איזה דיסקים יש לכם?

lovenickcarter

New member
../images/Emo9.gifשלי:

בקסטריט בויז: בקסטריט בויז מילניום בלק אנד בלו דה היטס נבר גון
בריטני: בייבי וואן מור טיימ אופס איי דיד איט אגיין אין דה זון
הילארי דאף: הילארי דאף
גרינדיי: דוקי נימרוד וורנינג ואמריקן אידיוט
פיפטי סנט: 2 הדיסקים האחרונים
אמינם: אמינם שואו Encore
טלנובלות: המורדים 1 המורדים 2 פינת אור והאוסף של קטנטנות
קולדפליי: החדש
מאריה קארי: [למרות שאני לא חולה עליה הדיסק מצוין] The emancipation of mimi
בלו: כל הדיסקים ויש לי גם של גוון-לוב אנג'ל מיוזיק בייבי ולינדזי לוהן-ספיק

lovenickcarter

New member
שחכתי סינגלים../images/Emo122.gif

בקסטריט בויז The Call Shape Of My Heart More Than That Drowning והזדמנות שניה של גיים בויז

Shiri from the block

Active member
../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif דווקא את הדיסק הכי שוווהההה של בריטני אין לך??? תורידי/תקני דחוף!../images/Emo7.gif, זה האלבום "בריטני" אלבום שולט../images/Emo99.gif../images/Emo47.gif

necky

New member
יש ליייי.....

את כל הדיסקים של ווסטלייף(חוץ מדיסק החידושים האחרון) כל הדיסקים של בלו והדיסק של בריאן מקפאדן ויש לי דיסקים מעורבבים שחלקם קניתי וחלקם צרבתי

Mrs Brightside

New member
../images/Emo109.gifאני אשכרה בדקתי את כל הדיסקים

שיש לי,אז תקראו
: שירי מימון-שירי מימון מירי מסיקה-מירי מסיקה עברי לידר-זה לא אותו דבר [+Fight] עברי לידר-מלטף ומשקר Coldplay-A Rush Of Blood To The Head Coldplay-X & Y James Blunet-Back To Bedlem Evencense-Fallen Good Charlotte-The Chronicels Of Lide And Death Gwen Stefanie-Love Angel Music Baby Kelly Osbourne-Sleeping In The Nothing The Killers-Hot Fuss The Calling-Camino Plamero Five-Five Five-Invincible Avril Lavinge-Under My Skin Atomic Kitten-Right Now Britney Spears-Baby One More Time Moulin Rouge Now 5 Now 2 Nsync-Celebrity Nsync-No Strings Attached Nsync-The Winter Album Spice Girls-Spice Hit Man 10 O-town-O-town Wow! TLC-Fanmail Natalia Oreiro-Natalia Oreiro 98 Degrees- 98 And Rising Blue-All Rise S Club 7-S Club Maroon 5-Songs About Jane Maroon 5-1.22.03 Acoustic סינגלים: Maroon 5-This Love Maroon 5-Sunday Morning Nsync-This I Promise You S Club 7-Reach Spice Girls-Goodbye ואני חושבת שזהו
[אגב אם נפשכם חושקת באחד מהדיסקים הישנים יותר שיש לי
מסר
]

TrAd RaD

New member
אמממ...

מקוריים.. יש לי את של הבקסטריט בויז ה-1234 אוסף והחדש... הדיסק סולו=הדיוידי של ניקיייייי
קרטר אממ של בלו.. יש לי את ה 123 ואת האוסף =הדיוידי אממ ויש לי עוד מכל מיני דיסקים צרובים עם מכל מיני שירים.. והלוואי שאני יצליחה סוף סוף להשיג את הדיסק של גוני...
השקסי שלי אפשר לקנות את הדיסק רק בצרפת...

TrAd RaD

New member
אממ שכחתי

את הסינגל show mt the meaning of being lonley של בקסטריט... ויש לי את האוסף של בקסטריט פעמיים...

../images/Emo122.gif

Avril Lavgine - Let Go Avril Lavgine - Under My Skin Beyonce - Dangerously Inlove Britney Spears - Baby One More Time Britney Spears - Oops!.. I Did It Again Britney Spears - Britney Britney Spears - In The Zone Celine Dion & Anna Geddes - Miracle Christina Aguilera - Stripped Dido - Life For Rent Justin Timberlake - Justified Kelly Clarkson - Breakaway Maximum Dance 2002 Now 7 N'sync - N'sync N'sync - No Strings Attached N'sync - Celebrity Pink - Missundaztood Spice Girls - Spice The Black Eyed Peas - Elephunk המורדים 1 המורדים 2 כוכב נולד 1 - הרגעים הגדולים סאבלימינל והצל - האור והצל פסטיגל מהסרטים [ההערצה ליהודה
] רוני - עולם שלם בחוץ שרית חדד - ילדה של אהבה [זה היה ב30 שקל כשקנו לי את המערכת החדשה ורציתי להתלהב!!!!
] ויש פה גם איזה אוסף מהסבנטיז.. יש פה את אלביס, אז זה כנראה של אבא

Eti No Name

New member
אני../images/Emo10.gif ../images/Emo14.gif

מקוריים: [גם כאלה שאבדו והלכו נחשבים?
] בקסטריט בויז: באקסטריט בויז [
] מילניום [נשבר
] בלאק$בלו האוסף [גם
] האלבום של ניק [פלוס דיוידי] נבר גון.
נבר גון חתום.
כריסטינה: כריסטינה אגילרה [בזכות קערין.
] סטריפד [נשבר!
] ועוד- האלבום של ג'יימס בלאנט המורדים וקטנטנות [אל תשאלו
] מדונה-מיוזיק טופאק-האוסף שלמה ארצי [
]-אוסף שניים סאבלימינל-האור מציון
ואוו 2
הסינגל של אינקומפליט
ואמ כנראה עוד כמה מפוזרים בבית
ועכשיייוו!! לצרובים.:$ לד זפלין- II מארון5- סונגס אבאוט ג'יין אמינם-אנקור גוד שארלוט- נו החדש
ג'וס סטון- מינג בודי אנד סול יו2- HTDAAB נירוונה- נברמיינד נלי-סוויט וסוט אשר-קונפשנס בלו-האוסף אשלי סימפסון-אוטוביוגרפיה הסאונטראק של ה-OC לוסי סילבס- בריד' אין דה גיים- הדוקומנטרי ג'ניפר לופז- ריברת' מאריה קארי-מיוזיק בוקס מאריה קארי-האמצניפציה של מימי פיפטי-הטבח הבלאק אייד פיז-מונקי ביזנס מייסי גריי- און האו לייף משו..
מיסי אליוט-ספר בישול אלישיה קיז-שניהם
קניה ווסט-לייט רגיסטרישון פינק פלויד- החומה בון ג'ובי- האב אה נייס דיי ואמ זה מה שאצלי בחדר,אני צריכה לחפש את השאר
אלו שאני מתכוונת לקנות: [בזמן הקרוב!
] לד זפלין-II פינק פלויד- דארק סייד אוף דה מון, ויש יו וור היר בקסטריט-מילניום,האוסף, וכנראה גם בקסטריט באק
כריסטינה-סטריפד קניה ווסט, מיסי אליוט,אלישיה קיז [שניהם וגם החדש]ואמ עוד מלא
בקיצור,אני בחורה עם המון שאיפות.

וואו יש המון - וואלה (במבטא צרפתי)|

AVRIL LAVIGNE-UNDER MY SKIN DAVID CHARVET-LEAP OF FAITH MADONA - האוסף NSYNC - NO STRINGS ATTACHED BRITNEY SPEARS - OOPS I DID IT AGAIN FIVE KING SIZE BOSSON - ONE IN A MILLION LOVE ACTUALLY O TOWN BRITNEY TAKE THAT - THE GREATEST HITS B2K PANDEMONIUM ENRIQUE IGLESIAS EVANASCENCE - FALLEN NICK CARTER - NOW OR NEVER CELINE DION - ALL THE WAY - A DACADE OF SONG STING - THE BEST OF - FIELDS OF GOLDS JENIFER LOPEZ - J.LO NSINC - CELEBRITY NSINC A TEENS - TEEN SPIRIT DIDO - LIFE FOR RENT PETER ANDRE - NATURAL A1 - THE A LIST CELINE DION - A NEW DAY HAS COME FIVE - INVINCIBLE LINKIN PARK - HYBRID THEOTY AVRIL LAVIGNE - LET GO THE CORRS - IN BLUE THE BLACK EYED PEAS - ELEPHNK ועוד מלאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא שנמאס לי לכתוב....................... NEVER GONE-BACKSTREET BOYS

Eti No Name

New member
החתימה שלך.../images/Emo99.gif ../images/Emo14.gif

פוסטר גירל
וראיתי שם גם נבר גון אחד ונאו או נבר.

נכון!!!../images/Emo140.gif

כשהיתי בת 14 הייתי מעריצה שרופה של בקסטריט עד עכשיו יש לי את הקלסר שלהם ואני לא אפסיק בחיים לאהוב אותם או לקנות את הדיסקים שלהם אני מכורה!!!! יש לי בעיה נפשית גם חברות שלי אומרות...

למעלה