בגריל

../images/Emo32.gifמחפש שותף אימונים BJJ NO GI בהר הצופים

אהלן, אני מחפש שותף אימונים ל1-2 מפגשים באמצע השבוע בלרנר או אפשרי גם באולם של אידלסון. עדיף למי שיודע לעבוד NO GI, עבודה קלה בלי הרבה כוח, קצת ספארינג ותרגולים. נכון לעכשיו אני עובר להתאמן רק בסופי השבוע ואני רוצה להתאמן שעה-שעתיים נוספות באמצע שבוע כדי שאני לא אתנוון
אפשר לפנות במסרים... תודה.

icsep1

New member
קורס מומלץ ומלגה

רוצה להבין בכלכלה וגם לקבל מלגה? המרכז הישראלי לקידום חברתי וכלכלי גאה להכריז על פתיחת הקורס "כלכלת שוק וחברה" לסטודנטים מהאוניברסיטה העברית בירושלים. הקורס יתקיים במהלך סמסטר א' החל מה-17 לנובמבר הקורס כולל 10 מפגשים שמתוכם 7 מפגשים פרונטאליים של שעתיים מ-18:00-20:00 מידי יום שני. שלושה מפגשים נוספים יתקיימו ביום מרוכז בחופשת החנוכה באוניברסיטת תל אביב מהבוקר עד אחה"צ. ההרצאות מועברות על ידי מספר מגוון של מרצים בעלי רקע יישומי עשיר בתחומי הכלכלה, הניהול והחברה וביניהם מר דניאל דורון, מייסד ומנהל המרכז לקידום חברתי וכלכלי, רותם סלע, כתב מגזין The marker, פרופ' שאול רוזנפלד ועוד. הנושאים בהם נדון בקורס: מהם מחירים, היצע וביקוש, סובסידיות ומכסים, התערבות ממשלה בשווקים, מיסוי, רווחה וחינוך, שכר מינימום, הגנת העובדים בישראל והגנת הצרכנים, אינפלציה, משבר כלכלי, שוויון הזדמנויות, ניאו-ליברליזם, פיקוח ורגולציה, פנסיה וזכויות סוציאליות ועוד. הדגש בקורס מושם על נושאים פרקטיים המשפיעים על חיינו, תוך הבאת דוגמאות אקטואליות להמחשת והעשרת הדיון. גובה המלגה: עד 1,000 ש"ח (מותנה בדרישות נוכחות והגשת מטלות). הקורס מיועד גם לסטודנטים ללא רקע בתחום הכלכלה. מצטייני הקורס יוזמנו לסמינר באירופה הכולל טיסות ואירוח מלא. המרכז הישראלי לקידום חברתי וכלכלי הינו עמותה עצמאית העוסקת בחינוך ובמדיניות כלכלית. המעוניינים להשתתף מוזמנים לשלוח קורות חיים למייל: [email protected]. מועד אחרון להגשת מועמדות: 9/11/08

למעלה