(או אולי לא?) המלצות לבילוי בחופש

לב אם

New member
../images/Emo32.gif (או אולי לא?) המלצות לבילוי בחופש

לי אמנם יש החודש בית ריק לחלוטין לאחר שגם קטנתי נטשה אותי בדד, וכל ההמון ששהה ביולי התפנה איש איש למקומו, אבל מרבית עמישראל בדיוק עכשיו זוכה להזדמנות להעסיק את ילדיו, גם הסתיימו הקייטנות, גם נמאס לילדים מהמחשב והבית, גם במקומות עבודה רבים חופשות מרוכזות, אבל איזה חום אימים בחוץ ... אז חשבתי להמליץ על כמה מקומות לא שגרתיים לבילוי - מוזמנים להציע

לב אם

New member
שמורות טבע וגנים לאומיים

בדרך כלל הם להיט אצלנו בתקופת החגים כשיש גם סדנאות והפעלות, והנה ביולי יצא לי להיות בשתי שמורות לאחר כמה שנים שלא הייתי בהן, וההפתעה היתה רק לטובה. תל דן: מסודר ונוח להליכה גם עם ילדים קטנים, המים הקרירים והצל מאפשרים בילוי יום נעים גם בימות הקיץ החמים. כיף לבוא עם הרבה ילדים ולהשפריץ אחד על השני בנקודות ההשתכשכות. מערות בית גוברין: כדאי להגיע מוקדם ולהביא המון המון מים - כי בין המערות השמש קופחת בעוז. בפעם הקודמת שהייתי שם, לא מי יודע מה התרשמתי. הפעם הזאת, גילינו המון המון מערות שכל אחת מהן מסלול בפני עצמו. הגענו ביום מוטרף מחום, אך בתוך המערה קר ונעים. המרחק בין מערה למערה קטן, וכשסיימנו את המסלול, הגענו לחניה עם ברזיות מים קרים, רחבה שבה אפשר להאכיל את הציפורים (ואת עצמנו) במזון מהצידנית שחיכתה ברכב, חנות שאפשר לקנות בה גלידה ועוד מערות יפות עם ציורי קיר מרשימים, אז נסענו למערות הפעמון שמסודרות עכשיו לאורך שביל הליכה יפה ומצל בעצי פרי ופסלוני ציפורים לאורכו. נהנינו מהחרובים, אך לצערנו לא מצאנו תאנים בשלות, כמובן יש את כל השמורות המוכרות יותר לפיקניק והשתכשכות כמו פאר אשכול בדרום, הסחנה בצפון ועין חמד באיזור ירושלים - אך השנה לא הלכנו

0 אור 0

New member
בקיץ הנוראי וטרוף החום הזה

מאד ממליצה על בילויים קרירים ולא שגרתיים - מוזיאונים: מוזיאון הילדים בחולון, מוזיאון המדע בירושלים וחיפה, לידלים גדולים יותר: מוזיאונים לאומנות - מוזיאון ישראל, תל אביב ועוד המון מוזיאונים קטנים שפזורים בארץ דוקא מוזיאון ארץ ישראל לא מומלץ בקיץ אלא בעונות קרירות יותר בגלל שהמון זה בחוץ --- לילדים קטנים יותר - סופר מרקט גדול יכול להיות חגיגה. אם אתם מאלו שבדרך כלל עושים את הקניות בשקט בלי הילדים הקטנים שמפריעים, קחו את הזמן בנחת ותנו להם להתרוצץ ולהסתובב בסופר כאוות נפשם

פלגיה

New member
מוזיאונים

מוזיאון המדע מתאים מאוד לילדים. הרוב רואים בו לא יותר מגן שעשועים ענק, אבל למה לא? גם לשחק זה טוב. היינו במוזיאון המדע בירושלים, ובקרוב ניסע למוזיאון בחיפה.

0 אור 0

New member
יש גם את גן המדע במכון וייצמן

(מצד שני לא בטוח שכל כך מתאים למזג האוויר עכשיו)

למעלה