שרשור חגיגי: השיר שלנו

../images/Emo29.gif שרשור חגיגי: השיר שלנו../images/Emo41.gif../images/Emo79.gif

חשבתי שכדאי לחגוג את פתיחת הפורום בכמה שרשורים מיוחדים. בחרתי להתחיל בשרשור על השיר שאנן הכי אוהבות לשיר לגור. זה יכול להיות שיר ערש, אהל לא חייב.
מהו השיר
האם יש סיבה מיוחדת
איך הגוזל מגיב אליו, אם בכלל

טאניוש

New member
אפשר גם שירים ברוסית ../images/Emo3.gif?

כעיקרון אני שרה לו שירים שאבא שלי שר לי בתור תינוקת (וכן, אני זוכרת!)-כולם ברוסית כמובן. בעברית-"הילדה הכי יפה בגן". לאון שר יחד איתי
. אין סיבה מיוחד, פשוט שיר נורא חמוד. ואני מחכה לפינת החדשות כדי להשוויץ

happy

New member
איזה שירשור כפי../images/Emo6.gif

לליהי אני שרה כל היום את השיר של ארכדי דוכין: מי אוהב אותך יותר ממני!!!!
כל ההריון השיר הזה ליווה אותי. היתי שרה לה ומלטפת את הבטן. החצי לא אוהב שאני שרה לה את השיר הזה כי הוא טוען שהוא אוהב אותה יותר ממני
!! וליהי מגיבה אילו בחיוכים וגרגורים כמו לכל שיר ששרים לה. היא הכי אוהבת את הדיסק של ביבי ואנגוך יש שם נעימות קלאסיות היא ממש מאושרת שהדיסק מתנגן. אני חושבת שהיא יודעת שהדיסק מתנגן סימן שזמן האמבטיה קרוב. כי היא שומעת את הדיסק הזה כשהיא מתרחצת. וזמן האמבטיה זה הזמן האהוב עליה ביום!!!

גל 123

New member
חלומות...

השיר חלומות שחודש ע"י אייל גולן,ליווה אותי מאז תחילת ההריון ועד היום. כשאני שרה אותו למאור,בן השנה וחודשיים,הוא מחייך אלי חיוך גדול. ...שיר בדרך אליך נרקם בסבלנות אין קץ...

lulyK

New member
../images/Emo13.gif

אני הכי אוהבת לשיר לו את "לילה, לילה הרוח נושבת" (שרה שוב ושוב את שתי השורות הראשונות בלבלד
). אין סיבה מיוחדת, לפחות לא כזו שאני מודעת אליה. הגוזל מצידה מזדעק "לא רוצה! לארוצה! בובי! חושך!" (=לא סובל את השיר הזה. תעברי בבקשה ל"אני נורה מגרשת חושך, עושה אור כשהכל שחור, שומרת עליך בובי הקטן, רק תקרא לי ויגיע אור")

עמית@

New member
הוא בטח שמע באיזה מקום את שאר

השיר ומפחד ממנו
אני שרה לתמר בליל של שירים, הכל מכל וכל. שני חברים יצאו לדרך, לילה לילה (פזמן ליקינתון), וכל מני שירים שאת המילים שלהם מחליף השם "תמר" בשלל הטיות אויליות.

בואי אמא ../images/Emo23.gif

מכירות
כל האור מזמן הלך לו, אל תלכי פתאום גם את. בואי אמא, בואי אמא, בואי שבי איתי מעט. בעצים מכה הרוח, וידייך כה חמות. אל תלכי, ספרי לי אמא איך באים החלומות. אם פתאום מלאך יופיע, אל חדרי יבוא בלאט, בואי אמא, בואי אמא, ותיראי אותו גם את. לא, איני פוחד בחושך, ואיני רועד בכלל. בואי אמא, בואי אמא, שבי איתי עד שאגדל לא בדיוק יודעת למה, אבל השיר הזה ממש עושה לי לבכות. עוד מימי הגן שלי. שרה אותו די הרבה לכל ילדי (אם כי הגדולים כבר מוחים נמרצות...)

happy

New member
גם לי השיר הזה גורם לבכות

מאז שהיתי קטנה היתי בוכה שהיתי שומעת את השיר הזה. והיום יש לליהיה בדיסק את המנגינה של השיר הזה ואני ממש דומעת שאני שומעת אותו

סינטה1

New member
אני עכשיו בוכה

אמא שלי כל כך אהבה את השיר הזה ומאז שנפטרה לא שמעתי אותו. את לא יודעת מה עשית לי עכשיו.

לפני שנכנסתי לניתוח להוצאת השמשון

כתבתי מכתב לקונדסון. לכל מקרה שלא יהיה - אם הניתוח לא יצליח, שתהיה לו מזכרת כתובה ממני. זה היה הדבר הכי קשה שעשיתי בחיי. לכתוב מכתב פרידה מהילד שלי. לדעת שלא אהיה שם עוד למענו. השיר הזה, ובמיוחד השורה האחרונה שלו: "שבי איתי עד שאגדל" פשוט מצמרר אותי. מאז ששבתי הביתה ניסיתי כבר כמה פעמים לשיר אותו לקונדסון אך אני משתנקת והדמעות זולגות, זולגות מעצמן.

Tנקר בל

New member
וגם אצלי זה

"מי אוהב אותך יותר ממני". סתם. כי אני אוהבת אותה. התגובה של הגוזלים הגדולים "אני
" יש עוד שיר שקשור לשמה אבל עוד לא עשיתי לו אאוטינג...

luna10

New member
אפשר שיר שהגוזל שר לי???

אז זה כמובן - "מי אוהב אותך יותר ממני מי מצחיק אותך כשאת עצובה ? עד מתי תהיי שלי ?? ולמה את שותקתתתתת" הוא כל הזמן שר לי ואני נמסה. בתקופה של איבוד ההריון האחרון ותקופת העצב שלי הוא היה שר לי את 2 השורות הראשונות ואני כמובן בכיתי עוד יותר. כזה רגיש הילד הזה. הוא פשוט יודע לקרוא אותי.

רוניה2

New member
והשיר שלנו

את השיר הזה שמעתי פעם ראשונה ברדיו בדרך מבית החולים הביתה, לאחר אחת הגרידות שעברתי, וקשה לי אפילו להגיד מה שזה עשה לי. השיר הוא בתרגום של שלמה ארצי והוא גם שר אותו שנים חיכיתי לשיר אותו לילד שלי ועכשיו אני שרה אותו (בזיוף גדול כראוי לקולי "הנפלא") לשני הפפושים שלי, ובכל פעם עייני מתמלאות בדמעות. מלך העולם שם בתוך מיטה, מול קיר ענק כחול, קר וזול, לפעמים אתה, נאנח בלי קול ובכל זאת, אמא שם שומרת גם כשאתה גדול מחליפה לך בגדים אומרת שאתה: מלך הגברים בשבילה אתה יכול להיות מה שבא לך לראש, למשל, מלך החיות או מלך ההרים, אם תטפס אי שם, קום תהיה כל מה שבא לך כי בשבילה אתה תמיד מלך העולם. "שם אתה תמיד, כל מה שתרצה, רק תבחר", כך אומרת היא ואתה שואל: "מה עוד אפשר מה שלא הייתי בטח לא אהיה"... מחליפה לך בגדים, אומרת שאתה, מלך הגברים, בשבילה אתה יכול להיות מה שבא לך לראש, למשל, מלך החיות או מלך ההרים, אם תטפס אי שם, קום תהיה כל מה שבא לך כי בשבילה אתה תמיד מלך העולם. בשבילה אתה מלך השירים בשבילה אתה יכול להיות, מה שבא לך לראש, למשל, מלך החיות או מלך ההרים, אם תטפס אי שם, קום תהיה כל מה שבא לך כי בשבילה אתה תמיד מלך העולם, מלך העולם.

7נתי7

New member
המצאתי מילים לפזמון של "דוד אוהב

אותך" והמילים היצירתיות הן: אמא אוהבת אותך וגם אבא אוהב אותך,לנצח אמא אוהבת אותך וגם אבא אוהב אותך,תדע לך ש...וכן הלאה. בבית החולים התחלתי ועד היום אין יום שאני לא שרה לו.

למעלה