שונות, דעות, חוויות וכו'

shira shira

New member
עזרה מתמטית

בפורום "חינוך מתמטי" החלטנו לנסות לסייע לתושבים המותקפים, בעיקר אלה שלא הולכים לבי"ס. היינו רוצים לשלוח דפי עבודה ולתת עזרה און-ליין במתמטיקה (ממיטב המורים בארץ), כך שגם בבית ניתן יהיה להתרכז בדברים אחרים. מישהו יודע עם מי ניתן ליצור קשר כדי לעזור? (מנהלי/ות בתי ספר, רכזי מתמטיקה, מורים, ועדי הורים, או כל גורם אחר)

n u t 3 l l a

New member
לכל תושבי הדרום

קודם כל, אני מצטער על כל המצב המסובך שניהיה וליבי איתכם. דבר שני, בתור חייל בצה"ל, אני יכול להגיד לכם שלא שוכחים אתכם אפילו לא לדקה אחת וכולנו מתעסקים סביביכם ודואגים לכם עד כמה שרק אפשר. אני מבין אתכם מאוד תושבי הדרום כי חברה שלי היא תושבת אשדוד, ולמרות שאשדוד די חדשה בכל הקטע של הקסאמים, אני רואה את הכאב ואת הפחד של משפחתה וגם הפחד האישי שלה. אני רוצה לבקש ממכם להיות חזקים, ולהבין שזאתי המדינה שלנו ואין לנו ארץ אחרת ואף אחד לא יקח לנו את הארץ! צריך להבין שזו תקופה שבסופו של דבר תחלוף, ונקווה שעם תוצאות טובות. ליבי איתכם, וגם הלב של כל המדינה! תהיו חזקים. אולי אני סתם חופר, אבל באמת שכל מה שכתבתי כאן נכתב מהלב. אוהב אתכם, גיא.

GMjoy

New member
שלום רב לכולם !!!

כל הכבוד על פתיחת הפורום לתושבי הדרום - עוטף עזה. אני תושב שדרות, ואני מאוד מקווה שהמצב הזה הולך להסתיים בקרוב, ונזכה לחיות בשלווה ורוגע בעיר! אני מאחל לכל האנשים והחיילים שלנו - להביע סבלנות-עד כמה שאפשר - ולקוות לטוב ! שהחיילים יחזרו בשלום בריאים ושלמים מהפעולות בעזה..! שיהיה לכולנו שנה חדשה ונהדרת !!

שלום.

רציתי רק לומר. הייתי בכיף מזמין כל אחד ואחת מכם. כשהייתה את המלחמה בצפון,150 איש התארחו בשכונתו. אבל לפני שעה גילינו שגם אנחנו בטווח האש. אתם עושים עבודת קודש.

=\ אני מפחדת ללכת לישון(גל שקט)

אני גרה בבאר שבע ושהייתה את האזעקה (הזעקה?) ממש במזל שמעתי אותה היא הייתה נורא שקטה. אני מתה מעיפות אבל מפחדת לא לשמוע אותה...אין פה עדייןן גל שקט?

Zמבוש

New member
את ומשפחתך מוזמנים להתארח

אצלנו בצפון המדינה , צרי קשר במסר אישי

shmulik1235

New member
מתארגנת הפגנת תמיכה ענקית בצה"ל

חברים יקרים, אני פונה אליכם כי אתם העם ואתם תקבעו את עתיד המדינה. אני מארגן הפגנה במוצ"ש הקרוב למען צה"ל,אנא מכם הפיצו בקשה זאת לכל ישראלי אוהב המדינה אשר מוכן להירתם לעזור ולהרים את ההפגנה. תרומות של שלטים\ דגלים \ סטיקרים יתקבלו בברכה וכמובן כל דבר יכול לעזור בארגון ההפגנה. לצערי חלק לא קטן מערביי ישראל מחכים למלחמה כוללת שבה הם יהיו שותפים פעילים לחסל אותנו. יפו/רמלה/חיפה/ירושלים/גליל/גולן מה עוד??? כואב לי לראות הפגנות גדולות של הקיצונים השמאלנים בליווי ערביי ישראל שונאיה במדינתנו ואנו לא עושים כלום, זו העת להראות לצה"ל שאנחנו מאחוריו ולא נרפה עד שננצח. לא לחזור על טעות מלחמת לבנון השנייה. עד הניצחון ועד שגלעד שלנו יהיה בבית לא נפסיק הלחימה. פוליטיקאים יתקבלו בברכה. עם ישראל חי לנצח נצחים, דרכים ליצירת קשר והצטרפות: שמוליק (נייד 054-7833943) [email protected] דימה ([email protected])

מלחמה בדרום .. ממצב של חי הפכנו לדוממם!

אוייש חברים יקרים מה שלומכם? מה המצב אצלכם? אצלנו ממש מתסכל .. ממצב של אנשים חיים .. צומחים וכו.. הפכנו למצב של דוממים . אי אפשר לעשות כלום! השמיים מעלינו סוערים! כל שנייה יש צפירה שגם אותה בקושי שומעים! מזל שליד המושב שלי יש בסיס ככה שאנחנו שומעים את הפקידה צועקת לכולם להיכנס ואנחנו מבינים שהינה זה בא .. חמישים אחוז נוחת במום מיושב , חמישים אחוז בשטחים פתוחים. עברנו למצב של ישיבה בבית, קרוב לשטח מוגן, ב"שעות הפנאי" צמודים למחשב לראות איפה נפל? כמה נפל? עד כמה זה קרוב? . מדי פעם מתלבשים על המטבח ומתחילים לאפות , לנקות וכו .. כבכל הזמן אתה צמוד לפלאפון לראות שהכל בסדר עם המשפחה שנמצאת באזור הנפילות. מה שמצחיק זה שכבר אין צורך לכוון שעון מעורר בבוקר כדי להתעורר יש צפירה ואתה ישר קם מהמיטה יוצא לבחוץ לראות איפה זה נחת (הישראלי הסקרן!) אין לכם מושג כמה משעממםם!! נמאסס!! מתים שזה כבר יפסיק. עוד שנייה מנפיקים לנו כרטיס חבר במעודון זהב העונה לשם "קסאמבה" עם מגוון הטבות והנחות! * ערוצי הוט פתוחים ללא תשלום. * SMS חינם ללקוחות פלאפון * הנחה בתשלום מיסים * 70% הנחה בקניית דירה באזורים המופגזים. * צוות בידוק מידי ערב שמסתובב במקלטים . "חיים טובים!!" עד כאן דרומית מתוסכלת!!! ומשועמממתתתת!!!!!!!!!!!!! HELP!!!!!!!!!

litalgez

New member
יהודים כנסו דחוווף!! צופית גרנט בעד עזה!!

אני ליטל בת 27 נשואה ואם לשלושה ילדים המתגוררת באשדוד. במשך שנים הערצתי את האישיות שלך ואת האדם המדהים ש"חשבתי" שאת. הערב ישבתי בממ"ד כשלצידי ישנים שלושת ילדי ובעלי ומתוך הפחד להרדם פן חלילה תחל שוב האזעקה צפיתי בתוכניות השבוע של גיא פינס ולהפתעתי הרבה הבעת את תמיכתך ואפילו את כאבך על העובר על האזרחים בעזה. אולי היה כדאי, צופת יקירתי, שתבואי אלי הביתה לאיזה כמה שעות ותראי מה עובר עלי ועל תושבי עירי המודאגים בזמן כל אזעקה {אני מרשה לעצמי להזכיר שהמצב הוא קטון לעומת העובר על תושבי שדרות, "בני עמך" ועל תושבי הדרום בכלל בימים נוראים אלו}. בושי לך, גם אם אלו הן באמת דעותיך, שימרי אותן לעצמך במיוחד בימים נוראים, כבדים ואפלים אלו אשר עוברים עלינו, אחרת אל תתפלאי אם מדינה שלמה "תדרוש" לא לראותך על המסך הקטן שלנו. ממש לא בכבוד, ליטל מאשדוד, אם לשלושה תינוקות {שנה, שנתיים ושלוש} שסגורים כבר כמה ימים בממ"ד ומבקשים את חירותם בבכי.

eman70

New member
אולי היה כדאי שאת תחשבי גם על משפחת בעלושה

שחמש ילדותיהן נהרגו בעזה גם אני חווה את האזעקות (אפילו לא תמיד שומע אותן) ושומע ורואה תא הנפילות בבאר שבע. אבל בניגוד אליך הלב שלי לא נאטם. ובמיגוד ל"הנהגה" שלנו המוח שלי לא נסתם וכל הכבוד לצופית גרנט! תמיד אהבתי אותה (גם כשעשו ממנה צחוק), ועכשיו אני רואה שבצדק.מישהי עם לב ועם אומץ!

Zמבוש

New member
משפחת בעלושה היתה צריכה יחד עם

עוד שוחרי חיים בעזה לדאוג כי המצב של ירי פצמרים טילים ,גראדים וקטיושות 122 מ"מ לי ייירו על דרום מדינת ישראל וישתקו את החיים בה . אבל את החיה בבועה תמשיכי לא להבין מה עובר על תושבי הדרום , אני ומשפחתי טעמנו טעימה קשה במשך 34 ימים באדיבות החבובות המכונים בטעות ממשלת ישראל ! צופית גראנט יכולה ללכת לרומן אברמוביץ ולשתות את השתן שלו כדי שבעלה יקודם , היא עשתה זאת קודם . אם חפצי חיים תושבי עזה הם צריכים לצאת מהעיר , כי דינה של עזה להיות עי חרבות אחד גדול !

eman70

New member
א. אני לא חי בבועה. אני חי בבאר שבע, ועובד

במכללת ספיר שליד שדרות. אז את אל תספרי לי מה אני מבין ומה לא! ב. להטיל את האחריות על משפחת בעלושה, זה כמו שהפלסטינים יאמרו שהנהרגים בפיגועים אצלנו אחראים למותם, כי הם היו צריכים לדאוג שיסתיים הכיבוש/הסדר/העוצר/המצור/ההפצצות/החיסולים. ג. לצאת מהעיר? לאן? זה לא לבנון. כל רצועת עזה זה משהו באורך פחות מ 20 ק"מ ורוחב של ק"מ בודדים. ואנחנו תוקפים כל קמ"ר וקמ"ר בשטח הזה. מי שפה חיה בבועה זו את.

litalgez

New member
אולי כשיפול לך איזה גראד בבית תדבר אחרת!!

אפילו בעזה כועסים על הבכירים של החמאס שהסתגרו בתוך בונקרים יחד עם בני משפחותיהם ו"הפקירו" את שאר התושבים. לך לגור איתם, או כנס לשם וניראה אם הם ישאירו ממך זכר חוץ מכמה כותרות בעיתון על ישראלי שחוסל בעזה, ואת חגיגות השימחה שלהם על כך. ניראה לך שאכפת להם מזה שאתה בעדם? מבכינתם אתה נטע זר שצריך לעקור {בלשונם}. איכס, אני נגעלת מאנשים כמוך והכי ברור אומר, אתה לא אמין למדינה שלך ולעם שלך או אפילו ללאום שלך, איך תהיה נאמן לאישה שלך ולילדים שלך {אם יש לך בכלל}.

ליטל יקירתי

שמי דניאלה גם תושבת אשדוד אמא ל 2 ילדים, המצב הזה מאוד מאוד מאוד קשה וכאוב לי פיזית (בגלל שאני צריכה להרים את שניהם ולרוץ) ונפשית כואב לי כי לדוגמא היום הרמתי אותם משינה הילד שלי בן שנתיים וארבע חודשים היה חיוור לגמרי הוצאתי אותו החוצא שכנה תפסה לי אותו בזמן שהוצאתי את הילדה בת 3 וחצי, מאוד מאוד קשה אני לא בעדם תאמיני לי שלא אבל תסכימי איתי כאמא לאמא שילד בן 4 או 5 או 6 לאא יודעת מה מת זה כואב לא משנה לאיזה צד הוא שייך, אני בעד שיישרפוו אותם חיים אבל תמיד יכאב לי על ילדים שנולדו לאן שנולדו בלי בחירה את אמא את מבינה נכון? אשמח לשמוע ממך

litalgez

New member
ראית איך מגדלים אותם?

הם מגדלים את ילדיהם מגיל אפס לשנוא יהודים או בכלל מי שאינו מוסלמי, אני לא יודעת אם ראית את הסרט {בשני חלקים} לפני כמה שנים איך בטקסים שלהם הם חותכים בסכינים את הראשים שלהם בשביל ההזדהות או בשביל השם יודע למה, אוי ואבוי, ממש מזעזע, הם מגדלים את ילדיהם לשינאה מחרידה כך שכל ילד בן 5 אפילו פחות זורק אבנים על חייל כדי לחזור הביתה ולהתגאות, הם משדרים להם בטלויזיה תוכניות כמו שאצלינו משדרים רובוטריקים או כח המחץ רק שהרעים שם הם חיילים ישראלים והטובים הם חיילים מוסלמים עם כאפיות על הראש, ותשדירי פירסומות מזוויעים לא פחות, אצלינו אמא יהודיה מחנכת את ילדיה להיות לה לגאווה {לא רק רופא או עורך דין} העיקר בן אדם טוב, אמא מוסלמית {לא כולם, אני מדברת על שם...} מגדלת את ילדה בתחשה שאם יהיה שהיד הוא יהיה לה לדאווה ולכל העם שלהם בכלל. יש עוד המון להבדיל בין צורת החיים שלנו והטוב אשר מושרש בנו {לא סתם אנו העם הנבחר} מאשר בהם, שגודלים כמו חיות {פשוטו כמשמעו}, רק שאני חושבת שכל העולם כבר יודע זאת אז לא אמשיך לפרט. עוד הבדל קטן שיש בנינו הוא שכאשר אנו רואים בטלויזיה ילד שלהם פצוע {ילד שחלום חייו הוא להיות שאהיד} לנו כואב, אבל להם לא כואב לקחת חיים של ילדים קטנים שלנו שאולי אפילו ההורים שלהם בכלל תומכים בצד שלהם {קשה לי להבין למה אבל כל אדם ודעותיו}. כמו שכבר ציינתי יש עוד הרבה מה לכתוב אבל חבל על המילים, רבים לפני אמרו/כתבו/זעקו ורבים עוד אחרי, אין עם מי לדבר.

ליירוז

New member
לומדים אנגלית במרחב המוגן

היי לכולם, חברת קיו מולטימדיה שמפתחת קורסי און-ליין ללימוד אנגלית מציע קורסים חינם לתושבי הדרום. אתמול קיבלתי מייל עם פרטי ההרשמה, נרשמתי וזה מאוד נחמד. יש להם קורסים למבוגרים ולילדים. אני נרשמתי לקורס למבוגרים ושלחתי בקשה לקורס לילדים. הם ממש נחמדים והם פתחו אתר הרשמה בעברית בכתובת www.anilomed.com (אני לומד
) ממליצה להירשם ולהעביר את הזמן בלימודים. ליהי

../images/Emo41.gif פורומים חדשים בתפוז אנשים ../images/Emo41.gif

דרושים: מנהל/ת לפורום רייקי: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?ForumId=197 |סלינק| מנהל/ת לפורום ניקלודיאון ובובספוג: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?ForumId=1080 מנהל/ת לפורום המירוץ למיליון: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?ForumId=2107 -----------------------------------
פורום אוניברסיטת תל אביב נפתח! מתכננים להרשם? כבר רשומים? בואו להעזר, לקטר ולחלוק חוויות http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?forumId=1729
הסיפור שכובש את עולם הספרות והקולנוע בסערה מגיע גם לתפוז. פורום דמדומים מזמין אתכם לחוויה מצמררת חושים http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumPage.aspx?forumId=1946
מכורים לאלכוהול? נמצאים בתהליכי גמילה משוקולד? בואו לקבל תמיכה, סיוע וחיזוק בפורום התמכרויות וגמילה http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?forumId=1951
רוצים לגלות מי ינצח בקרב האימתנים בין עולם ההיפ הופ לעולם המחול הקלאסי והמודרני? הכנסו בצעד קל לפורום מלחמת העולמות http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumPage.aspx?forumId=2109
המצב הביטחוני כופה עלינו להתמודד עם הורות מסוג אחר: התמודדות עם פחדים, חרדות ופחד ממוות! פורום הורות בצל הקאסם הוא בית לכל הורי עוטף עזה - אי של שפיות בסיטואציה הזוייה http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?forumId=2110
רוצים לסייע לתושבי הדרום? לארח משפחות למספר ימים בביתכם? פורום משפחות למען תושבי הדרום מזמין אתכם לפתוח את הלב ולהקל על המשפחות, ולו במעט, בשעה קשה זו http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?forumId=2112

Shampile

New member
תודה לכל המוכנים לעזור ../images/Emo24.gif

כתושבת המועצה האזורית אשכול, למודת הקאסמים והפצמ"רים (שלא מדווחים) בשמונה השנים האחרונות, המוכנות לעזור ולתרום של שאר תושבי הארץ מחממת את הלב. תודה

לבת שלי קוראים מיקה גם ילדה מדליקה

נכון באמת כל הכבוד ואני גם אמא של מיקה איזה שם מדליק נכון?

למעלה