כללי

papaya27

New member
שאלה קטנה

האם יש חניון שקרוב לשער גהה? יש איזה מקום שאפשר לראות מיקום ומחירים של כל החניונים מסביב? תודה ולילה טוב

מעקודה

New member
מערכת מסרים?

סליחה על הבורות, אבל מזה אומר מערכת מסרים? איך אני יוצרת קשר למשל, עם אילו שפרסמו את ספרי הקטלוג למכירה? תודה

cooper23

New member
לא חניון אבל...

אין שם חניון אבל ניתן לחנות ברמת עמידר (מדרכה אפורה=חניה חינם) מצידו השני של גשר הולכי הרגל של שער האונ'. בנוסף יש כמה חניונים בצד השני של האוניברסיטה ומחירם נע בין 9-10 ש"ח אבל ישנו כרטיס באגודת הסטודנטים שמקנה חניה בחניון ב-6 ש"ח... שווה לברר הנה לינק : http://www.bis.org.il/page3.asp?topic_id=275&topic2_id=432 בהצלחה

abcd80

New member
לא נעלם

זה נמצא תחת קטגוריית מחשבים ואינטרנט (בקהילות)

כרמל26

New member
חופשי...

את לוחצת על השם של האדם איתו את רוצה להתכתב ואז נפתח לך מידי עליו ואז את לוחצת על לחץ מסר. בהצלחה.

ששאול

New member
../images/Emo140.gif הסבר

מערכת המסרים היא מערכת להעברת הודעות בין המשתמשים הרשומים בתפוז.

דלדוש

New member
יש פה משהו שנה א` שעשה קורס

פסיכומטרי של יואל גבע ורוצה למכור?? שישלח לי מסר. תודה ויום טוב!

benda2109

New member
לימודי מחשב

1. רציתי לדעת אם יש צורך לבחור התמקצעות בנושא כלשהו במחשבים כבר בשנת הלימודים הראשונה. 2. ידוע לכם אם יש הבדל משמעותי מבחינת קושי מצד אחד וקבלה לעבודה/תנאי העסקה מצד שני בין תארי B.A לבין B.sc? 3. האם זה נכון שהנדסת תוכנה מתעסקת יותר בחומרה מאשר תוכנה ובמדעי המחשב לומדים יותר תוכנה מאשר חומרה? 4. מישהו מכיר את פורום הסטודנטים למחשבים באוניברסיטת בן-גוריון?

abcd80

New member
תפני למחלקה בה את אמורה

לעשות את הקורס החסר. שם כבר יתנו לך מידע מה צריך לעשות. נדמה לי שגם תצטרכי לשלם 10% מהשכ"ל כי זה כבר מעבר לשלוש שנים של התואר.

למעלה