קיבלנו מכתב מהגננת

Tin Tinn

New member
../images/Emo30.gif קיבלנו מכתב מהגננת

כן, לא התבלבלתי הגענו הביתה ובתיבת הדואר חיכתה לטינק מעטפה, ממוענת אליה מהגננת פתחנו וראינו - ברכה להצלחה לשנת הלימודים כמה יפה ומרגש

דש1דש

New member
יפה!!!!! גם אנחנו קיבלנו אחת כזו

היה מאוד מרגש ונעים! אצלנו הגננת נוהגת ביום הראעשון ללימודים לבוא לבית הספר (מודיעה מראש שלא תהיה ביום הראשון בגן בכמה שעות ראשונות) כדי ללוות את הילדים ביומם הראשון.

אורora

New member
../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif

היא לא נימצאת בגן ביום הראשון עם כל ילדי הטרום שכל כך קשה להם? איך זה יכול להיות מי נימצא במקומה?

מה? מדהים. איפה ישנן גננות כאלו?

אני לא יכולה לדמיין אפילו כזו גננת אצלנו.

נוRית

New member
גם אני עם התמהות ../images/Emo2.gif

איך גננת יכולה לעזוב את הגן ביום הראשון??? ממש ממש תמוה (ועם כל הכבוד והכיף לילדי א' - לדעתי המחויבות שלה היא קודם כל לילדי הגן הנוכחיים ולא לאלה שעזבו)

דש1דש

New member
הגן מתנהל נהדר עם הסייעת.

לא יודעת כמה זמן היא נעדרת ממש, אבל מעולם לא היתה בעיה, והינו בגן הזה 4 שנים. פעמיים זה היה היום הראשון היא תמיד משאירה מחליפה שתהיה במקומה, אבל בגדול מי שמרגיע זו בעיקר הסייעת שהרבה יותר חמה, אולי אפילו קל לילדים יותר בלי הגננת?
אולי היא מגיעה ב-8:30 במקום 8? אין לי מושג..... גם לה, כמו להורים לא בטוח שמסכימים שתהיה בשטח בית הספר יותר מידי בבוקר.... טוב, אדווח יותר מחר

דש1דש

New member
עכשיו ראיתי שכתבתי

"בכמה שעות הראשונות" הכוונה היתה לכמה דקות הראשונות. אני מניחה שהיא מגיעה עד 8:30 לגן. הסייעת שם מ-7:30.

נוRית

New member
OK, זה משהו אחר....

גם אצלנו, הגננת מגיעה רק ב- 8:00, כאשר רוב הילדים כבר מגיעים לגן עד שעה זאת (זו גננת חדשה, אין לי מושג עדיין איך ומי ומה ומו...) ובכל זאת, אני חושבת שראוי ורצוי שהגננת תהיה ביום הראשון (ובימים הראשונים) החל ממפגש הבוקר וברצף במשך כל היום... (אם אני זוכרת נכון ממפגש ההיכרות עם הגננת שלנו, היא אמרה שהיום החופשי הקבוע שלה הוא יום ה'. אני מאוד מקווה שמחר היא כן תהיה....)

דש1דש

New member
אז זו תגיע ב-8 ועוד קצת

לא כזה ביג דיל - ולעולים לכיתה א זו התרגשות עצומה (זוכרת שדבש סיפרה לי על זה בהתרגשות. בשנים שעברו היא לא שמה לב לחוסר בגננת ולא ידעה בכלל על המנהג הזה של הגננת! מדהים שגם תפוחית לא יודעת, ואני לא מגלה - שתהיה לה הפתעה מחר.

אורora

New member
לדעתי זה מאוד ביג דיל

וזה לא עניין של כמה דקות. הגננות אצלנו נימצאות תמיד ב 7:30 ביום הראשון וגם בכמה ימים שאחריו.

דש1דש

New member
מעולם לא ראיתי גננת בגני טרום וחובה

לפני 8 בבוקר, גם לא ביום הראשון או האחרון.... וכמו שאמרתי זו לא היתה בעיה כשהינו בגן, לא רואה את זה כבעיה כשאנחנו לא בגן.

אורora

New member
על זה אני חייבת להגיד

ברור שלא ראית. הלו שתי הילדות היו עם בדיוק אותה גננת בטרום חובה ובחובה, וראית רק אותה. והיא כידוע ביום הראשון ללימודים מטיילת לכיתות א. אז ברור שהיא לא נימצאת ב 8:00 בגן וגם לא לפני 8:00 אני לעומתך צפיתי ב-3 גננות שונות בגני טרום-חובה ועוד אחת בטרום טרום כולן בלי יוצא מן הכלל (כולל החדשה מהיום) היו בגן הרבה הרבה ללפני השעה שמונה ביום הראשון ללימודים כדי לקבל את פני הילדים

אורora

New member
כמה דברים

דבר ראשון קצת לא ברור לי איך היא מצליחה להגיע ל 3 בתי ספר שונים ול 7 כיתות א שונות בחצי שעה. ומה היא בדיוק עושה שם.... אבל זה פחות חשוב. אם היא היתה הגננת של הילדים שלי והיא היתה נעדרת ביום הראשון בשעה הראשונה (ולא בגלל ילד שלה שעולה לכיתה א , כי את זה יכולתי להבין) אני הייתי רותחת מכעס. אז מה יש עם סייעת, יש גם 35 ילדים שלחלק לא מבוטל מהם קשה. איך זה יתכן שהאדם הכי חשוב בגן, שהוא הגננת אינו נימצא ביום הראשון בשנה הראשונה לטובת ילדים שבאמת לא צריכים אותו ( ילדי כיתה א יסתדרו מצוין כם בלעדיה). בימים הראשונים הגננת מגיע מאוד מוקדם, וגם מוותרת על יום פנוי שלה, כי נוכחותה קריטית לדעתי מינהג תמוה ומקומם. אם אני הייתי הורה בגן הזה הייתי מתלוננת

מסכימה מאד. תמוהה בעיני התנהלות הגננת הזו.

ביום הלימודים הראשון הילדים בגן זקוקים לגננת שם, איתם, הרבה יותר מאשר ילדי כיתה א'.

דש1דש

New member
אולי הגננת קוראת כאן?

כי לא ראיתי אותה בבית הספר...... בכלל..... כנראה נבהלה מכן והלכה לגן

אורora

New member
ואולי בכלל

היא אומרת להורים שהיא הולכת ללוות את ילדי כיתה א , ושתה לה קפה בנחת בבית עד 8:30.....

אודיה3

New member
גם אצלנו הגננת הקודמת הגיעה היום לגן חובה

ילדי טרום טרום חובה למדו היום רק שעתיים, אז אני מניחה שהגיעה בסביבות 11. מנהג נחמד.

למעלה