אתם קולטים שטורקיה בשעה האחרונה איימה

sayar3

New member
../images/Emo32.gifאתם קולטים שטורקיה בשעה האחרונה איימה

על ישראל בעימות צבאי??? מה לדעתכם באמת יקרה אם משחתות טורקיות יגיעו לישראל בלווית ספינות "הומאניות" של פרו פלסטינים? ואל תהפכו את השרשור הזה לשרשור שנאה.

hen1xc

New member
בשביל משחתות טורקיות יש סטילים ישראלים

אני חושב שבגלל שאלו ספינות מלחמה אז גומרים את העסק עם טורפדו... אבל זה לא יראה טוב בעולם אז שייטת 13 הגיע תורכם.....

GangLandx

New member
תמשיכו לבחור בחסר עמוד השידרה

הזה ביבי , אנחנו המדינה היחידה בעולם שמדיחה ראש ממשלה ובוחרת בו שוב ... ביבי לעומת אולמרט אפס מאופס ללא יכולת החלטה כלשהי בשום נושא .. הוא עקר טיפש בן טיפש , דירדר את מצבנו בעולם לכלום תהומי .... וכן אני שמאלן אבל תמכתי באולמרט ורוצה את ציפי ... למה ? כי הביבי הזה טמבל בן טמבל !!! תצא לאומה שלך שמרגישה מושפלת עכשיו , תצא ותגיד לכו חפשו לטורקים , לא סופרים אתכם עם טיפש ועילג .. אבל ביבי אפס בן אפס ...

sayar3

New member
להזכיר לך שאת מדיניות הסגר הימי בעזה

קבע אולמרט???? בזמן שגברת ציפי היתה שרת החוץ.... אז...הידיים ידי ביבי אך הקול קול אולמרט... ודרך אגב-שלא תבין שחלילה אני לא מסכים איתך כי המדיניות הנוכחית כושלת.

hen1xc

New member
אז לדעתך ישראל צריכה להתנצל על המשט?

זו לא תמיכה בציפי לבני זו תמיכה בחנין זועבי....

GangLandx

New member
רק אתה מסוגל להבין ממה שרשמתי

את מה שאתה הגבת .. הזוי

hen1xc

New member
מה הזוי מה

איציק ביקש בלי שרשור שנאה מה אתה יורד על .B.B ? האם חגגת את העיד אל פיטר עם חנין זובי?

BoInG007

New member
דעתי להוריד גם אותם ...

שידחפו אצבע וישירו סרנדות חושבים שהם משהו ... חכה תראה יתקפלו עם הזנב בין הרגליים כאילו זה לא ברור שטורקיה הופכת להיות ידידה של אירן וכו בוא נתבע את טורקיה שהיא מפציציה את עירק כל שני וחמישי על המורדים הכורדים מה שהם עושים זה תקים להגן על הגבולות שלהם הורגים שמה עשרות כל יום אבל שאנחנו מגנים על עצמנו זה אסור ...

eyeball1008

New member
אתה קולט שאם לא היה לנו פחדן למעלה

זה לא היה קורה? לצערי ללא חושב שיש מישו שהוא מספיק חזק להיות ראש ממשלת ישראל כרגע... ואם יש הוא לא בכנסת הנוכחית זה בטוח.. געגועי לשרון...

רונס

New member
לדעתי יקרה מה שאמור לקרות

כח שפוגע בריבונות של מדינה אחרת, דינו לצלול... היחסים בין ישראל לטורקיה כבר מזמן לא קיימים, ואסור לחיות באשליה שהם יחזרו למה שהיה.... תסתכל על העולם הקטן שמתרחש כאן, הוא לא שונה מהעולם האמיתי

MarcoCohen

New member
אסור שזה יקרה

יהיה בלאגן בעולם וישראל תקבל בראש ומאחד שגר בחו"ל אני הולך להגיד חירטוט אבל לא ידוע למה זה מפחיד אותי אם טורקיה תוקפת ישראל תיכנס למצב מאוד בעייתי ולא ידוע איך להגיד את זה אבל יש לי פחד מטורף שטורקיה לא תיהיה האחרונה היצטרפו עוד

hen1xc

New member
לא בהכרח

הדוח אומר שטורקיה הייתה לעשות יותר כדי שהמשט לא ייצא לפועל והוא גם אומר שהמצור על עזה חוקי למעשה גם ישראל מאפשרת להביא סיוע הומניטרי דרך גבולות היבשה אחרי שהם עוברים בדיקה אבל מה שלא הרבה יודעים זה שארדואן משוחד ע"י ארגוני טרור מה זה התנצלות? ההתנצלות זה רק אקט מלחמתי כדי להוציא את ישראל כאלימה.. מרקו אם אחרים יצטרפו זו תהיה תחילת מלחמת עולם 3

למעלה