סופ"ש הגיע

maiky17

New member
../images/Emo3.gifסופ"ש הגיע../images/Emo3.gif

איך היה השבוע באופן כללי? קניית השבוע: ספר/סרט/שיר השבוע: ציטוט השבוע: הצלחת/אכזבת השבוע: מחמאת השבוע: קניית השבוע: הבילוי של השבוע: סתם משהו שבא לי לספר: מלך השבוע: שלושה דברים שגרמו לי לחייך השבוע: השאלה ההיפותטית של השבוע - (נכתב בלשון נקבה) אם היה לכן חבר במשך תקופה קצרה (חודשיים שלושה) והוא היה נפרד מכן, וכחודש-חודשיים אחרי הפרידה היה מתחיל לצאת עם מישהי אחרת - שהיא במקרה חברה מאוד מאוד טובה שלכן - איך הייתן מגיבות? תוכניות לסופשבוע: בשבוע הבא, מצפה ל...:

אחחח סופששששששש

איך היה השבוע באופן כללי? בסדר גמור, עמוס קניית השבוע: תיק ספר/סרט/שיר השבוע: גלגלצ ציטוט השבוע: "בסוף זה יוצא שרשרת חיבוקים"-המפקד שלי בזמן שהוא מסביר על סמים ואלכוהול בשיחה ענפית הצלחת/אכזבת השבוע:כל מיני לטוב ולרע מחמאת השבוע: שאני חברה טובה קניית השבוע: יש פעמיים :/ תיק הבילוי של השבוע: מקווה שיהיה היום... סתם משהו שבא לי לספר: חזרתי לדבר עם אחותי אחרי מלא זמן שהיא נעלמה פשוט חברה התקשרה אליה וביררה למה היא נעלמה ולאחר מכן אחותי התקשרה ואפילו נפגשנו.. מלך השבוע: אף אחד שלושה דברים שגרמו לי לחייך השבוע: אחותי,חברה, ידיד השאלה ההיפותטית של השבוע - (נכתב בלשון נקבה) אם היה לכן חבר במשך תקופה קצרה (חודשיים שלושה) והוא היה נפרד מכן, וכחודש-חודשיים אחרי הפרידה היה מתחיל לצאת עם מישהי אחרת - שהיא במקרה חברה מאוד מאוד טובה שלכן - איך הייתן מגיבות? אצלנו בקרב החברות יש מאין חוק לא מוגדר שמי שיצאה או אפילו נדלקה עם/על בחור מסוים הוא אסור לשאר הבנות.. תוכניות לסופשבוע: לנוח לאגור כוחות ולבלות (כמה מטרות לסופש שכבר נגמר למרות שלא התחיל) בשבוע הבא, מצפה ל...: בסיס

Russet

New member
יא- סופ"ש אחד אחרון לפני המבחנים

איך היה השבוע באופן כללי? יותר קשה מהשבוע שעבר- זה מדהים אבל כל שבוע הופך בלתי נסבל וזה מתגבר ככל שהשבועות עוברים ספר/סרט/שיר השבוע: אם תלכי הלילה לבדך ציטוט השבוע: 'אני שמח שרצית להגיע ליום כיף, גם אני מאוד רציתי שתבואי אבל אם יש לך מבחן באותן שעות זו בעיה, נו באמת תדחי את המבחן'- המנהל שלי מגיב כשאני שואלת אותו אם יש לי מבחן באותו יום כי נתתי לו את לוח המבחנים שלי וכי אני ממש לא זוכרת מתי המבחנים שלי- שלפתי את הלפטופ בעבודה ואז הודעתי לו חגיגית שיש לי סיבה הגיונית ונורמלית למה אני לא יכולה לבוא. האמת שבאמת רציתי להגיע הצלחת/אכזבת השבוע: אכזבה מאוד גדולה- אני. מחמאת השבוע: לקוח היום אמר לי שמעולם לא קיבל שירות כזה ואץ לשלוח לי מכתב תודה. מעבר לזה קיבלתי 90 על עבודה שהכנתי בשעתיים שניה לפני ריאיון עבודה קניית השבוע: תיק- החלפתי תיק שקנו לי ואני מרוצה מההחלפה הבילוי של השבוע: כל השבוע היה בילויים, יצאתי 4 פעמים השבוע סתם משהו שבא לי לספר: אני כבר חנוקה בלי יכולת לנשום, החבר היקר שלי שבע כברמהטירוף בו אני נמצאת ואחותי לא זמינה לי בגלל הקורס מלך השבוע: אין שלושה דברים שגרמו לי לחייך השבוע: לא הרבה- אולצתי השבוע לחייך כי כשאני בסטרס ככה נראית המשמרת וזה משפיע על שאר האחמשים והנציגים. השאלה ההיפותטית של השבוע - (נכתב בלשון נקבה) אם היה לכן חבר במשך תקופה קצרה (חודשיים שלושה) והוא היה נפרד מכן, וכחודש-חודשיים אחרי הפרידה היה מתחיל לצאת עם מישהי אחרת - שהיא במקרה חברה מאוד מאוד טובה שלכן - איך הייתן מגיבות? לא לא ולא. אנחנו 3 חברות כשאחד האקסים של חברה אחת שלי רצה לצאת עם החברה השניה חודשים אחרי שהם נפרדו שתיהן הטילו וטו מעצמן. תוכניות לסופשבוע: לישון, לשחות, ללמוד למבחן בראשון ולנוח בשבוע הבא, מצפה ל...: מבחן ביום ראשון ואחריו אני משתקעת בעבודה מ12 עד 21. בשני אני משתקעת בעבודה מ10 עד 21, שלישי לומדת עד 14 ומשתקעת מאז עד 21 בעבודה, רביעי משתקעת שם בבוקר כי בערב יש לנו טקס סיום, חמישי משתקעת בעבודה מ12 עד 21 ובשישי משתקעת שם מצאת החמה עד צאת הנשמה ואח"כ נוסעים להורים ליום ההולדת של האחיות שלי.

ועכשיו אני, כי בטח התגעגעתם ../images/Emo9.gif

סורי שנעלמתי- היינו בנופש זוגי בחיפה, היה מצוין
איך היה השבוע באופן כללי? לא רע בכלל, היה לא קל בעבודה...
קניית השבוע: הממ... תיק ירוק ליומיום ב"טופ טן" וקנייה לא שלי אבל בשבילי בהפתעה לכבוד סיום התואר- לפטופ חדש
. ספר/סרט/שיר השבוע: הממ... השיר השבועי שלי הוא "הכוס הכחולה" של עברי לידר. ציטוט השבוע: אין משהו מעניין
הצלחת/אכזבת השבוע: אכזבת השבוע היא מאחותי שאפילו לא טרחה בשיחה אחת להחמיא, להראות התרגשות שאחותה הקטנה מתחילה להיות גננת, רק ביקורת וביקורת
מחמאת השבוע: שאני בחורה מדהימה- בן זוגי
. הבילוי של השבוע: נופש בחיפה נחשב
סתם משהו שבא לי לספר: קניתי מלא מלא דברים לבן זוג לכבוד היום הולדת וזה בכלל עוד שבועיים, אז בגלל שאני לא מתאפקת, אני נותנת לו מתנה כל כמה ימים עד היום הולדת עצמה שעושה מפגש ומזמינה את כולם לפה והזמנתי כבר עוגה בצורת משהו שהוא ממש אוהב
מלך השבוע: הבן זוג- שידע שאני זקוקה מאוד לנופש ועל הלפטופ שהוא קנה לי כי הוא ידע ששלי כבר בדרך להתאבד ואין לי כסף לחדש- אין עליו
. שלושה דברים שגרמו לי לחייך השבוע: הבן זוג, התינוק שמטפלת בו, ואיזו חיה בשם למה שנראית ממש מצחיק ועשתה פרצוף כזה מתוק... השאלה ההיפותטית של השבוע - (נכתב בלשון נקבה) אם היה לכן חבר במשך תקופה קצרה (חודשיים שלושה) והוא היה נפרד מכן, וכחודש-חודשיים אחרי הפרידה היה מתחיל לצאת עם מישהי אחרת - שהיא במקרה חברה מאוד מאוד טובה שלכן - איך הייתן מגיבות? הייתי כועסת על החברה בעיקר, זה די מעצבן. תוכניות לסופשבוע: נופש
בשבוע הבא, מצפה ל...: שימו
: היום אני עושה את אסיפת ההורים הראשונה שלי בגן- שאלוהים יעזור לי
. שיהיה שבוע נהדר

למעלה