סיפור לפני השינה

theEscapist

New member
../images/Emo29.gif../images/Emo199.gifסיפור לפני השינה../images/Emo63.gif../images/Emo1.gif

גם השבוע...
פינת הסיפור!
|שוטר|
הסיפור השבוע הוא הסיפור שפותח את הספר: Voodoo Girl הלינק לסיפור: http://homepage.eircom.net/~sebulbac/burton/voodoogirl.html (זה חשוב שזה לינק לאתר הזה ספציפית, כי יש שם גם את כל האיורים
) 1. דבר ראשון- אהבת או לא אהבת? 2. מה חשבת על הסיפור? אנחנו משתוקקים לשמוע את הפרשנות האישית והמקורית שלך! 3. התחברת לסיפור? יש דמות שהזדהית איתה במיוחד? 4. אהבת את התמונות? איך לדעתך הן השתלבו עם הסיפור? שיהיה לכולנו שבוע נפלא!

theEscapist

New member
והפעם אני אשכרה אענה../images/Emo9.gif

1. דבר ראשון- אהבת או לא אהבת? זה אחד הסיפורים שיותר אהבתי, עוד מהקריאה הראשונה שלי:) 2. מה חשבת על הסיפור? אנחנו משתוקקים לשמוע את הפרשנות האישית והמקורית שלך! האמת, יש לי רגש שדווקא הסיפור הזה לא דורש יותר מדי הסברים... אבל הדבר הכי יפה (ומיוחד) בעיניי בסיפור הזה, שגם מונע ממנו להיות נדוש, הוא הדרך היצירתית לקחת רעיון שכבר די נלעס, ולבטא אותו בצורה יוצאת דופן. הרעיון של בובת וודו וסיכות כהמשגה של הרעיון של קרבה פוגעת גאוני לדעתי. 3. התחברת לסיפור? יש דמות שהזדהית איתה במיוחד? אני חושבת שאי אפשר שלא להזדהות אפילו קצת עם בובת הוודו, בדרך שהסיפור מוצג... וחוצמזה אני יכולה להבין את זה 4. אהבת את התמונות? איך לדעתך הן השתלבו עם הסיפור? מושלם. כמובן שהתמונות מאוד מוסיפות, ובמקרה הזה- הן ממש חיוניות. התמונה של הזומבים תורמת לאוירה (במיוחד האחד עם הברט
) והתמונה בסוף של הלב פשוט חזקה אחרי השורה האחרונה של השיר. גאונות

tali44

New member
עונה חצי. ../images/Emo3.gif

1. דבר ראשון- אהבת או לא אהבת? לפי מה שהבנתי, זה סיפור חביב. 2. מה חשבת על הסיפור? אנחנו משתוקקים לשמוע את הפרשנות האישית והמקורית שלך! זהו, הקטע שלא הבנתי מה הקשר עם הזומבי...
אשמח לפירוט. 3. התחברת לסיפור? יש דמות שהזדהית איתה במיוחד? לא ממש.
4. אהבת את התמונות? איך לדעתך הן השתלבו עם הסיפור? בסדר גמור
, מצויין אפילו!

עונה

1. דבר ראשון- אהבת או לא אהבת? מוצלח ביותר 2. מה חשבת על הסיפור? אנחנו משתוקקים לשמוע את הפרשנות האישית והמקורית שלך! אממ... אני לא סגורה על זה. נכון השורה האחרונה גורמת למסר להיות ברור, הרעיון של לתת למישהו להתקרב יותר מדי ולהיפגע מזה בניגוד לשליטה מרחוק על אחרים (זומבים). עוד מחשבה שחלפה בראשי הייתה שבת'כלס הבובה מנוצלת כדי לפגוע באחרים, גם מי שמתקרב אליה לא באמת מתקרב אליה בשביל קרבתה אלא כדי לנצל אותה לפגיעה במישהו אחר. 3. התחברת לסיפור? יש דמות שהזדהית איתה במיוחד? הזדהיתי עם בובת הוודו. 4. אהבת את התמונות? איך לדעתך הן השתלבו עם הסיפור? התמונות הן חלק מהסיפור, בכללי בכל הסיפורים האלה.

JackBaltar

New member
יש לי את הספר בבית

אז אין לי דעה אובייקטיבית - אני אוהב את כל הסיפורים :)

theEscapist

New member
אני ביקשתי דעה אובייקטיבית? לא!../images/Emo3.gif

אני רק ביקשתי את דעתך, תהיה מה שתהיה

adi dion

New member
עונה

1. דבר ראשון- אהבת או לא אהבת? אהבתי! 2. מה חשבת על הסיפור? אנחנו משתוקקים לשמוע את הפרשנות האישית והמקורית שלך! סיפור כל כך נכון.. והוא מעביר את המסר בצורה ממש טובה. אהבתי גם את מה שלירן כתבה :) 3. התחברת לסיפור? יש דמות שהזדהית איתה במיוחד? התחברתי ועוד איך. הזדהתי עם בובת הוודו. 4. אהבת את התמונות? איך לדעתך הן השתלבו עם הסיפור? כן. אמרתי כבר שלדעתי כל התמונות בסיפורים האלה ממש תורמות הרבה לסיפור ופה התמונה האחרונה פשוט השאירה אותי בהרגשה של-
והיא גם בעצם מסכמת את כל הסיפור.

למעלה