זוכרים מה כל כך רציתי ?

מצב
הנושא נעול.
חחח בטח שאני מאמין לך..

ממש אבל ממש לא !!
א י לא עושה שום פרסומת ! אם אתה לא מאמין אתה מוזמן בעצמך לבדוק את המחירים ! www.orange.co.il
חחח בטח שאני מאמין לך..
זה היה בצחוק, וכבר חרשתי על האתר של אורנג'. בכל זאת, 2800 שקל לטלפון, ועוד החבילות שחייבים לשלם כדי להשתמש בשירותי הדור השלישי - המחירים פשוט בשמיים.. תוך חצי שנה זה לא יעלה הרבה. תזכור איך היה עם מכשירים ציבעוניים, ואיך היום כל, אבל כל מכשיר חדש הוא בלע צג צבעוני, ולרובם יש גם מצלמה. בהתחלה זה עלה הון... כמו בטלפונים, המחיר ירד תוך לא הרבה זמן.

fireman

New member
לאורנג אני לא עובר בחיים

ממש אבל ממש לא !!
א י לא עושה שום פרסומת ! אם אתה לא מאמין אתה מוזמן בעצמך לבדוק את המחירים ! www.orange.co.il
לאורנג אני לא עובר בחיים
חברה ששומרת דיסטאנס עם הלקוחות שלה השבוע התעניינתי במעבר לאורנג', ברגע שנאמר לי שיש מקרים בהם גם הביטוח לא מכסה עלויות נזק עשיתי אחורה פנה וברחתי משם בפלאפון אני יכול לרסק את המכשיר שלי עם פטיש ולקבל חדש מבלי לשלם אגורה, באורנג' יש השתתפות עצמית. תודה אבל לא תודה, אני שובר את הטלפון שלי לפחות פעם בחודשיים.

צחקן

New member
אני אלשין עליך ../images/Emo6.gif

לאורנג אני לא עובר בחיים
חברה ששומרת דיסטאנס עם הלקוחות שלה השבוע התעניינתי במעבר לאורנג', ברגע שנאמר לי שיש מקרים בהם גם הביטוח לא מכסה עלויות נזק עשיתי אחורה פנה וברחתי משם בפלאפון אני יכול לרסק את המכשיר שלי עם פטיש ולקבל חדש מבלי לשלם אגורה, באורנג' יש השתתפות עצמית. תודה אבל לא תודה, אני שובר את הטלפון שלי לפחות פעם בחודשיים.
אני אלשין עליך

ב"ה עכשיו ברצינות, ערן, הביטוח באורנג' לא מכסה כי הם רוצים שאה לא תשבור את המכשיר כל חודשיים. הם בונים על זה שאתה לא תעשה ראת זה כי זה עולה לך כסף.... .

522 אוקטן

New member
תגיד,2500 לטלפון זה אטרקטיבי..?../images/Emo5.gif

אני יודע !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ממחר היהי ניתן לרכוש מכשירי LG 3G בסניפי אורנג' וסופרפארם במחירים ממש אטרקטטיביים ! ומחירי השיחות עוד יותר זולות מהרגיל ומכל הרשתות ! שווה לבדוק !!!!!!!
תגיד,2500 לטלפון זה אטרקטיבי..?

איבגי1

New member
זה ממש לא.....

תגיד,2500 לטלפון זה אטרקטיבי..?
זה ממש לא.....
אבל ! זה המכשיר הדור השלישי הזול ביותר והאיכותי של חברת פרטנר, חשוב לציןן שבסלקום מכשיר דור 3 עם מיליון ואחד באגים ותקלות עולה 5.400 ש"ח ואין להם פריסה ארצית ולאורנג' יש פריסה הכי גולה כיום, את מכשיר ה -LG במוכרים ממחר באורנג' ניתן לרכוש ב 1800 ש"ח גם. ותמונה לבסוף ככה זה נראה סוף סוף הדבקתי את זה על הדלת בחדר

צחקן

New member
זה לא "הארגז". זה "החדר" ../images/Emo3.gif ../images/Emo6.gif

זה ממש לא.....
אבל ! זה המכשיר הדור השלישי הזול ביותר והאיכותי של חברת פרטנר, חשוב לציןן שבסלקום מכשיר דור 3 עם מיליון ואחד באגים ותקלות עולה 5.400 ש"ח ואין להם פריסה ארצית ולאורנג' יש פריסה הכי גולה כיום, את מכשיר ה -LG במוכרים ממחר באורנג' ניתן לרכוש ב 1800 ש"ח גם. ותמונה לבסוף ככה זה נראה סוף סוף הדבקתי את זה על הדלת בחדר
זה לא "הארגז". זה "החדר"

DannyJJ

New member
בחייכם זה פורום סלולרים פה?

זה ממש לא.....
זה פורום תחבורה ציבורית ואתם מדברים על מכשירים סלולריים. תאמינו לי הכל חארטה בארטה ורק משגעים לנו את השכל עם המכשירים האלה.

צחקן

New member
ןכן|

זה פורום תחבורה ציבורית ואתם מדברים על מכשירים סלולריים. תאמינו לי הכל חארטה בארטה ורק משגעים לנו את השכל עם המכשירים האלה.
ןכן|
ב"ה אני אחכה עוד שנתיים שיהיו כבר פלפונים דור רביעי אני אקנה אחד ב 370 - 500 ש"ח ...

fireman

New member
לא יקרה כלום אם פעם ב...יעלה איזה

שרשור שאינו קשור לנושא הפורום באופן ישיר, מדובר בדיון מגבש וזה מה שבעצם בונה את הקהילה, אם זה הדיון הזה על הסלולרי, אם זה הדיון על הסטייק בצלחת של אביתר ואם זה בשרשור תמונות של הבן של ארז. אתה יכול פשוט לדלג עליהם כמו שרבים אחרים עושים.

צחקן

New member
../images/Emo45.gif

שרשור שאינו קשור לנושא הפורום באופן ישיר, מדובר בדיון מגבש וזה מה שבעצם בונה את הקהילה, אם זה הדיון הזה על הסלולרי, אם זה הדיון על הסטייק בצלחת של אביתר ואם זה בשרשור תמונות של הבן של ארז. אתה יכול פשוט לדלג עליהם כמו שרבים אחרים עושים.

ב"ה ולפעמים זה אפילו נחמד (העצם כמעט תמיד). וכן, גם יש חריגות.... זה יכול להיות תמונה יפה של חתול בתחילת השרשור, או סיפור נחמד... .

DannyJJ

New member
מה אומר ומה אגיד?

מה אומר ומה אגיד?
אתה המנהל ואתה קובע את הנהלים

522 אוקטן

New member
בוא נגיד ככה..

זה ממש לא.....
בוא נגיד ככה..
שאני מקנא במי שקונה טלפון ב-3000 שקל.(שלא לומר יותר מכך..) כי בטח יש לו בבית מערכת של B&W , והוא בטח נוסע בפורש,או מינימום אימפרזה טורבו. אבל מה,שיהנו..כל אחד והעדפות שלו..

ארזS

New member
בוא נגיד ככה...

בוא נגיד ככה..
שאני מקנא במי שקונה טלפון ב-3000 שקל.(שלא לומר יותר מכך..) כי בטח יש לו בבית מערכת של B&W , והוא בטח נוסע בפורש,או מינימום אימפרזה טורבו. אבל מה,שיהנו..כל אחד והעדפות שלו..
בוא נגיד ככה...
שאני בכלל לא מקנא במי שקונה מכשירים כאלה יקרים כי לדעתי הוא סתם מבזבז כסף לחינם. כפי שאמרת כל אחד והעדפות שלו ולמי שיש כסף מיותר [לי אין] אז תפאדל שיעשה בכסף שלו מה שבראש שלו. אבל לדעתי זה סתם בזבוז וגם אם היה לי כסף מיותר לא הייתי משקיע בסלולרי כזה או אחר. אבל באמת שזה לא פורום לסלולריים כפי שכתבו.

fireman

New member
יש לי בבית חצי מערכת של B&W

בוא נגיד ככה..
יש לי בבית חצי מערכת של B&W
אבל טלפון של 300 שקל

elians

New member
ממש לא צודק

בוא נגיד ככה..
ממש לא צודק
אבא שלי קנה מכשיר נוקיה 6100 איך שיצא... ומשלם עד כה למשך 36 חודשים 71.40 ש"ח לחודש... משמעו סוף התחייבות 2570 ש"ח! אבל פורשה אין לנו וגם לא אימרפזה טורבו ...

846

Active member
אני ניקיתי טוב את הדופן של האוטובוס

הדבקתי את זה על הדלת
וזה נפל מהדלקת, הדבקתי על ארון בחדש וגם מפה זה נפל ! פשוט חרא של מדבקה הכל נופל ולא מחזיק, אני לא מבין איך זה לא נופל מהאוטובוסים, עכשיו זה מודבק על פלסטיק כתום של פרטנר.
אני ניקיתי טוב את הדופן של האוטובוס
והדבקתי את זה וזה מחזיק מעמד כבר המון זמן. זה אפילו עבר מכונת רחיצה באותו יום.

מצב
הנושא נעול.
למעלה