים אולי הם לא מדברים על זה בגלוי ופתיחות כמו נשים כי זה לא גברי.... ואל תשכח שיש גברים בעולם העסקים וגם אפילו בצמרת הפוליטית שלא עושים צעד משמעותי בלי ייעוץ מאיזה רב מקובל או "מכשפה" כזו או אחרת.... למה שאלות על עסקים זה לגיטימי ולא מעורר אצלך גיחוך כמו פניה לייעוץ בגלל זוגיות. שהרי גברים, אומנם לא פוחדים מהחמצה אך תראה לי גבר שיסכים להנשא עם אשה מבוגרת מאשר עם אשה צעירה.... וזו התפלספות ארוכה עוד מיימי האבולוציה של האנושות....

nataly36

New member
עצם ההליכה ליעוץ היא הודאה שלא הכל בשליטתך

וזה דבר שהוא קשה יותר לגברים מאשר לנשים. נכון שיש כל מיני סיבות שמניעות אנשים לפנות ליעוץ, אך באיזו שהיא נקודה זה לא משנה. וגם אם התשובה היא אמיתית או בבלאט בעצם לא משנה. בעיניי החשוב הוא עצם הפניה - הרצון להבין - הרצון להתעמק. - בכל אופן ככה נראה לי.

למעלה