משחק חוליה חלשה

../images/Emo29.gif משחק חוליה חלשה ../images/Emo29.gif

ברוכים הבאים לפיינל 5. זהו משחק החוליה וזה - אמריקן איידול. בשבוע שעבר הדחנו את מייגן ג'וי, וכעת אנחנו מתקרבים צעד אחד נוסף בדרך לגמר. אתם מוזמנים להיות חלק מהבחירה, ולהשפיע מי יהיה האמריקן איידול של הפורום שלנו. סגנון חופשי
http://en.wikipedia.org/wiki/Alexis_Grace#Top_5_-_Rat_Pack_Standards חוקים
הפעם החוקים יהיו קצת שונים ועדיין יהיה לכם את הכוח להשפיע. - אין חוק הצלת מנהלות. - אין אפשרות לאף מתמודד להיות מחוסן. - עליכם לבחור רק את הביצוע החלש של הערב. - בעקבות הצבעות כפולות, 2 הצבעות יהיו שוות להצבעה אחת. סטטיסטיקה
- פיינל 3 תחתון: אדם, כריס, מאט. - מודח אמיתי - מאט. - מורה רוחני - ג'ימי פוקס. פיינל 5 - מתחילים!
Kris Allen - "The Way You Look Tonight" Allison Iraheta - "Someone to Watch Over Me " Matt Giraud - "My Funny Valentine" Adam Lambert - "Feeling Good Anoop Desai- "My Prerogative ביחרו את הביצוע החלש של הערב עם שרשור
. והאדם שיקבל הכי הרבה
יודח. בהצלחה

LeAnnDylan

Well-known member
בצער רב ../images/Emo31.gifקריס

אהבתי את שאר השירים האחרים יותר

always be me mc

New member
ולדי../images/Emo31.gif אופס התכוונתי אנופ../images/Emo31.gif../images/Emo232.gif

והבחירה הזאת קשה לי. את אנופ אני אוהבת בהרבה ממאט אבל הביצוע של מאט יותר טוב משל אנופי. ואם הייתה חסינות כל כך הייתי נותנת אותה לאליסון

naama59

New member
../images/Emo31.gif אנופ

כשחושבים על זה היה ערב מצויין. קריס דווקא היה אחלה, יותר טוב ממה שזכרתי. בכלל שכחתי שרנדי וקארה קראו לזה אחת מההופעות הכי טובות שלו. זה היה טוב אבל גם השיבוץ שלו ראשון והעובדה שהשיר היה לא זכור במיוחד לא ממש עזרו
אליסון הייתה מעולה, בין הביצועים היותר טובים שלה את מאט לא אהבתי למרות שאני אוהבת אותו בדרך כלל את דני אהבתי בפעם הראשונה שראיתי אבל ההופעה די מעצבנת אותי והיא נחשבת טובה כנראה רק בגלל הסוף. בתכלס זאת ההופעה היחידה שזוכרים לו כ"טובה" ואדם.. זה אדם. מתה על הגירסת סטודיו שגיליתי די באיחור, אבל את ההופעה לייב לא אהבתי כל כך. (דפקתי חפירה
)

אנופ../images/Emo31.gif

אמ... זה או אנופ או קריס, אבל בסוף אנופ, למרות שאני אוהבת אותו קצת.. אם היה חסינות הייתי נותנת לאדם.

../images/Emo41.gif תוצאות ומודח ../images/Emo41.gif

שלום וסוף שבוע נעים לכל גולשי 1239, הפורום הכי טוב בעולם. אז במהלך כל השבוע הצבענו עבור המודח החדש שלנו, ומאחר וזה פיינל 5, ההדחות נהיות קשות יותר ויותר מונח על הכף. כאמור, בהתאם לשלבים המתקדמים, החלטנו הפעם שכל 2 הצבעות יהיו שוות להצבעה אחת, ואלה התוצאות של ההצבעה. 6 הצבעות (12 קולות) אמרו שהביצוע של אנופ דיסאי לשיר 'הזכות שלי' היה החלש של הערב. ולכן אנחנו נאלצים להגיד שלום ולהתראות למתמודד ההודי שלנו, קבלו במחיאות כפיים סוערות את - אנופ דיסאי Anoop Desai - My Prerogative http://www.youtube.com/watch?v=ROeCBrIyNQg אנופ נולד ב20.12.1986, הוא שחקן וזמר. הוא השתתף באמריקן איידול וסיים שם במקום 7. אצלינו הוא סיים במקום החמישי, וזה כבוד. שבוע הבא - פיינל 4 - מוסיקת רוק סוף שבוע נעים ויהיה לכם את כל הטוב שבעולם.

למעלה